לכל אוהבות הסקרים

dafgol

New member
../images/Emo124.gif לכל אוהבות הסקרים ../images/Emo3.gif

בבקשה
1. השעה עכשיו: 2. השם (כפי שהוא מופיע בת.ז.) 3. שמות חיבה: 4. פירסינג: 5. צבע עיניים: 6 . מקום הלידה: 7. אוכל אהוב: 8. היית פעם באפריקה? 9. עשית פעם זובור? 10. אהבת מישהו/י כל כך שזה גרם לך לבכות? 11. היית פעם בתאונה? 12. שקדי מרק או קרוטונים? 13. היום המועדף עליך בשבוע? 14. מה עדיף? בוקסרים או תחתונים (בנים) / חוטיני או תחתון (בנות): 15. המסעדה האהובה עליך : 16. פרח אהוב: 17. הספורט המועדף עליך (לצפות בו): 18. משקה מועדף: 19. טעם גלידה מועדף: 20. דיסני או Warner Bros ? 21. בית קפה מועדף: 22. כמה פעמים נכשלת במבחן הנהיגה? 23. מי האחרון ששלח לך מייל (לפני המייל הזה...)? 24. באיזו חנות היית מבזבז/ת את האשראי שלך? 25. מה את/ה עושה כשאת/ה משועמם? 26. באיזו שעה את/ה הולכ/ת לישון בד"כ? 27. מי יענה הכי מהר מהאנשים להם שלחת את המייל הזה? 28. מי לא יענה? 29. סדרות טלויזיה מועדפות: 30. האדם האחרון שיצאת איתו לארוחה: 31. מה עדיף: מכונית יפנית או אירופאית? 32. למה את/ה מקשיב/ה עכשיו? 33. צבע אהוב: 34. ים, אגם או נהר? 35. כמה כתובות קעקע יש לך? 36. נגמר לך פעם הדלק במהלך נסיעה? 37. יש מישהו שאת/ה אוהב/ת עכשיו? שמו? 38. שעת סיום מילוי השאלון? כל הזכויות שמורות לזה שהשאלון הועתק ממנו

LANIT1

New member
מאוהבת בסקרים ../images/Emo25.gif

1. השעה עכשיו: 20:52 2. השם (כפי שהוא מופיע בת.ז.) אניטה 3. שמות חיבה: אניטה, אנט, לניט, ענת , חנה 4. פירסינג: איפה באיזה חור? 5. צבע עיניים: דבש ירוק 6 . מקום הלידה: ישראל עפולה 7. אוכל אהוב: ספגטי מוקרם 8. היית פעם באפריקה? לא אחי היה 9. עשית פעם זובור? מה זה....? 10. אהבת מישהו/י כל כך שזה גרם לך לבכות? כן 11. היית פעם בתאונה? כמעט תאונה ברוך השם לא קרה כלום , מכה לרכב 12. שקדי מרק או קרוטונים? נחמד חביב נישנוש טעים 13. היום המועדף עליך בשבוע? חמישי 14. מה עדיף? בוקסרים או תחתונים (בנים) / חוטיני או תחתון (בנות): בנים בוקסרים , בנות חוטיני בתנאי שיש להם גוף יפה 15. המסעדה האהובה עליך : צרפתיות גורמה מה מה... 16. פרח אהוב: ורד אדום אדום אדום 17. הספורט המועדף עליך (לצפות בו): ארובי 18. משקה מועדף: הכי מים 19. טעם גלידה מועדף: פרוזנט יוגורט מפירות טבעים חולה על זה.. יאמי 20. דיסני או Warner Bros - דיסני כמובן 21. בית קפה מועדף: כל פעם מנסה חדש - בפעם האחרונה הייתי בחיפושית בקפה , מקום קטן חמים ונעים וטעים בטבעון מומלץ 22. כמה פעמים נכשלת במבחן הנהיגה? בתאוריה לא נכשלתי עברתי ראשון , טסט פעם שניה 23. מי האחרון ששלח לך מייל (לפני המייל הזה...)? לא יודעת עדיין לא פתחתי יש לי עכשיו איזה 1000 מיילים ואין לי זמן לפתוח אותם 24. באיזו חנות היית מבזבז/ת את האשראי שלך? בגדים / תכשיטים שווים 25. מה את/ה עושה כשאת/ה משועמם? מבשל , מטפל , לא זוכרת שהייתי משועממת מתי זה קרה? 26. באיזו שעה את/ה הולכ/ת לישון בד"כ? תשע וחצי בערב או עשר תלוי , בדכ אני הולכת להרדים את הילדים והופ נרדמת איתם 27. מי יענה הכי מהר מהאנשים להם שלחת את המייל הזה? לא שלחתי לאף אחד 28. מי לא יענה? סימן שאלה 29. סדרות טלויזיה מועדפות: השרדות, תוכניות על בעלי חיים 30. האדם האחרון שיצאת איתו לארוחה: אמא שלי וגיסתי 31. מה עדיף: מכונית יפנית או אירופאית? יפנית 32. למה את/ה מקשיב/ה עכשיו? מוזיקת רקע שבאה מהטלויזיה ערוץ ביבי 33. צבע אהוב: צהוב 34. ים, אגם או נהר? ים 35. כמה כתובות קעקע יש לך? אין 36. נגמר לך פעם הדלק במהלך נסיעה? כמעט נגמר.. 37. יש מישהו שאת/ה אוהב/ת עכשיו? שמו? בעלי ילדי היפים והמתוקים של חיי 38. שעת סיום מילוי השאלון? 21.01 זהו חבל נגמר...

