המדור לחיפוש קרובים

dafgol

New member
../images/Emo124.gif המדור לחיפוש קרובים

שרה אני צריכה לדבר איתך ולשאול אותך כמה דברים לגביי יום שישי.....
שריתו'ש ממש מתנצלת שלא הספקנו לדבר ....אשתדל לצלצל אליך מחר לפנה"צ מהעבודה.
אלו'ש מחכה לעידכון מה נסגר בקשר לעבודה, איך איפה מה מי ? והכי חשוב המון
שוקילידה איפה את ? מחכה לעוד פרטים....ובמה אני יכולה לעזור ?
RBY מה קורה איתך? נעלמת ואני מתה לדעת כבר
ללי יקרה זה שיש לך מומולדת מחר זה לא אומר שמותר לך להעלם ככה
עדן איך היתה המסיבה היום ?
אניטו'ש שמחתי לראות לך השבוע, אפילו אם זה היה לחצי שניה ורבע בערך....
אוריתו'ש ה
מחכה לך
< תרתי משמע >
אודי חמודי ככה יפה להעלם באמצע ? בדיוק כשמתחיל להיות חם ?
אופיר ספילברג היקר
איפה אתה? רוצים עוד סרטים.....
יוליה כיף לקרוא ולהכיר אותך עוד טיפל'ה...טוב את לא נחשפת יותר מידי
סיוי השמיעי קול.....נאלמת ונעלמת....
ג'ולן כפרה עליך.....תעשה לי
חם מאמי
יאללה אנשים להתעורר , איפה אתם ? את מי שכחתי ? מי מצטרפים למשחק הפורימי ? אני רוצה להתחיל לחלק לכל אחד את העוץ ואת הגוץ
דפנה

dafgol

New member
../images/Emo41.gif שינון אותך שכחתי לשאול

לגביי ה
מה נסגר בסוף? ממשיך חוזה או שמצאת במקום אחר

frige

New member
הנני כאן

אתמול הייתי ביום טיולים וסידורים על הילדים. אח"כ לקחתי את הראל לבן דוד שלו בעפולה שיישחק קצת ונכנסתי למגה לקניות. היו המון מבצעים. ניצלתי את רובם. קניתי סימילאק, טיטולים, קוסמטיקה ועוד מוצרים מזון לבית ובסוף אחרי שהגעתי ל-660 ש"ח קיבלתי גם מיקרוגל בחינם. היה שווה. יום המנקה מגיעה. שיהיה לכולם יום נפלא.
שרית

סיוי 24

New member
הנני כאן!!! עכשיו אופה במרץ לפורים

יש לנו משחק בפורום מתכונים של גמד וענק וגם מכינה למשלוחי מנות- קבלו אזניים במילוי פרג+ מתכון באהבה. המתכון הוא לפרגיות (ככה זה נקרא) ומצאתי אותו בחיפוש, אז מחלק הכנתי "פרגיות", ומחלק אוזני המן, בצק מדהים!!! פרגיות בצק : 31/2 כוסות קמח. 3 כפות סוכר. 2 חלמונים. 200 גרם חמאה (מי שרוצה פרווה- אפשר מחמאה). ונילין. (שמתי כפית תמצית וניל) 4 כפות מיץ תפוזים מלית: 1 כוס סוכר. 4 כפות דבש. 1/2 כוס חלב. להרתיח בסיר בישול בינוני. 3 כוסות פרג טרי טחון- לא לקנות פרג מהסופר!!!! קליפה מלימון שלם. מיץ מלימון שלם (חצי לימון מספיק). חופן אוכמניות (לא שמתי) חופן פקאן קצוץ (שמתי אגוזים מלך) 1 כפית מחוקה קינמון. 2 כפות ברנדי. 2 כפות שמנת חמוצה. 25 גרם חמאה. חופן ,פירורי ביסקוויט. 1 ביצה. מכינים בצק- אני לשתי עם וו K. מחלקים לשני כדורים ומקררים שעתיים. בינתיים מכינים את המילוי: מרתיחים חלב סוכר ודבש. מוסיפים פרג, מיץ לימון וקליפת לימון, ומערבבים. מורידים מהאש ומוסיפים את כל השאר. מצננים. מרדדים כדור בצק על תבנית פיירקס מלבנית גדולה. מעליו את המלית. מכסים בשכבת בצק שנייה. (אני כיסיתי ברצועות שתי וערב). מורחים בחלבון ביצה שנשאר מקודם. דוקרים במזלג. אופים 180 מעלות עד שמשחים. כשמוכן וקר חותכים ריבועים קטנים, מאחסנים בקופסה, ולמקפיא. *לאזני המן- פשוט לרדד ולקרוץ עם חותכן עגול או כוס, כפית מלית במרכז, וסוגרים לאוזן, אופי כ-20 דקות ב-180 מעלות ומפזרים א. סוכר. מקור המתכון: ג'ודי, אורט.

למעלה