הצילו,,למה זה מוציא אותי מתפוז כל הזמן

../images/Emo124.gifהצילו,,למה זה מוציא אותי מתפוז כל הזמן

וצריכה שוב להכנס,,מה קורה ?? מישהו יכול לעזור לי,,, כשאני נכנסת לוואלה לדואר למשל צריכה שוב לחזור לתפוז,,,ולהכנס למערכת,, וגם כשאני בתפוז כל פעם הוא מוציא אותי וצריכה להכנס בשם שלי וכו',,,,, מה קורה??? תודה

את שומרת את הסיסמאות

ודבר נוסף האם את מבצעת מחקית קוקיס אחרי כל גלישה באינטרנט , האם שאת ממלאה את טופס הרישום את מסמנת את הוי שישמור סיסמא

יצאתי מדעתי,,שומרת כן ונראה לי שזה בעיית זכרו

זכרון במחשב,,לא יודעת,, זה לא קרה לי אף פעם,, תמיד נכנסתי דרך מועדפים וגלשתי ישר,,,עכשיו אני כותבת 5 פעמים שם משתמש וסיסמה עד שאני נכנסת וגם,,לעבור לפורום אחר שוב אותו דבר, אגב,,,אני תושבת מגדל העמק,,ואשמח למישהו אמין שיכול לבדוק את המחשב(כי הוא גם ישן) והעלות שלו,, אני עצובה,,,
בהתחלה הייתה לי בעיה OTLOOK עכשיו זה הסתדר בגלל בעיית זכרון,,גם מופיע לי שב C אין כמעט מקום,, תודה

אני ושותף פתחנו מעבדה לתיקון ומכירת מחשבים..

בעיר אנחנו מתעסקים אם כל מה שקשור לזה , כך שאם את רוצה אפשר לבדוק זה ברחוב שומרון 13 איפה שתשיי"ג אם תרצי תכתבי לי

../images/Emo9.gifיוסי היקר,הבעיה הייתה בזכרון ואחי עזר לי

בטלפון,,כל הזמן הבנתי שזו בעיית זכרון אבל לא קשרתי את זה לתפוז ולשאר,,, בכל אופן אשמח לשדרג אותו ולחזור לWINDOUS 98 מה היה רע בו,,בשביל מה עברתי לXP זה כבד עבור המחשב שלי שהוא יד שנייה ו 4 שנים אצלי,, מה העלות של מחשב חדש??? משפחתי רוצה לסייע לי בכך ואז המחשב החדש יעבור לחדר של בני הבכור, תודה, אילנה

אשמח עם תבואי למעבדה ..

שנמצאת ברחוב שומרון 13 לשאלתך מה עלות מחשב אני ישאל מה עלות רכב ? אם הבנת את כוונתי אני צריך לדעת מה המחשב צריך לכלול מה המפרט שלו דברים בסיסים כמו זיכרון ספק לוח אם וכולי רק אחרי זה אפשר לדעת את העלות , אם לכם יש דרישות כמו מחשב רק למשחקים או לעבודות אז אפשר גם לדעת מקווה שעזרתי קצת

למעלה