העברת השרביט

FlyingMoo

New member
../images/Emo124.gif העברת השרביט ../images/Emo13.gif

בבחפץ רב ובחדווה רבה, אני שמח להודיע שניהול פורום הצניחה החופשית, יעבור לאדם המתאים ביותר בקרב הקהילה הישראלית לצניחה.
אני, כמו רבים אחרים, פניתי לאדם המיוחד מאוד הזה לקבלת עצה, רעיונות, הדרכה וכיוון במקרים מרובים, אותו אדם אשר תמיד נתן מליבו, ארגן, אהב, חיבק ותמך בעולם הצניחה הישראלי ותמיד שאף לדחוף אותו קדימה, על הדרכת הצנחנים הצעירים, הכוונת המדריכים, ויזימת פרוייקטים לקידום הספורט והאווירה. לעניות דעתי, ודעתם של לא מעט, אין מוכשר מהאדם הזה לנהל את הפורום הזה, ואני יכול לומר בבטחון שכולנו, כולנו הרווחנו, שהיא הסכימה לקחת את ניהול הפורום על עצמה!!! תודה רון מיאסניקוב, על שהסכמת לקבל את ניהול הפורום, מליון בהצלחות, ושיהיה בכיף!!!
אני רוצה להודות לכלל קבילת הצניחה הישראלית, ולברך את כולנו על כניסתה של רון לתפקיד.
~Moo

Ron Miasnikov

New member
תודה מו

אחרי כל המחמאות אין לי ברירה אלא לעשות את זה כמו שצריך.... אני אחסוך מילים. בואו רק נשמור יחד על פורום מקצועי ומעניין בלי מלחמות ולהט מיותר רון

כבוד למגזר !!!

כמו כן גם לך מגיעה תודה בתקופה שהיית פה מנהל הפורום, היתה התעוררות: דיונים סרטים תחרות התמונה המגניבה וכו... תודה לכם.

דרנ

New member
תודה מוווו....

באמת תודה על הזמן ועל הכישרון המיוחד לשמור על פורום נעים מקצועי ומעניין. בהצלחה לך בהמשך!

noamk

New member
תודה מו

אז אני מבין שעכשיו רון אוחזת במקל בשלושת הקצוות.

YakirD

New member
לא מספיק לך תגידי ../images/Emo8.gif

גם לנהל אחד משני המועדונים, גם מזכירת האיגוד, גם מדריכה בוחנת ועכשיו גם לנהל את הפורום???
עוד מעט תתחילים גם לקחת קבוצות ולאמן אותם במנהרת רוח בפראג, לכתוב למנהל רת"א ולקבוע כאן תקנים ולהביא לכאן קבוצות מחו"ל....מה יהיה?! בהצלחה רון
אין כמוך

Ron Miasnikov

New member
יקיר שכחת כמה...

כבר התחלתי לאמן צעירים במנהרה בפראג. על הקבוצות מחו"ל אני עובדת. בחודש הבא שופטת באליפות העולם מספיק לי לגמרי

זיידוש

New member
תודה וברכה

מו, סחטיין עליך על מה שעשית עד כה! רון...ובכן...רון!! בהצלחה. או אולי אתמצליחה !

למעלה