דפנה - השמיעי קול

frige

New member
../images/Emo124.gif דפנה - השמיעי קול

קוקוריקו תרנגול. מקווה שהכל הלך בסדר ושאת מרגישה טוב. תעדכני ויום טוב ונפלא שרית

dafgol

New member
הנני כאן......./images/Emo24.gif

המון המון המון
לכולכם על התמיכה והעידוד , פה מעל גביי הפורום , במסרים וב SMS, אתם לא מתארים לכם כמה שזה עזר לי
אני בבית מתאוששת , זו לא היתה חוויה נעימה במיוחד....אבל זה מאחורי ( תרתי משמע
) ותודה לאל נראה שאין לי גידול
עכשיו צריך להמתין ולעשות עוד בדיקות ולעלות על מקור הבעיה , כן עלו על כמה דברים שיש לי...אבל מה שהכי חשוב לי שזה לא סרטן.
לכל אחת ואחד מכם על התמיכה והעידוד
לא מאחלת לי ולאפחד יותר לעבור את התקופה והבדיקות שאני עוברת , אבל מחמם את ה
לגעת שיש מי שתומך , מעבר למשפחה והחברים הקרובים האמיתיים והפרטיים, יצרנו ויוצרים פה משפחה וירטאלית קטנה - ואני מאושרת מכך

../images/Emo24.gifדפנה, יופי לשמוע אותך...

גם אם לא לראות אותך :), אני מקווה שאת מתאוששת (הצלחתי להרשם לכאן, איזה כיף).., אני אפילו מכירה את שרית ואת אמא שלה. אני מקווה שנתראה מחר אחה"צ או מחרתיים כי לירון עובד בשישי - שבת ואני עולה עם יובלי עוד מעט להורים שלי לבלות אצלם קצת. אני מה זה שמחה בשבילך. שבת שלום וסוף שבוע רגוע.

dafgol

New member
יה עדן ../images/Emo24.gif

קודם כל
ענקית על הSMSים והעידוד
ברוכה הבאה ל
שלנו ...תרתי משמע....גם הוירטואלי וגם האמיתי
שכנה יקרה.
ענקית ליובל. אני מבינה שעכשיו את מחוברת כבר לאינטרנט - מייד שולחת לך את התמונות . ( את מרשה להראות גם פה תמונה של יובלי ? , אם את מאשרת אעלה גם לפה קצת שוויצים
) היום אנחנו ממנגלים נראה לי , אז מחר נצא למגרש
ענקי
ושמחה שהצטרפת אלינו

טל205

New member
ברוכות הבאות

ראשית אני ממש שמח בשבילך זה ממש לא קל, החלמה מהירה דפנה.. ועדן.. ברוכה הבאה

תודה רבה טל..

את דפנה פגשתי רק לפני כמה ימים (האמת שאנחנו מכירות מהמעון כי הילדים שלנו שם ביחד, עולים לגן), אבל עכשיו אנחנו שכנות, אז כיף גם להתכתב כאן.

frige

New member
??? עדן?

לפי השם של הבת יכול להיות שאני יודעת במי מדובר. הבת של בני, אולי??? ברוכה הבאה. נעים להכיר. תני פרטים. שרית

שרית, כן, אני הבת של בני

וכן, יובל כמו אחייניתך שלך. לא ידעתי שיש לך תאומים, זה משהו במשפחה? יש לי חברה שהיא בהריון עכשיו עם תאומים, בן ובת וצריכה ללדת בינואר, אבל זה בטיפול כי כבר שנתיים הם מנסים ולשניהם האמת היו בעיות, אז עכשיו, תודה לאל, זה הצליח ובגדול, בטח זה מה זה כיף.

frige

New member
הי עדן

אז זהו, שלפי השם של יובל איכשהוא קישרתי אותך. אז אצלנו 3 הילדים המקסימים והמדהימים שלנו הם מטיפולים. מהפריות. מוצלחים אחד אחד
. זה כיף לא נורמלי, שלושתם. אני איתם בבית הם בני שנה ו-3 חודשים. מתכננת להיות עוד שנה בבית איתם. גם הראל היה איתי שנתיים בבית. אז ראיתי בתמונות והבת שלכם מדהימה ממש יפה. בטח סבא בני מאוד מאוד גאה. זוכרת את הימים של חבורת הזמר איך שרנו אז ביחד. מסרי לו ד"ש. בטח ניפגש מדי פעם. לפחות אני אדע הפעם למי לפנות (לא כמו הפאדיחות שקרו לי עם דפנה, פעמיים). אז נחמד לראותך פה, גם אני הגעתי לא מזמן. לילה טוב ושבת שלום שרית

הי בחזרה, תגידי, איך את מסתדרת?

