דפנה? מה שלומך יקירתי היום?

frige

New member
../images/Emo124.gif דפנה? מה שלומך יקירתי היום?

מקווה שאת מרגישה הרבה הרבה יותר טוב ושהוירוס המעצבן הותקף, נבהל וברח לו. התקשרתי ולא היתה תשובה, בטח את מאלה שהולכות לעבודה גם עם 40 מעלות חום. המון המון המון המון בריאות.
שרית

dafgol

New member
ככה ככה ../images/Emo51.gif דארלינג

אכן עבדתי היום חרגיל..... מרגישה ככה ככה , יש לי כאבי תופת איפה שנותחתי שנה שעברה ( שני הניתוחים ) ואיפה שקיבלתי אפידורלים...זה מקרין לי לרגל מאוד , ועוד הוירוס הבן @#$#..... אבל אין ברירה....על הבוקר עשיתי כביסה ותליתי, לקחתי את ברי לגן ( גולן לוקח את רזי ) , הייתי בעבודה , אספתי את ברי שלי ושירז של אלו'ש מהגנים , ואפילו הספקתי לנשנש עוגיה אצל אלה
( אלוש תודה על העוגיות וסליחה ש"גנבנו" לשירז את העוגיות
) זהו עכשיו מציצה קצת במחשב ואח"כ נוסעים להוציא את רזי מהגן, נראה לי שאולי אחה"צ אטייל עם הבנים פה קצת בחוץ.....לפחות חצי שעה.
על הדאגה וההתעניינות
אJי

S r 35

New member
דפנה מקווה שאת מרגישה יותר טוב

מצטערת שלא יצא לי להתקשר היה לי יום מטורף בעבודה - וכידוע לך אין לי שם גישה לאינטרנט. הגעתי רק עכשיו הביתה עם הילדודס - עייפה אך רצוצה ואני הולכת עכשיו להיות איתם קצת תרגישי טוב

בכייף. תבואו כל יום.

טוב נו יום כן ויום לא. רק בגלל שקשה לך
בר השאיר משהו לגולן גם? איזה קטעים זה עם שירז כמה צחקתי ממנה. נרגעה רק אחרי מאה הבטחות שמחר יהיו לה גם כאלה.(מקווה שבאמת יהיו). אמרה לי "אבל אמא אני באמת מאוד אוהבת את העוגיות האלה. את זוכרת שאז היא הביאה לך בצלחת, אמרתי לך שזה מאוד טעים לי"..כמעט אכלתי אותה.מתוקהההה שלי.

פלג מים1

New member
רפואה שלמה יקירה!

שלום כולם, אני אורחת פורחת, רק רציתי לבדוק מה שלום גברת מנהלת וניצלתי לביקורון כאן

למעלה