ילדותיים!

הצילצול

New member
../images/Emo124.gifילדותיים!

הם מתנהגים כמו ילדים קטנים וזה מזה מעצבן
מישהי פה מסכימה איתי

מיטללל

New member
אני...

ילדים קטנים וטיפשים
מה הדבר הכי ילדותי ומפגר שמישו עשה לכם לאחרונה?

jessy19

New member
יש לי ידיד...

שכל הזמן יורד עליי על הכל: על המערכות יחסים שלא מצליחות, על האופי שלי ועל כל דבר ממש ולכן אני מתרחקת ממנו ככל האפשר. זה ממש התנהגות ילדותית ומפגרת ואני נאלצת לסבול מזה כל פעם כשהוא מצטרף אליי ואל חברותיי כי אז הוא גורר גם אותן לזה ואנחנו בני 20 כמעט!!!

MEITALTOLI

New member
ידיד...

אם מפריע לך תגידי לו אני בטוחה שאם הוא ידיד הוא יבין... יש אנשים שעושים תחוקים בלי לשים לב לפעמים שזה קצת פוגע/מפריע

erezbearez

New member
אני בטוח

שלצחקק על כל דבר קטן, גם אם אין בו שום דבר מצחיק, זה הרבה יותר בוגר..

מיטללל

New member
לא כל הבנות צוחקות מכל דבר קטן...

ואם כן אז הן ילדותיות, טיפשות או סתם לחוצות... בכל מקרה צחוק זה דבר חמודדד (של חלקנו
) יש לך דוגמא יותר ספציפית ?

תיראי-

דבר ראשון זה מאוד תלוי בבנאדם, לדוגמה אני עם ההורים שלי, האחים שלי והחברים שלי עושה שטויות, זה כיף להתפרק אחרי יום מיגע באוניברסיטה/עבודה/WHATEVER... אני יודע להיות רציני כשצריך- אבל אני לא מקבל את העובדה שלך "הם מתנהגים כמו ילדים קטנים..." את רוצה להגיד לי שאת תמיד מתנהגת כבנאדם בוגר? אין לך את הרגעים שאת רוצה להתפרק ולהתנהג כמו ילדה? להיות ולו לכמה דקות ללא דאגות, לא לחשוב על "מה יגידו"? לא נראה לי סביר

הצילצול

New member
קודם כל....

ידעת שעשו על זה מחקר? וגילו שהשכל של הבנות יותר מפותח מזה של הבנים?

erezbearez

New member
../images/Emo6.gif עשית לי את היום ../images/Emo6.gif

אבל עדיין מאוד מעניין אותי. יש לך איזה קישור או הפנייה למחקר הזה?
אגב, גם להגיד שהשכל של הבנות מפותח יותר זה לא בוגר במיוחד

בואי ניקח את המחקר הזה-

ונשים אותו מול כל המחקרים הנהדרים שיש לנו:
גברים עושים יותר ביד (כן יש כזה מחקר)
נשים נוהגות פחות טוב (ויש כזה מחקר) ועוד כהנה וכהנה, אני לא מאמין במחקרים האלה, מעניין שעשו את המחקרים האלה (ויש המון), מעולם לא שאלו אותי ויש לי עוד הרבה מאוד אנשים שאני מכיר שגם הם לא נכללו בסקר, איך עשו את הסקר? לוקחים 2 שחקני פוטבול שהמוח שלהם גם ככה מנוון ומנגד לוקחים 2 בחורות שלומדות מנהל עסקים (בקולג' בארה"ב) קוראים לזה סקר ואומרים שנבחנו אלפי אנשים...
חדש לך? ממש לא חדש...

NoFi M

New member
מה הקשר למנהל עסקים? ../images/Emo15.gif

אם היא התכוונה למה שאני חושבת (ותקני אותי אם אני טועה...) המחקר הוא על זה שבנות מתפתחות שיכלית יותר מהר מבנים... (בגיל ההתבגרות כאילו...)

תראי-

מנהל עסקים היה פשוט כדוגמה, וקולג' בארה"ב זה בגיל ההתבגרות- סביבות גיל 17+ ושוב עושים את זה על קבוצה מצומצמת ולא מאוזנת, לכן אני לא מקבל את כל המחקרים האלה...

תראי-

מנהל עסקים היה פשוט כדוגמה, וקולג' בארה"ב זה בגיל ההתבגרות- סביבות גיל 17+ ושוב עושים את זה על קבוצה מצומצמת ולא מאוזנת, לכן אני לא מקבל את כל המחקרים האלה...

הצילצול

New member
לא מכחישה

אני לא יכולה בלעדיהם כמו שהם לא יכולים בלעדי....
אחד צריך ת'שני...

Bantus

New member
הכי מסקימה איתך בעולם!!!!

אבל כמו שאומרים, אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם.. ככה הם מרגישים גם כלפינו.. צריכים אחד את השני- וחיים עם זה

למעלה