הלו אנשושים

../images/Emo124.gifהלו אנשושים

יו2 אחלה להקה באמת, יש להם שירים נורא טוסטים ורק רציתי ליידע אותכם שמרטין (טינו) פשקו, השוער הסלובקי של מכבי נתניה <בכדורגל> אוהב את יו2! אהה איזה כבוד
ידוע לכם על עוד מפורסמים שאוהבים את יו2?
השוער מרטין פשקו

Yardbird

New member
יש מישהו שלא אוהב את U2??

אולי אני סתם תמימה, אבל לי נדמה כאילו U2 היא מעין להקה נייטרלית כזאת, כולם אוהבים אותה. לאו דווקא מעריצים מושבעים שלה, אבל פשוט לאף אחד אין משהו נגדה ותמיד נחמד לאנשים לשמוע שירים שלה. מישהו מסכים? אגב שמי נעמה, תתחדשו על הפורום :)

Tabasco

New member
כבר אמרתי פעם אחת פה... ../images/Emo108.gif

שהייתי שמחה להאמין ככה אבל זה לא תמיד ככה באמת! לרוב אני נתקלת בתגובות די מתנגדות כשאני אומרת שאני אוהבת אותם... זה בגלל שהיום כל אחד חושב שהוא יודע הכי טוב ושהטעם שלו קובע אז כל להקה שהיא לא להקה שהוא אוהב היא סתם שטויות. מה שכן- זאת להקה מאוד מוערכת בהמון מקומות. תמיד כשאומרים יו2 אומרים מוזיקה איכותית ולהקה עם שורשים, תראו כמה כבוד עושים להם באמ.טי.וי (טוב נו אמ.טי.וי, לא מי יודע מה פסגת העולם), אבל למרות זאת זה אומר משהו.

Tabasco

New member
אה שכחתי... ../images/Emo108.gif

כבר שמעתי איפשהוא פעם על סלבריטיס שאוהבים אותם... אני מנסה להיזכר אבל אני לא מצליחה לעלות על מי אמר את זה... סורי
אה כן- וברוכות הבאות לשתיכן! ומכבי נתניה אחלה קבוצה...

QueenNaughty

New member
מפורסמים שאוהבים את יו-2!

אני! אני! איך לא חשבתן עלי?! אגב, חזרתי!

Bonos Sister

New member
:)

שלא יהיו אי הבנות אני נדחפת לשירשור להגיד שאני היא QueenNaughty הא!! וחזרתי!

bonowoman

New member
המ לא היו

בפרסומת הזאת שכל מיני מפורסמימ אומרימ את מי המ אוהבימ ואז יש שהרבה אומרימ אותו דבר....?

udicol

New member
וואהו, מדהים. דיווחו על זה ב- CNN?

או שזה ממש לא מעניין אותנו!

מה נסגר איתך איש? ../images/Emo104.gif

הציניות ממש נשפכת לך מהאוזניים לא יודעת מה הבעיה שלך אבל אם יש לך כזאת אל תערב אותי בה תודה ויומטוב

Tabasco

New member
תתעלמו... ../images/Emo108.gif

סתם חוסר חיים משווע. ברוכה הבאה לך! התגעגענו

למעלה