או.קיי מוכנה לנסות....

1. השעה עכשיו: 10:40 2. השם (כפי שהוא מופיע בת.ז.) הילה 3. שמות חיבה: ללי 4. פירסינג: אין 5. צבע עיניים: שחור (או חום כהה) 6 . מקום הלידה: רחובות 7. אוכל אהוב: צ'יפס (משתדלת כמה שפחות - מהסיבות הברורות) 8. היית פעם באפריקה? לא ): (חוץ מתורכיה לא הייתי בחו"ל מעולם) 9. עשית פעם זובור? לא (מה זה?) 10. אהבת מישהו/י כל כך שזה גרם לך לבכות? כן (האהבה הראשונה
) 11. היית פעם בתאונה? בערך, נהג מונית שבה נסעתי התנגש חזיתית ברכב לא בעוצמה חזקה במיוחד, אבל ממש לא נעים... 12. שקדי מרק או קרוטונים? שקדי מרק - כי המרק הוא רק תירוץ 13. היום המועדף עליך בשבוע? שישי 14. מה עדיף? בוקסרים או תחתונים (בנים) / חוטיני או תחתון (בנות): תחתון רגיל , ואפילו יש לי חיבה לתחתונים החצי בוקסר שיש לאחרונה לבנות - נוחים בטירוף
15. המסעדה האהובה עליך : נכון להיום - ספגטים ברמת ישי, היה הכי טעים 16. פרח אהוב: קאלות (הזר שלי בחתונה) 17. הספורט המועדף עליך (לצפות בו): התעמלות אומנותית והחלקה על הקרח מסוגלת לראות את זה במשך שעות
18. משקה מועדף: קפה ומים 19. טעם גלידה מועדף: שוקולד (ונוכן לשהוע האחרון צ'נקי מנקי של בן&ג'ריס) 20. דיסני או Warner Bros ? וורנר - יותר מצחיקים אותי 21. בית קפה מועדף: רוסו? 22. כמה פעמים נכשלת במבחן הנהיגה? 4 ועוד לא עברתי
23. מי האחרון ששלח לך מייל (לפני המייל הזה...)? 24. באיזו חנות היית מבזבז/ת את האשראי שלך? סופר פארם / אופיס דיפו 25. מה את/ה עושה כשאת/ה משועמם? עונה לסקרים 26. באיזו שעה את/ה הולכ/ת לישון בד"כ? 23:30-24:00 27. מי יענה הכי מהר מהאנשים להם שלחת את המייל הזה? 28. מי לא יענה? 29. סדרות טלויזיה מועדפות: o.c , c.s.i. , ג'ק ובובי 30. האדם האחרון שיצאת איתו לארוחה: בעלי היקר 31. מה עדיף: מכונית יפנית או אירופאית? אין לי מושג... 32. למה את/ה מקשיב/ה עכשיו? גלגל"צ 33. צבע אהוב: סגול / ירוק , לפי המצברוח 34. ים, אגם או נהר? ים 35. כמה כתובות קעקע יש לך? 1 , יש לי פיה על הכתף 36. נגמר לך פעם הדלק במהלך נסיעה?... 37. יש מישהו שאת/ה אוהב/ת עכשיו? שמו? בעלי היקר דודי 38. שעת סיום מילוי השאלון? 10:50

