התייעצות! זיגי מארלי..

../images/Emo124.gif התייעצות! זיגי מארלי.. ../images/Emo3.gif

כמה זמן לא הייתי כאן, וואו.. :) כמה אנשים שאת פניהם ראיתי לאחרונה ואת הניק ניים חודשים שלא חחח בכל אופן! בקשר לזיגי מארלי פארטי - אני נלהבת הרבה יותר מההופעה באכזיב.. כי.. אפשר שלא? :) התקווה6, איאם, קנגרו, ים, נשמע קסום.. אבל אני גרה בת"א והמרחק גדול. מילא אם זה היה בחמישי ואז היו אוטובוסים, אבל אין. בעצם.. יש כאן מישהו מת"א שנוסע לאכזיב ולא להאנגר? :) שהל"ג בעומר שלכם יהיה לא פחות שורף מהדאנסים שנהיו לנו בארץ! בעצם.. נאא.. מה זה מדורה לעומת מאות אנשים ברגאיי וייבז?
שבוע של אור ואהבה לכולנו, והמון בהצלחה לעושי הבגרויות! יעל/אנג'י/ליידי

צצה עכשיו בעיה חדשה וגדולה יותר

זה גם איכשהו בקטנה כי נזכרתי שרביע גר בת"א ואני יכולה להסתדר עם הקטע הזה או לשאול את יער או משהו יש מספיק אנשים אופציונלים :) אבל! החברה שחשבתי שתבוא איתי, מעדיפה להוציא את הכסף על בלק אייד פיז. ממ למרות שלא שאלתי את אליענה עדיין.. הכל יפתר בסופו של דבר :) אין מצב שלא אהיה שם :)

fleaboy

New member
בטח שלאכזיב

ואני אישית מתכוון להשאר על החוף עד שיהיו אוטובוסים :] את מוזמנת להצטרף בכיף...

גם אליענה לא הולכת! ../images/Emo12.gif

איי איי איי.. להשאר על החוף עד שיהיו אוטובוסים? בטח יהיה חם אחרי ריקודים כל הלילה. אני יותר בעניין של שחיית בוקר :) בקיצור - גרובי :)

fleaboy

New member
שמעי...

זה יוצא יום שישי אז באים בשישי בבוקר מקימים אולי איזה אוהל ופורשים את הציוד בערב הולכים להופעה ונשארים שם בחוף עד מוצ"ש או אולי אפילו ראשון בוקר אם יהיה נחמד... בכל מקרה תראי את עצמך כמוזמנת :] יהיה טוב

noa08128

New member
הוו גם אני ממש רוצה להגיע לאכזיב.

אין לי עם מי להגיע לראשון לשם. וגם אנלא בטוחה שההורים יתמכו ללכת לבד. טוב נראה כבר מה נעשה. הצעות מישו? רגע ומישו מגיע ממש מוקדם לחוף?

תגידי להורים שאת פוגשת שם אנשים

מה זה כבר רק הנסיעה לבד באוטובוס? סביר להניח שהרבה אנשים יגיעו ממש מוקדם לחוף, כי צריך להספיק לפני שלא יהיו אוטובוסים.. אם יהיה יום חם אולי אבוא לחוף גם פשוט בשביל הכיף לפני, להנות מהיופי ומהים בשביל עצמי, ואז אלך להופעה :) מאיפה את?

CG ערפדי

New member
חסר לי מידע בנושא

רק שמעתי שהוא בא לארץ מעבר לזה אני לא יודע כלום יש מצב מישהו נותן איזה פלאייר או רושם איפה ההופעות שלו?

למעלה