דפנה

frige

New member
../images/Emo124.gifדפנה

איך בעבודה החדשה? מה שלום כולם פה בפורום? מקווה שכולם בקו הבריאות. מבקשת את אצבעותיכם, אמא שלי כרגע בבית חולים, היא כבר חודש סוחבת את השפעת המעצבנת הזו ולא עובר לה. שלחו אותה לבדיקות דם והרופא ממש ממש לא מרוצה מהתוצאות. עשו לה גם א.ק.ג ולא היה בסדר וגם הנשימות שלה לא טובות. הרופא הבוקר שלח אותה למיון שם שוב עשו לה בדיקות דם וצילומים, הרנטגן היה בסדר אבל הבדיקות דם שוב לא בסדר. משאירים אותה בבית החולים לכמה ימים לבדיקות מקיפות. מקווה שהכל הכל יהיה איתה בסדר, אמן
. שיהיה לכולם יום נפלא ושבוע טוב. שרית

לולי72

New member
שרית, מחזיקה אצבעות לאמא שלך ../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

תעדכני מה קורה, אני אתקשר אליך בערב

S r 35

New member
אוי שרית ../images/Emo24.gif

מזכיר לי את מה שאמא שלי עברה בפסח שעבר. מקווה שאצל אמך הדברים לא יגיעו למה שאנחנו עברנו - אם כי אמי מרגישה טוב עכשיו
כל-כך מצער אותי לשמוע. שונאת את החורף הזה וכל המחלות שהוא מביא איתו. לא להזניח שפעת ! מאחלת לכם המון המון בריאות. החלמה מהירה, התאוששות. ושהכל יהיה בסדר

dafgol

New member
../images/Emo2.gif מה זה?

החלמה מהירה לאמא
אני בטוחה שהכל בסדר ויהיה בסדר
אני אדבר איתך כבר מחר מהעבודה איכשהו. < אצלי בסדר,העבודה גרגע זה הדבר הכי שפויי בחיי,6 שעות של התנתקות מהעולם...וטוב שכך > אוהבתותך

dafgol

New member
../images/Emo124.gif שרית

מה קורה? מה עם אמא? מחכים פה לעידכונים
בטוחה שהכל יהיה בסדר

frige

New member
../images/Emo51.gifלכולם על האיחולים והדאגה../images/Emo140.gif

אמא שלי עדיין בבית חולים. מחר היא צריכה לעבור C.T ריאות. בנתיים היא עושה אינהלציות שממש לא עוזרות לה.
לכולכם על הכל. אלה - תודה על הטלפון הבוקר. דפנה - שמחה שאת מרגישה טוב עם העבודה ושאת מאושרת. שוב, המון המון
לכולם. אדווח ברגע שיהיו דיווחים.
שרית

שריתוש...... מחזיקה ..../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif

היי שריתוש', רק עכשיו ניכנסתי לכאן.... מאחלת לאמא שלך רפואה שלמה
ומהירה
. שולחת לך
ענקייייי אוהבת ודואגת דנייי

למעלה