להתראות...

nadav1232

New member
../images/Emo124.gifלהתראות...../images/Emo24.gif

מקווה שכמה ממכם רואה את ההודעה הזאת..
הפורום שלנו יסגר ביום ראשון הקרוב... (07.02.2010) הוא יסגר כי הוא כבר הרבה זמן לא ממש פעיל והרבה אנשים עזבו (ואני בטוח שהם לא הפסיקו לשמוע את המוזיקה
). רציתי להגיד לכם שממש נהנתי לנהל את הפורום המקסים הזה שהיו בו אנשים ממש נחמדים וכולנו הפכנו לחברים..
בארבע שנים האלה (כמעט חמש!) דיברנו המון על המוזיקה, עשינו סקירות אלבומים, היה לנו רדיו של המוזיקה תודות לסיוון (Sivan 85), הכרנו אמנים ועוד... ותודה רבה למי שעזר בפורום ברגעי גסיסה ועוד (עומר (Omer Kun); טל (GREEN Days) ומצטער אם שכחתי עוד כמה X:). וכמובן תודה ענקית לסמדר (Oracle) שנתנה לי לנהל אותו!
אז אנשים, אל תפסיקו לשמוע מוזיקה יפנית
שמעתם?!
וברצינות, המוזיקה הזאת ממש שינתה את החיים שלי ^__^ ובטח גם את שלכם
תודה רבה לכולכם, נדב

Omer Kun

New member
../images/Emo24.gif

חבל שהסוף של הפורום הזה הגיע. הוא באמת היה כיפי כשהוא היה פעיל. די עצוב שזה המצב, אולי אולי באמת זה מה שצריך לקרות, כי עם כל הכוונות הטובות, לא נראה לי שהיינו מצליחים להחיות אותו כי לאנשים פשוט קשה להתמיד. (חוץ מזה, אנחנו אנשים מיוחדים! קשה למצוא אותנו, אוהבי המוזיקה היפנית.) אני מקווה שתפתח מסגרת אחרת לאוהבי מוזיקה יפנית שכן תהיה פעילה ונוכל לדבר שם. בכל אופן, תודה לך על הניהול ועל הקדשת הזמן שלך בשביל הפורום הזה, למרות שהוא לא תמיד השיב לך את מה שרצית, אני בכל אופן, נהנתי מאוד! :) אוהב אתכם כולם!

RegevPorat

New member
נדב - תודה וכל הכבוד על ההשקעה לאורך השנים

ובתור סיום, הינה השיר המצוין סָיוֹנָרַה, של להקה אירית דווקא - הפוגז. Sayonara ======== OK, it's time for Sayonara So long yankee break my heart Now there's nothing left but sorrow Even the best friends they must part I walked into the nearest bar I sat and gazed across the sea I wandered lonely on the beach The waves just whispered misery She had a red red scarf Around her neck Her eyes were green Her hair was black She had a red red scarf Around her neck Her eyes were green Her hair was black Ooh she gave me Mekong Whiskey Ooh she gave me Hong Kong Flu Ooh she gave me Mekong Whiskey Put me on a breeze to Katmandu (Som-yat-zu, som-yat-zu) I got new papers in a bordello With some luckies and my I.D. My heart was pounding like a hammer Thai Thai Thai Thai Thai! I am free She kissed me softly on the lips She took my hand without a sound This was our happy ever after So motherfucker kiss the ground

GREEN Days

New member
../images/Emo24.gif

הו... כ"כ חבל שהוא נסגר אבל כן הוא היה דיי לא פעיל כבר כ"כ הרבה זמן לרוע המזל \=. בכל מקרה תודה רבה לנדב שניהל את הפורום!!!! וגם לסמדר (Oracle)שעשתה את זה בעבר!! ותמיד שמחתי לעזור בחלקי כן ולהכיר אנשים חדשים ונחמדים!! תמשיכו לשמוע מוסיקה יפנית כמובן. DDDDD= J-MUSIC 4 EVER 3>

למעלה