עם התאומים הכוונה? את בבית איתם לבד? הייתה לך עזרה בהתחלה? אני שואלת כי חברה שלי מתה מפחד, והבטחתי לה לעזור לה, רק שיש בעיה קטנה, שולית משהו, היא גרה בגבעת שמואל (על יד בני ברק), לפחות בהתחלה אנסה לעזור לה, אמא שלה גרה ברחובות ועובדת כל היום יש להם קונדיטוריה והאמת, שחברה שלי גם היא בעצם תאומה, ולאחותה נולד לפני שבועיים בן שני, ככה שהיא תצטרך עזרה. אם תסכימי שאני אגיד לה שאת יכולה לייעץ לה או משהו, אז היא בטח תשמח לשמוע מבעלת נסיון.
לילה טוב ושבת שלום

frige

New member
הי,

בכיף אוכל להשתדל לעזור לה. ת'אמת מהתחלה לקחתי הכל מאוד בקלות וככה זה פחות או יותר היה. אני עושה עם שלושתם הכל (אלה עדה). אפילו אתמול הייתי עם שלושתם בקניות. צריך לקבל הכל ברוח טובה. אין לי ולא היתה לי עזרה עד שעות הערב. אבא שלי עוזר לי מדי פעם שאני צריכה אותו ללכת לסידורים וכו'... וגם בא לקחת את הראל כל בוקר לגן ומחזיר אותו. הראל בגן במגדל העמק. ככה באמת לוקחת את הכל בכיף ובאהבה. הכל יכול להיות, אולי הגיל, אולי הטיפולים, אולי הציפייה ואולי בגלל שזה לא ילדים ראשונים, למרות שגם עם הראל הייתי אותו הדבר. יש בי אהבה והיא תנצח. מה שכן ישנו פורום תאומים ושלישיות שגם שם אני מכבבת בגדול. יענו לה ויעזרו לה שם המון.

frige

New member
הקטע הוא, איך את

זיהית שזו אני? שם משפחה שונה לגמרי. היום אנחנו גרים בתל-עדשים (כבר 10 חודשים פחות חודש - של המלחמה). בנינו בית בהרחבה. הפינה שלנו.

מה זאת אומרת?

אני מכירה אותך כבר שנים, גם את אחותך לא ראיתי מזמן ובטח אני אזהה אותך. מה שכן, את אחיך אני חושבת שלא ראיתי אפילו לא פעם אחת. וחוץ מזה, עכשיו שאת שואלת את זה...נדמה לי שראיתי אותך לפני שבועיים במרפאה, רק שלא הייתי בטוחה שהילדים הם שלך....כי היית עם עוד חברה וחשבתי שאחד שלך ואחד שלה.

frige

New member
לפי שבועיים בטוח לא

היינו חודש אצל אחותי בזמן המלחמה (היא גרה ליד נתניה). אבל זוכרת שראיתי אותך. הייתי באמת עם חברה שלי אצל רופא אוזניים (סיוט שלא נגמר אצלי מגיל אפס).

בוקר טוב שרית

תספרי לי על רופא אוזניים...גם אני מכירה את הסיוט הזה, לפני חצי שנה בערך עשינו ליובל ניתוח כפתורים, היא סבלה נורא מאוזניים ומדלקות חוזרות, אני זוכרת שהיינו מסיימים אנטיביוטיקה ומיד מתחילים חדשה כי שוב היו לה דלקות. זה הסיוט הכי גדול שיש אני חושבת.

frige

New member
אז זהו, שאצלי גם אני סובלת

מדלקות אוזניים כל הזמן מגיל אפס. בגלל זה עוד יותר כואב לי כשילדים סובלים כי אני יודעת בדיוק מה עובר עליהם. שתהיה שבת נעימה ויפה.

למעלה