הלו יש מישו ב

dafgol

New member
../images/Emo124.gif הלו יש מישו ב../images/Emo82.gif ../images/Emo35.gif

טוב אז התחילה לה שנה אזרחית חדשה בנתיים.....ואלינו למשפוחה
הצטרפו כמה חברות וחברים חדשים
, וגם נולד לו
מתוק בין לבין.... אז מזמינה את כולם להתפקד מחדש , לספר קצת על עצמכם - שנכיר קצת יותר טוב
< אחרי שכולם יתפקדו אערוך את הכל למאמר חדש > תהיו טובים
דפנה

dafgol

New member
../images/Emo65.gif עדכון ימי הולדת ובכלל ../images/Emo65.gif

בלוח הארועים של הפורום - אתם מוזמנים להוסיף תאריכי ימי הולדת, ימי נישואין, גרושים, הכרות, תאריך גיוס שחרור או סתם תאריך פרעון צ'קים
וברצינות....תקליקו פה , הכנסו ללוח הארועים שלנו ועדכנו תאריכים שתרצו שנחגוג לכם

אני כאן, בבית עם יובלי

שאחרי שלקחה בבוקר נורופן אין לה חום בכלל והיא מתנהגת כאילו שהיא מרגישה מצויין, יש לה שיעול כבד ואחרי הצהריים יש לנו תור לרופא וגם לרופא אוזניים על הדרך....שיהיה... דיברתי עכשיו עם חברה שלי מהלימודים באורנים שלא דיברתי איתה כמעט מאז החתונה כי לא יצא. התברר שאמא שלה חלתה לפני שנתיים בסרטן מח העצם אבל היא כרגע נקיה, אני מקווה שתמשיך ככה כי היא אישה צעירה. חברה שלי הזו היא בגילי והייתי בטוחה שהיא כבר התחתנה אבל מסתבר שלא, היא עובדת כאן באיזור התעשיה החדש במגדל העמק בק.ל.א וזהו, עשתה תואר שני באיכות הסביבה ומחפשת עבודה רצינית.

אודי אפוטה מתפקד

אז קוראים לי אודי אפוטה אני בן 14 (כמעט וחצי) גר במגדל העמק מאז גיל 0 נולדתי בעפולה לומד בכיתה ט' ברוגוזין בעיר וכולם מוזמנים למסיבת סיום ב12.6.07

LANIT1

New member
אניטה זו אני אז תעני../images/Emo33.gif

מה בדיוק לספר על מה?? תני כיווןןןןןן.

dafgol

New member
מה כיוון מה ../images/Emo35.gif

מס' נעלים, מס' חזיה , מס' ח-ן בנק
ספרי על עצמך קצת....תחביבים וכאלה....ספרי משהו שאנחנו עוד לא יודעים עליך
געגעת לך ...מזמן כבר לא נפגשנו

S r 35

New member
מתפקדת ../images/Emo195.gif

אני שרה. בת 37. אחותה הוירטואלית של דפנה - לא תאמינו מה גילינו על עצמנו באמצעות הפורום הזה וכמה דברים משותפים (כולל קשרים מהעבר) יש לנו. אנחנו באמת "אחיות" נולדתי וגדלתי במגדל-העמק. היום גרה בחיפה. אני אמא לשני בונבונים חמודים: ניר - בן שש בשבוע הבא ורון - בן שנה ושמונה חודשים. לפורום נכנסתי מתוך סקרנות וגם בגלל איזושהי ביקורת שרציתי להעביר אבל לאט לאט למדתי להכיר את האנשים כאן, לראות שכייף ולהישאר.

למעלה