dafgol

New member
עונה לעצמי ...קצת באיחור ../images/Emo6.gif

1. השעה עכשיו: 11:11 2. השם (כפי שהוא מופיע בת.ז.) דפנה 3. שמות חיבה: דפי, דפדפ , ורק לגולן מותר לקרוא לי דפ 4. פירסינג: לא, אבל בתכנון כבר הרבה זמן , כשיהיה לי אומץ 5. צבע עיניים: ירוק 6 . מקום הלידה: בי"ח העמק בעפולה 7. אוכל אהוב: מאיפה להתחיל? כמעט כל מה שאמא שלי מכינה , גם אוהבת איטלקי, סיני 8. היית פעם באפריקה? לא , אבל גולן שם ברגעים אלה ממש ....כן הייתי הרבה באירופה והרבה אנגליה.... 9. עשית פעם זובור? כן וגם עשו לי בצבא 10. אהבת מישהו/י כל כך שזה גרם לך לבכות? כן! 11. היית פעם בתאונה? לצערי כן 12. שקדי מרק או קרוטונים? שקדי מרק ...ברור ששקדי מרק....למה יש מרק אם לא לשקדי מרק.... 13. היום המועדף עליך בשבוע? חמישי בצהרים מתחיל להיגמר לי השבוע , ושישי בערב אחרי שהבנים נרדמים.... 14.. מה עדיף? בוקסרים או תחתונים (בנים) / חוטיני או תחתון (בנות): תלוי איך נראים באותו בוקר 15. המסעדה האהובה עליך : אין אחת ספציפית 16. פרח אהוב: לא מתה על פרחים, אם כבר אז כלניות 17. הספורט המועדף עליך (לצפות בו): שחיה , כדור סל , אתלטיקה 18. משקה מועדף: שוקו 19. טעם גלידה מועדף: וניל עם פצפוצי שוקולד 20. דיסני או Warner Bros ? דיסני 21 . בית קפה מועדף: מבחר ענקי יש פה.....אתיקה 22. כמה פעמים נכשלת במבחן הנהיגה? נכשלתי פעם אחת , עברתי בטסט שני 23. מי האחרון ששלח לך מייל (לפני המייל הזה...)? בעבודה 24. באיזו חנות היית מבזבז/ת את האשראי שלך? באיזה לא.... 25. מה את/ה עושה כשאת/ה משועמם? משחקת שש-בש,פריסל,סוליטר במחשב 26. באיזו שעה את/ה הולכ/ת לישון בד"כ? תלוי , בסביבות חצות בדר"כ 27. מי יענה הכי מהר מהאנשים להם שלחת את המייל הזה? לא יודעת 28. מי לא יענה? כנראה כולם 29. סדרות טלויזיה מועדפות: האנטומיה של גריי, סקראבס, מועדון לילה ,ודורה
30. האדם האחרון שיצאת איתו לארוחה: גולן והבנים, בשבת לפני שגולן נסע לניגרייה 31. מה עדיף: מכונית יפנית או אירופאית? מה זה משנה....העיקר שנוסעת 32. למה את/ה מקשיב/ה עכשיו? לאנשים פה בעבודה..... 33. צבע אהוב: כחול סגול טורקיז שחור 34. ים, אגם או נהר? אגם 35. כמה כתובות קעקע יש לך? אין אבל בתכנון, כשאעשה פירסינג < יודעת בדיוק איזה אני רוצה ואיפה > 36. נגמר לך פעם הדלק במהלך נסיעה? לא 37. יש מישהו שאת/ה אוהב/ת עכשיו? שמו? כמובן......תמיד....גולן בר רז
38. שעת סיום מילוי השאלון? 11:18 כל הזכויות שמורות לזה שהשאלון הועתק ממנו

