הנחיות בנוגע לפרסום בפורום

אמארונה

New member
../images/Emo124.gifהנחיות בנוגע לפרסום בפורום

מאחר וכבר נאלצנו למחוק הודעות פרסומיות בפורום, אני רוצה להפנות את תשומת לבכם להנחיות בנוגע לפרסום בפורום. ההנחיות הנ"ל מופיעות גם באופן קבוע בעמוד הראשון של פורום זה.

כל כך מיותר וטיפשי.

בעל מקצוע אשר מעיד על עצמו שהוא הינו בעל מקצוע זה לא משהו פסול, נהפוכו, זה עדיף מאשר בעלי מצבוע הנכנסים לפורומים כאלה ואחרים ו"ממליצים" על עצמם. אני לא מדבר על להשאיר טלפונים וכרטיסי ביקור, אבל לענות על שאלות זאת מטרת הפורום, אז על אחת כמה וכמה אם איש מקצוע יענה לי על שאלותיי. קחו לדוגמא פורום רכב, אם הייתה לכם שאלה, לא הייתם מעדיפים שמוסכניק יענה עליה ? אני לא בעד פירסום חינמי בשטח הפורום, אבל אני לא חושב שבעלי מקצוע זה משהו שצריך להיות מוקצה.

מעיןבר

New member
אני לא חושבת שזה עניין של מוקצה

נבחרה מדיניות מסויימת מתוך רצון להעניק לפורום צביון מסויים ויש לכבד את המדיניות הזאת שקישור ברור אליה מופיע בראש הפורום. יש לוחות שבהם בעלי מקצוע יכולים להמליץ על עצמם או אולי פורומים אחרים. יש מספיק פלטפורמות לעשות את זה, רק לא כאן. אגב, אני מעדיפה בפורום רכב דווקא לא לשמוע את המוסכניק אלא את הנהגים (ואםילו יצא לי לגלוש בפורום הזה תקופה מסויימת כשחיפשתי לרכוש רכב).

אמארונה

New member
סימן שאלה יקר,

המדיניות שנקבעה כאן, והיא כלל לא נתונה לויכוח, היא שכל סוג של קידום בתי עסק מסחריים תוך כדי מתן תשובות ועזרה למשתתפי הפורום, אסורה בהחלט. אתה מזומן לתרום לנו מהידע ומהנסיון שלך, אבל התרומה הזאת חייבת להיות נקייה מכל אינטרס שיווקי. אני מפנה אותך לקרוא שוב את הנחיות הפרסום בפורום, שם תוכל לגלות תחת הכותרת "אז איך בכל זאת מפרסמים?" דרכים חוקיות לפרסום בפורום.

על הכיפאק, זאת הייתה כוונתי.

עצם זה שכתבתי שאני בעלים של חברה לא מונע ממני להיות נייטראלי ולתת כתף בכל מה שקשור בבניה.

ענתש

New member
ובנוסף למה שנאמר -

אנו שמחים לארח אנשי מקצוע בפורום אך שוב אדגיש, כמו בהודעת הפתיחה ובתקנון הפורום - הפורום הוא פורום תמיכה ואינו פורום מקצועי. קישור לשני פורומים מקצועיים (שיפות ובניה ואדריכלות) ניתן למצוא בראש הפורום. לכן בפורום זה אנחנו שמחים לקבל יעוץ ותשובות מכולם, לא רק מאנשי מקצוע

Rשף

New member
../images/Emo45.gif

אישית הפסקתי לכתוב ב "שיפוץ ובניה" בדיוק מהסיבה הזו- רוב רובם של העונים שם הם אנשי מקצוע (ממורמרים כמו שמישהי כינתה אותם), אבל בניגוד לפורום מכוניות התשובות שם גולשות כמעט תמיד למריבות, השמצות הדדיות או סתם חוסר מקצועיות. דוגמא מצוינת היא שאלת "המטבח ב 50,000 שקל" שזכתה לבוז וליחס לא רציני.

ענתש

New member
ובכל זאת אשמח להשאיר ביקורת

על פורומים אחרים בפורום הרלוונטי, שם המשתתפים יכולים להגיב למה שנאמר עליהם. בוא לא נכנס למלחמת פורומים. כל פורום והתחום שלו ומה שהוא מצטיין בו. אני מוצאת את פורום שיפוץ ובניה מאד יעיל ומקצועי כשאני צריכה לקבל מידע קונקרטי. אבל רוב הזמן אני רק רוצה לקשקש להנאתי על התהליך של בניית בית

למעלה