ברוכים הבאים לפורום אילת

havlaz

New member
../images/Emo124.gif ברוכים הבאים לפורום אילת

היא המקום הכי דרומי במדינה, כדי להגיע לתל אביב, למרכז המדינה נאלצים תושביה לנסוע 6 שעות, או לשלם סכום נכבד לטיסה של שעה, אלה הם תושביה של אילת, עיר הנופש של מדינת ישראל. במקום הקטן הזה, והחם, מסתתרת קהילה שלמה, שיצרה מן ``מדינה`` משלה, שכן היא לא רמת גן ש5 דקות נסיעה ואתה כבר בתל אביב, היא עיר שלמה, של בילוים, של נופש, של קהילה נפלאה. בפורום הזה נדבר על מה שקורה באילת, נדון, נריב, נתווכח, נדבר על הפוליטיקה האילתית, ניתן עצות, ונספר מה חדש. וכמובן, גם נעזור לתיירים שירצו לבקר באילת, הרי המשפט המפורסם אומר ``הסבר פניך לתייר``. שמרו בבקשה על רמות הדיון, על תרדו לקווים פרטיים, ולא חוקיים. דאגו ליצור הודעות משותפות, ולא לכתוב הודעה כאשר הודעה לפניה כבר קיים אותו נושא, במקרה כזה פשוט הגיבו. שמי איציק אדרי, לומד בתיכון בגין, מנהל כבר כמה חודשים עוד פורום בתפוז בשם מירק וIRC, אני יהיה מנהל הפורום, ואשמח לעמוד ברשותכם כל הזמן בכל נושא. אני אילתי, כתב במעריב לנוער ועיתון ערב ערב, ועוד כל מיני שטויות שלא אמורות לעניין אותכם
אני מקווה שתהנו מפורום זה, שנפתח כחלק מפעילות תפוז להקמת פורום לערים בארץ.

havlaz

New member
אם זה בפורמים של תפוז

תצטרך לבקש רשות ממנהל הפורום אבל את זה אני כבר יעשה היום באיסיקיו/חברים והכל אפשר לפרסם חופשי

סנטה

New member
סוף סוף , פורום שיאחד את האילתים ../images/Emo123.gif

כל הכבוד ! ראו אותי כפעיל מספר 1

הייזל

New member
מזל טוב לפתיחת הפורום החדש

ואני מזמינה את כולכם לפורום אחר שנפתח אתמול פורום באפי קוטלת הערפדים. חג שמח
הייזל

למעלה