כל מה שרציתם לדעת על השחקנים

CarmitF

New member
../images/Emo124.gifכל מה שרציתם לדעת על השחקנים../images/Emo70.gif

אני אשתדל לעשות על כולם:)

CarmitF

New member
../images/Emo41.gifסרינה../images/Emo41.gif

שם מלא: בלייק כריסטינה ליבלי כינוי: תאריך לידה: 25/8/1987 מזל אסטרולוגי: בתולה צבע שיער: בלונדיני צבע עיניים:ירוק הורים: ארני ואיליין אחים\אחיות: לורי,רובין (אחיות),גייסון,אריק (אחים) נולדה ב:טנזניה,קליפורניה תפקיד מרכזי ראשון:אחוות הג'ינס מצב משפחתי: רווקה| ציטוט: על העובדה שגם המשפחה שלה מפורסמים- "My whole family's been in the business. My whole family is crazy." אתר מעריצים

CarmitF

New member
../images/Emo41.gifבלייר../images/Emo41.gif

שם מלא: לייטון מריסה קלייר מיסטר כינוי: לי תאריך לידה: 9/4/1986 מזל אסטרולוגי:טלה צבע שיער: חום כהה צבע עיניים:חום אחים\אחיות:דוגלס (אח) גובה: 1.63 נולדה ב:מרקו איילנד,פלורידה תפקיד מרכזי ראשון:חוק וסדר מצב משפחתי:רווקה תחביבים:לשיר ציטוט:על ההזדהות שלה עם בלייר- "on every level, in one way or another."

CarmitF

New member
../images/Emo41.gifדן../images/Emo41.gif

שם מלא: פן דייטון בדגלי תאריך לידה: 1/11/1986 מזל אסטרולוגי:עקרב צבע שיער: שחור צבע עיניים:חום אחים\אחיות:אחות חורגת צעירה ממנו גובה: 1.79 נולד ב:בלטימור,מרילנד תפקיד מרכזי ראשון: וויל וגרייס מצב משפחתי: יש שמועות שהוא יוצא עם בלייק (סרינה) תחביבים:גלישה,שירה,כתיבה,ניגון בגיטרה

CarmitF

New member
../images/Emo41.gifנייט../images/Emo41.gif

שם מלא:כריסטופר צ'ייס קרופורד תאריך לידה:18/7/1985 מזל אסטרולוגי:סרטן צבע שיער:חום צבע עיניים:טורקיז גובה:1.78 הורים:כריס ודנה אחים\אחיות:אחות צעירה בשם קנדיס נולדה ב:לובוק,טקסס מצב משפחתי:רווק

לא אהבתי ת'שיער בתמונה..

אבל ממש כל הכבוד על ההשקעה ושפתחת את זה
חשבתי על זה היום אבל אני עצלנית D: חחו"ח

למעלה