הלו כזה כאילו...

dafgol

New member
../images/Emo124.gif הלו כזה כאילו...

עדן,דניי,שרית,שוקיי,עומר,אודי,יוליה,יוסי,אניטה.... איפה אתם ? השמיעו קול.....

לולי72

New member
אני פה ואם יהיה לי מזל אולי תראו אותי בערב

בטלויזיה, כי תיכף אחד האחים למשפחת אלפרון מגיע אל השופט שלי (שהוא שופט תורן מעצרים) ומחכים כאן גדודי צלמים, אז אם אני מספיק חשובה אולי יצלמו גם אותי, תתכוננו.

frige

New member
קו קו ריקו קו

מה נשמע? מה שלום כולם? "שירה", לא הספקתי לברך אותך בברוכה הבאה. גם אני כאן, מכורה חזק. היום רשמתי סופית את אלעד ואיתי לגן גנון במגדל העמק. היכן שהראל היה בשנה שעברה, מאוד מרוצה משם. אתמול איתי היה איתנו בבית, התעורר (בעצם לא ישן כמעט כל הלילה) עם חום גבוה, שיעולים חזקים. לקחתי אותו אתמול לרופא ועכשיו אנחנו עושים אינהלציה, איזה חמוד, הוא אוהב, מבקש עוד כל הזמן, אלעד גם רוצה, מקווה שלא יצטרך. פותחת הודעה בנפרד על משהו שחשוב לי להביע דעה בנושא. יום נפלא. שרית

dafgol

New member
../images/Emo24.gif מחכה להודעה

לא רציתי להגיד כלום עד שלא תכתבי....
חושבת עליהם כל הזמן...

frige

New member
חחח, התכוונתי להודעה אחרת

לא כותבת על זה כאן מחשש שלא יפגעו. מכרים וכאלה.

frige

New member
והראל לכיתה א'

בבית ספר בגניגר לשם אנחנו שייכים במועצה.

שריתוש'../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

ראשית, רפואה שלמה לאיתי
שירגיש טוב
שנית, בשעה טובה להראל שיהיה לו בהצלחה
שולחת
ענקייי
אוהבת
דניייי

frige

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

../images/Emo124.gifאניייי ../images/Emo2.gif כאאאאאן, ../images/Emo24.gif

היי דפנוש, מה שלומך? איך הגברים מרגישים? תודה על התמונות........מהממות!!!! שולחת נשיבוקים >< אוהבת דניייי

טוב אני פה אם התפתחיות מעניינות ..

דבר ראשון סבתא שלי עדין בבית החולים כך שיוצא שאני כל יום הולך לבקר אותה ,אבל אל דאגה היא בסדר ובזמן הקרוב היא תשוחרר לבית דבר נוסף אני ושותף שלי פתחנו מעבדת תיקון ושדרוג מחשבים ,כל מה שקשור למחשבים אנחנו מתעסקים ( תושבי נוף העמק כמה שידוע לי קיבלו פליירים הבייתה ) כך שיש ביקוש ויש תעסוקה כך שיוצא שאני בין העסק לבין בית החולים כך שלא יוצא לי לכתוב בפורום אז דפנה לא לדאוג לא נעלמתי אני ישתדל לכתוב בפורום בהזדמנויות שהיו לי שיהיה לך המשך ערב מקסים ושקט ונקווה שהכול בסדר אצלך

S r 35

New member
החלמה מהירה לסבתא../images/Emo184.gifובהצלחה בעסק החדש|פרח

למעלה