frige

New member
אחלה

1. השעה עכשיו: 18:16 2. השם (כפי שהוא מופיע בת.ז.) שרית 3. שמות חיבה: שריתי, שריתו'ש, שורל'ה 4. פירסינג: לא 5. צבע עיניים: דבש - חום-ירוק 6 . מקום הלידה: ישראל - עפולה 7. אוכל אהוב: איטלקי, סיני 8. היית פעם באפריקה? לא 9. עשית פעם זובור? לא 10. אהבת מישהו/י כל כך שזה גרם לך לבכות? יש מישהו שלא? כן. 11. היית פעם בתאונה? כן 12. שקדי מרק או קרוטונים? קרוטונים 13. היום המועדף עליך בשבוע? שבת 14. מה עדיף? בוקסרים או תחתונים (בנים) / חוטיני או תחתון (בנות): תחתון 15. המסעדה האהובה עליך : פגודה - טבריה 16. פרח אהוב: ורד 17. הספורט המועדף עליך (לצפות בו): התעמלות אומנותית 18. משקה מועדף: מים 19. טעם גלידה מועדף: וניל 20. דיסני או Warner Bros ? דיסני 21. בית קפה מועדף: לא שותה קפה. 22. כמה פעמים נכשלת במבחן הנהיגה? 3 23. מי האחרון ששלח לך מייל (לפני המייל הזה...)? אבא שלי 24. באיזו חנות היית מבזבז/ת את האשראי שלך? דיסקים 25. מה את/ה עושה כשאת/ה משועמם? במחשב 26. באיזו שעה את/ה הולכ/ת לישון בד"כ? 21:00-22:00 27. מי יענה הכי מהר מהאנשים להם שלחת את המייל הזה? מירי 28. מי לא יענה? אלי 29. סדרות טלויזיה מועדפות: אופרות סבון 30. האדם האחרון שיצאת איתו לארוחה: אתן 31. מה עדיף: מכונית יפנית או אירופאית? לא מבינה כל כך 32. למה את/ה מקשיב/ה עכשיו? לצעקות של הראל במקלחת 33. צבע אהוב: סגול 34. ים, אגם או נהר? ימה - כינרת 35. כמה כתובות קעקע יש לך? 1 36. נגמר לך פעם הדלק במהלך נסיעה? כן 37. יש מישהו שאת/ה אוהב/ת עכשיו? שמו? אלי 38. שעת סיום מילוי השאלון? 18:61

טוב, אז ככה

1. השעה עכשיו: 20:37 2. שמי - עדן 3. שמות חיבה: נושה (אבל רק ללירון מותר לקרוא לי ככה) 4. פירסינג - חה, חה, אני ופירסינג? 5. צבע עיניים - חום 6. מקום לידה : עפולה, ישראל 7. אוכל אהוב: ספגטי מוקרם עם שמנת ופטריות, שוקולד 8. אף פעם לא הייתי באפריקה 9. אף פעם לא עשיתי זובור 10. אהבתי פעם מישהו שזה גרם לי לבכות 11. כן, הייתי פעם בתאונה, אמנם לא רצינית, אבל כן 12. שקדי מרק או קרוטונים - כמו תשובתה של דפנה, הרי בשביל זה המציאו את שקדי המרק לא?? 13. היום המועדף עלי בשבוע - שבת 14. לבנים עדיף בוקסרים - לבנות עדיף תחתון 15. המסעדה האהובה עלי: יש הרבה 16. פרח אהוב: אין אחד במיוחד 17. אין ספורט שמועדף עלי 18. משקה מועדף: מיץ תפוזים סחוט שאני סוחטת בעצמי 19. טעם גלידה שמועדף עלי זה וניל עם פצפוצים 20. לא זה ולא זה 21. בית קפה מועדף: יש כמה 22. במבחן הנהיגה נכשלתי פעמיים ובטסט השלישי עברתי - אבל תיאוריה עברתי בפעם הראשונה 23. אין לי מושג מי האחרון ששלח לי מייל, ראיתי שיש לי הרבה מיילים שקיבלתי היום ואתמול אבל לא זכור לי מי היה האחרון 24. באיזו חנות הייתי מבזבזת את כרטיס האשראי: סטימצקי, תכשיטים ובגדים 25. כשאני משועממת אני או קוראת או משחקת במחשב או מקשיבה למוזיקה 26. אני הולכת לישון בסביות 22:00 - 23:00 27. לא יודעת מי יענה הכי מהר 28. לא יודעת מי לא יענה 29. סדרות טלויזיה מועדפות: עקרות בית נואשות, האנטומיה של גרי, אי - אר 30. האשם האחרון שיצאתי איתו לארוחה היה לירון 31. לא יודעת מה עדיף, העיקר שהאוטו נוסע (טפו, טפו, חמסה, חמסה) 32. עכשיו אני מקשיבה לחדשות וליובל 33. צבע אהוב, לבן 34. ים, אגם או נהר - אגם 35. אני וכתובת קעקע? חה חה, מה לי ולזה? 36. כמעט נגמר לי הדלק במהלך נסיעה, רק כמעט 37. בטח שיש מישהו שאני אוהבת עכשיו שמו לירון ויש את יובלי שלי המקסימה (כשהיא ישנה) 38. השעה עכשיו 20:46

