| חובה לקרוא את הסיפור שלי

../images/Emo124.gif | חובה לקרוא את הסיפור שלי

איך שהכרתי את בעלי חמתי לא רצתה אותי יצאנו כמעט 3 שנים ולא הכרתי את המשפחה כלל וכלל ובעלי לא ויתר והיו המון מריבות וכעסים, הגיע יום החתונה ואף אחד אבל ממש אף אחד מהמשפחות שלו לא הגיע שום דוד, שום סבתא או סבא שום אח או אחות ושום אמא או אבא, אתן מתארות לעצמכן את בעלי מתחתן לבד, רק עם הצד שלי וכל החברים שלנו, הנתק היה 5 שנים ולא הכירו את הנכדה, בהריון השני שלי בעלי ואמא שלו השלימו ורק לאחר מספר חודשים גם אנחנו הצטרפנו למשפחה שלהם כי ילדתי והיה ברית כמובן, והיום: בואו ותראו מה שאני מקבלת מהם, איזה פינוקים ואיזה תחנונים, ובנתיים עכשיו הכל על מי מנוחות ואנחנו בסדר גמור איתם, עד לקריזה הבאה אם תבוא, בכל מקרה הפעם אני לא אשתוק ולא אוותר, אני לא מוכנה שיעשו ממני פראיירית, המון אמרו לי "אנחנו מורידים את הכובע בפני בעלך" אנחנו לא היינו מסוגלים להיות בנתק מהמשפחה 5 שנים, אז כמו שאומרים יש אהבה בעולם

shelycat

New member
כדי להקפיץ צריך.....

שימולאו 2 תנאים: 1. ההודעה צריכה להיות לכל היותר בת 72 שעות 2. ההודעה צריכה שיהיה לה תוכן של לפחות 10 תווים בגוף ההודעה ולא רק כותרת.

cookie1

New member
כל הכבוד לשניכם

על הדבקות במטרה. ואני אף פעם, אבל אף פעם לא אצליח להבין התנהגות כזו של משפחה. וכל הכבוד לכם שהצלחתם לסלוח.

ר של ניב

New member
לדעתי מזעזע

כל הכבוד לו שהוא סלח להם, אני לא הייתי סולחת להם כל כך מהר.

דורין 333

New member
סיפור מאוד עצוב...אבל אני לא

"הייתי מורידה בפניו את הכובע" על שהוא יכול לחיות ללא קשר עם משפחתו כי יש משפחות שבאמת אבל באמת עדיף לחיות ללא קשר עימן. גם אני חיה ללא קשר עם משפחתי מלבד אחותי (יש עוד אח ואחות נוספים שאין לי קשר איתם) אך במיוחד קשר עם אמא שלי - אין ולא יהיה לעולם. וזה הכל מבחירה שלי בלבד היא (אמא שלי) מתחננת לקשר עימי אבל אני נחושה בדעתי שמצב זה ימשך לנצח. היא לא ראתה את הבן שלי וגם לא תראה אותו לעולם. הסיפור ארוך ובהזדמנות אספר אותו. וחוץ מזה, ברכות על הפורום החדש ובהצלחה ולפי איך שזה כבר נראה, אכן תהיה הצלחה אדירה.

בואי נאמר שאני לא סולחת להם וגם לא

אסלח לעולם על מה שהם עשו לי, בתור בת בכורה שאמא שלי מחתנת ושההורים שלי צריכים לעמוד לבד לקבל את האורחים, לעולם אבל לעולם לא אסלח לה ולא אוהב אותה, גם בעלי מצידו לא סולח, אבל עבורו להם 5 שנים וזה המון וגם לא דיברנו אפילו מילה 5 שנים וגם לא ראינו אותם, אז באיזשהו מקום הוא הסכים להיפגש ולגמור עם זה והפגישה היתה מרגשת מאוד.

בולי27

New member
וואו, איזה סיפור.

אפשר לשאול מה היו הסיבות שלהם לנידוי הזה? בטוח ששום דבר לא מצדיק התנהגות כזו, אבל אני נורא סקרנית לדעת מה היה "התירוץ" שלהם לזה.... ואני שמחה שעכשיו הכל בסדר!

הסיבות היו שהיא אשה מאוד עתיקה

ומיושנת בדעותיה והיא רצתה כלה "בתולה" כן, כן זה מה שהיא רצתה וגם שמעה שהיו לי לפני בעלי כמה חברים ושגם גרתי לבד בשכירות, זה כל התירוץ שלה היה, כלבה, לא

בולי27

New member
מסכימה איתך לגבי התואר שלה....

ומאחלת לך שהשנים הבאות יהיו הרבה יותר קלות ונסבלות (איתה כמובן)

למעלה