הלו יש מישו ב

dafgol

New member
../images/Emo124.gif הלו יש מישו ב../images/Emo82.gif ../images/Emo35.gif

הלו מה נהיה
איפה כולם
נעלבתי לי ודי

לולי72

New member
בדיוק השאלה שרציתי לשאול אותך

אז א - אני שמחה שבר לא צריך לעבור ניתוח - ד"ר וילדר אמר שזה עובר בגיל 6? מוזר, כי בעלי בן 35 והנחירות שלו....גם בגיל 86 לא יעברו נראה לי. בנוסף לכך, גם יובלי נוחרת, אמנם יותר בשקט מאשר הנחרן הגדול, אבל נוחרת
אצל בעלי יש עוד כל מיני רעשים שלא עברו מאז גיל הינקות והמבינות יבינו......
אני יצאתי מהעבודה היום רק ב - 16:00, עובדת עם שופטת תורנית מעצרים והיו לנו מלא, מלא, מלא תיקים ורק הכדורגלנים לא הגיעו אלינו, רציתי לקחת חתימה ללירון. ד"ר וילדר הוא מקסים, ניתח את יובל לפני שנה ניתוח כפתורים באלישע, תיק תק קבע לה תור, ניתח אותה וטפו, טפו, הכל בסדר. מה שלום החתן שלי? ומה שלום שאר החבר'ה כאן? שרה? שרית? אניטה? אלה? זהבית? אורית? בי בינתיים

frige

New member
הנני כאן, ולבדיחה המובטחת

פעם אחת שיכור אחד הלך למוכרת פרחים (טוב, אתם מבינים, לא? רחב וכאלה) בקיצור, הוא ראה 3 שדיים. התלהב, והתחיל למשש,למשש ושוב כל הלילה לא הפסיק להתלהב. בבוקר הם קמו פתאום הוא רואה רק 2 אז המוכרת פרחים אמרה: "אוי, איזה יופי, התפוצץ לי החצ'קון סוף סוף".

S r 35

New member
גם אני כאן - מצטערת שנעלמתי

אתמול הייתי כל היום מחוץ לבית - התרוצצויות פה ושם ולסיום בר-מצווה של בן של חברים מאוד טובים שלי, ממגדל העמק. הבר-מצווה הייתה בעפולה ואחרי הרבה התלבטויות לקחנו גם את הילדים. הם רקדו, השתוללו ונרדמו באוטו עוד לפני שהספקנו להתניע אותו בדרך חזרה הביתה. עכשיו אני כאן.

S r 35

New member
דפנה - מה עם רזי ?

מה אמר לכם הרופא? הוא צריך ניתוח? תעדכני .... מאחלת לכם המון בריאות ורק טוב
מחר אני מקווה למצוא זמן להת
ר

S r 35

New member
עדן - יש לך ד"ש מההורים שלך ../images/Emo13.gif

פגשתי אותם אתמול בבר-מצווה - הצטערתי שאת לא היית. בכל-אופן, היה נחמד מאוד לראות אותם.

S r 35

New member
אנחנו טרודים בהכנות לקראת ../images/Emo65.gif

חגיגות יום-ההולדת של ניר. ביום שישי הקרוב נחגוג לו בגן, ומאחר והגננת מעדיפה חגיגות בזוגות נחגוג לו יחד עם החבר הכי טוב שלו שם. אלא ש ... לא נעים לי להגיד ... אבל אמא של הילד הזה היא פקצה רצינית מדניה ואני כבר מתחילה להצטער על הרגע שהסכמתי לכל הסידור הזה. היא משגעת אותי בטלפונים מאה פעם ביום על כל מיני שטויות וזה נראה כאילו אנחנו יוצאים למבצע צבאי ולא ליום-הולדת תמים. בקיצור - מחר אני חורשת את הדר לחפש כל מיני פיצ'פקס למתנות, הפתעות וכו'
בנוסף - חתן השמחה החליט שהוא רוצה עוגת גבינה ולא עוגת שוקולד למסיבה. אז בשלניות הפורום
אם למישהי יש מתכון לעוגת גבינה טעימה ופשוטה שמתאימה גם לכישורי האפייה העלובים שלי, אשמח לקבל רעיונות. תודה ולילה טוב

S r 35

New member
דפנה - רק עכשיו שמתי ../images/Emo23.gif

שעדכנת לגבי רזי. שמחה מאוד שהוא לא צריך ניתוח.
ובקשר ל
מצטרפת למועדון המפוקפק
גם הזוגי שלי נוחר כמו מכונה תעשייתית. אוףףףף ... אולי נשלח אותם לישון ביחד כדי שיבינו מה אנחנו עוברות

שרה זה בר היה בבדיקות ולא רז../images/Emo57.gif

נכון דפנה? מדובר רק בבר היה? אז גם אני שמחה לשמוע שזה סובל דיחוי אם בכלל. אז מה עם המפגש ?מארגנים משהו? מקווה שכולם כבר פחות או יותר בריאים. שרית מה אצלך קורה?

dafgol

New member
אכן ברי ../images/Emo23.gif

אלו'ש מה שלומכם ? איך לירון איך שירז ? איך אושרי ? מקווה שכולכם בסדר
ניפגש היום בגן במקרה ?
&

תגעגעתי...

פעם הייתי רואה אותך יום יום כמעט. בר לא התגעגע לדגים שלנו?
אני רוצה לאסוף את שירז היום יותר מוקדם וללכת לפארק. מזג האויר ממש דורש את זה.רוצה להצטרף?

למעלה