להקת בורדו מתארחת

../images/Emo124.gifלהקת בורדו מתארחת

חברי ההרכב "בורדו" יתארחו live ב-BlogTV ביום ראשון בשעה 20:00 לכבוד צאת אלבום הבכורה של ההרכב "בורדו". בלהקה חברים יסמין בקר, ליאון רוזנברג ומושיק שלומי. את שירי הלהקה כותבים ושרים יסמין וליאון, ומושיק אחראי על ההפקה המוסיקאלית והעיבודים. יסמין, למדה בבית ספר רימון, והתמחתה בבלוז ג´אז ופאנק. ליאון מוסיף ללהקה את ניסיונו מתחום הרוק, ואילו מושיק, DJ עסוק, מביא איתו אל ההרכב את תפיסת הסאונד הייחודית שלו. השילוב של הז´אנרים השונים הוא אחד המאפיינים התורמים לייחוד של בורדו בנוף המוסיקלי. העבודה על האלבום השלם ארכה כשנתיים וחצי, והיום, כאמור, יוצא סוף סוף לאוויר העולם הבייבי של השלושה. שתיים עשרה רצועות כלולות באלבום הבכורה של ההרכב, אשר יופץ בחברת התו השמיני. שלושה סינגלים יצאו לרדיו מתוך האלבום: "כוכב בודד", "לפידים" ו- "למה", כשהקליפ שליווה את יציאת הפרויקט היה לשיר "רק שלי". בקליפ כיכבו מיטב ידועני ישראל, בניהם עומר ברנע, מלאני פרס, עדן הראל ואחרים. אירוח נעים|4U אתם מוזמנים לשרשר שאלות כבר עכשיו

Vאולטה

New member
שאלות-

ברוכים הבאים לפורום
איך הגעתם לשם ההרכב? ומהי המשמעות בעצם? למה לא שמענו את הסינגלים וראינו את הקליפ שלכם עד כה? שיהיה בהצלחה בהמשך

בורדו המוכשרים!! בהצלחה לכם בהמשך!!

רציתי להגיד ללהקה בורדו שהם אחת מהלהקות הכי מוכשרות!! שיש לנו בארץ!! יש לי את הדיסק שלכם בבית ואני לא מפסיקה לשמוע אותו!! 12 השירים מיוחדים מאוד!! וכיף לשמוע אותם כל פעם מחדש!!! השאלות: 1.איך התחלתם לעבוד ביחד? איך התחברתם? האם ישר התחברתם לשירים אחד של השני? 2. ליאון (המוכשר אם מותר לציין) אמר בתוכנית המצעד שהייתה בערוץ 24 שבהמהלך חודש אפריל הלהקה תתחיל להופיע ברחבי הארץ..האם אזור המרכז זה נחשב רק תל אביב או שתהיה הופעה גם בנתניה (שאלה הכי חשובה) 3. האם הלהקה תוציא עוד קליפים כמו הקליפ המהמ "רק שלי"? 4. האם מתוכנן לצאת בעתיד עוד דיסק..(שאלה הכי הכי חשובה) רציתי להגיד למושיק שלומי המון המון מזל טוב על בחירתו במקום ה-95 לאחד הדיג'יים הכי מצליחים בחו"ל..הכישרון שלו מתבטא ונשמע גם בדיסק של בורדו!! מושיק שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך!! רציתי להגיד ליסמין בקר שיש לה קול מאוד מיוחד ויפה..וכיף לשמוע אותה שרה כל פעם מחדש... ליאון!!! ליאון הוא אחד האנשים הכי מקסימים!! הוא מוכשר ויש לו קול מאוד מיוחד!! וכיף לשמוע אותו שר!! כל פעם מחדש!! בהצלחה לכם בתור להקה!! מקווה שנשמע עליכם עוד הרבה!! מחכה לדיסק הבא!! מחכה לראות אותכם בהופעה הבאה!!! **אפשר בבקשה ד"ש מליאון?!! אוהבת אותכם בורדו!! כיף לשמוע אותכם תמיד!! תמשיכו להופיע!! אירנה

ללהקת בורדו

מה דעתכם על תופעת כוכב נולד שבה אנשים אלמונים זוכים בין לילה לתהילת עולם?

שיוש 12

New member
ברודוווו

אני רוצה להגיד לכם שאתם להקה מדהימה דבר ראשון! ןהשאלות הן: 1)מה הרקע מוסקאלי של כל אחד מכם? 2)מה השאיפות שלכם לעתיד ? 3)איך היתם מגדירים את השילוב בניכם?

MC MoRaNa

New member
בורדו:)

דבר ראשון, אתם להקה מדהימה. אני מאחלת להם את כל ההצלחה ומחזיקה אצבעת ללהקה;) רציתי לשאול- איזה שיר כל אחד מכם הכי אהב מהדיסק? ולמה? ואל תענו "הכל"

Miss Bokobaza

New member
לבורדו:)

דבר ראשון, אחלה להקה יש לכם. חסרות להקות או הכרבים שיעשו מוזיקה טובה כמו שלכם. שאלה לי- איך הסתדר זה שלכל אחד מכם יש רקע מוזיקלי אחר וכיוון אחר? האם השילובים בין העולמות השונים עזרו?!

../images/Emo23.gif

ליאון היה שחקן, יסמין למדה פסיכולוגיה ובכל זאת מצאתם את עצמכם בלהקה. מה רציתם להיות כשהייתם קטנים?

orel4400

New member
ללהקת בורדו

אני שומעת הרבה זמן את השירים שלכם.. ורצית להגיד לכם שאתם ממש ממש אלופים וליאון... אירנה מוסרת לכם את אהבתה ואם אתה יכול תמסור לה ד"ש היא חברה ממש ממש טובה שלי!

למעלה