חדש חדיש ומחודש-היכרות

nawa

New member
../images/Emo124.gif חדש חדיש ומחודש-היכרות

החלטתי לפתוח שרשור חדש שבה כל אחד/ת ירשום משהו על עצמו...ואני מתחיל: בע"ה בלי נדר אני מתחיל ללמוד ב-2 בנובמבר אני עושה הסבה רצינית שתישמע קצת מוזרה למי שלא מכיר אותי וכולכם לא מכירים אותי ככה ש... בכל מקרה אני הולך ללמוד גננות (לא גננות של גינות אלא גננות של גן ילדים) אני מת על ילדים, ילדים מתים עלי, זה חלום פשוט ללמוד גננות ולפתוח גן משלי בעתיד (בע"ה בעוד 4-5 שנים) אני מדבר על זה כבר המון שנים ועכשיו הגיע הזמן להתחיל לקדם את הרעיון. בברכת המשך שבוע נעים וחורף גשום - אמן סלה !!

adidush1010

New member
היי....../images/Emo140.gif

טוב אני טיפה מבואסת כי משום מה פרצו לי לבית וגנבו לי רק את המחשב הנייד שלי בכל מקרה אני עובדת בעבודה משעממת ב"מוקד הזמנות של הסתדרות המורים" ב3 לדצמבר מתחילים פסיכו ביואל גבע פסיכומטרי בע"ה *אני עדיין בפאניקה מזה* וזהו אין לי יותר מה לספר *אזהרת קיטשיות* מנסים להעביר את הזמן,למצוא מישהו להתכרבל איתו בחורף
וזהו כמעט סוף שבוע טוב......P=

nawa

New member
אני מכיר את ההרגשה

גם לנו פרצו את הבית, לפני איזה 3 שנים וזה עוד בזמן שישנתי הרגשה חרא...אבל זה עובר..יהיה בסדר.. אגב גם אני מצטרף ל"אזהרת קיטשיות"

גם אני מזדהה

עם התחושה של להעביר עם מישהו את החורף.. ולגבי הגנבה תנחומי, לפחות ככה תוכלי לקנות מחשב חדיש יותר ;) בהצלחה עם הפסיכו!! וכפי שאתם שמים לב אני כותב לכם באמצע השבוע כי אני ברגילה!!! איזה כיף!! ומה ככה? 8 חודשים ב"ה משתחרר ומתכנן את שביל ישראל. מי שמעוניין להצטרף בשמחה!

LollyPoP5

New member
מה קורה?

טוב, אז אני לירון.... אני משרתת בחטמ"ר אפרים באיו"ש ואני מנהלת רשת... אני שמונה חודשים בצבא... ויש לי ביש מזל.. כל ההופעות של אברהם טל יוצאות על שבתות שאני סוגרת ובא לי למות...... יש הופעה של אברהם בזאפה בת"א בתחילת דצמבר וגם אז אני סוגרת.. וגם על ההופעה בכפר סבא וגם על ההופעה הקודמת של אברהם בזאפה לפני שבועיים.... ב"ש וירושלים קצת רחוק לי...

nawa

New member
בהחלט מבאס

תגידי מתי את לא סוגרת שבת ונארגן לך הופעה !

היי

שלום שלום לך אם זה מנחם גם לי יוצא ככה הצבא ואברהם לא עובדים באותו מישור של זמן P:

שלום:)

אני יעל.. בת 17 מכרמיאל.. מתעניינת ממש בהתפתחות המוזיקה בארץ.. ולכן גם ניתן לראות אותי לעיתים בהופעות של אמנים מתחילים. זה תמיד ממש מרגש לראות איך בכל הופעה הקהל גדל.. הקהל גם נהיה קבוע ואיך האמן יוצר סביבו קהל נאמן ואוהב.. ואין לי ממש מה עוד להגיד.. אתם מוזמנים גם לשמוע ולהתאהב במוזיקה החדשה של האמנים המתחילים כמו יואב דגני, נועם פנחסוב, איתמר מאירי ועוד מלא טובים ומוכשרים!
יום טוב:)

למעלה