S r 35

New member
טוב אז ככה ...

1. השעה עכשיו 07:45 2. השם: שרה 3. שמות חיבה: שריתי, שריתוש, אימי (שם חיבה שניר קורא לי בו) ובחיים אבל בחיים לא שרהל'ה
4. פירסינג: לא. 5. צבע עיניים: חום כהה. 6. מקום לידה: ביח' העמק, עפולה (כמה מקורי) 7. אוכל אהוב: מאפים, פסטות וכמובן ...
8. כמעט הייתי באפריקה: הזוגי היה שם והציעו לנו לעשות RELOCATION לדרום אפריקה. התלבטנו הרבה ובסופו של דבר החלטנו שלא. לא מצטערים. 9. זובור: לא בבית-ספרנו (לא עשיתי ולא עשו לי) 10. אהבתי מישהו כ"כ עד שזה גרם לי לבכות: נו, כמובן
11. תאונה - כן. כשהייתי ילדה קטנה. אני לא זוכרת מזה כלום אבל ההורים אומרים שלקח לי המון זמן להתאושש נפשית ולהסכים להיכנס לאוטו שוב. 12. שקדי מרק או קרוטונים: קרוטונים. 13. היום המועדף עלי : שישי. 14. תחתונים: גם כאן אני לא מחדשת - בוקסרים (כמובן) לבנים. לבנות אני מעדיפה רגיל. 15. המסעדה האהובה עלי: "בת-יער" בעמוקה ליד צפת ו"שליו ביער" בטבעון (היא עוד קיימת בכלל? ...) 16. פרח אהוב: אין משהו מיוחד. אוהבת פרחים באשר הם. 17. לא צופה בספורט - אין לי סבלנות. אולי פעם ב ... משחק כדורסל = מעודדת את מכבי 18. משקה אהוב: קפה
19. טעם גלידה מועדף: ש ו ק ו ל ד ! 20. דיסני או וורנר: לא אוהבת סרטים מצוירים אבל נראה לי שלדיסני אני סבלנית יותר. 21. בית קפה מועדף: CAFFE LA PAIX בפריז - אח! איזה זכרונות יש לי משם. חוץ מזה שיש להם את השוקו הכי אלוהי בעולם!!! עוד לא שתיתי משהו שמתקרב לזה (דפנה רשמי לפנייך). אבל אם ננחת למציאות אז כאן אני מאוד אוהבת את גרג. 22.NEXT, עבור, לשאלה הבאה ... 23. מי האחרון ששלך לי מייל: בעלי היקר. עובדים קשה מאוד בהיי-טק
24. חנות לבזבוז אשראי: פיצ'פקס ודברים יפים לבית. אני חולה על חנויות עיצוב (ביתי-לי, ג.ר.א.ס. ואפילו איקאה) אסור לי להיכנס למקומות האלה כי הנזק יהיה ניכר
25. מה אני עושה כשאני משועממת: משהו בטלוויזיה או סרט טוב ב VOD. 26. לישון: יש ימים שאני קורסת בשמונה בערב ולפעמים אני לא נכנסת למיטה לפני שתיים בלילה. תלוי.... אין לי שעה קבועה. 27. מי יענה הכי מהר למייל ... אין לי מושג. 28. מי לא יענה: בעלי היקר. הוא לא קורא מיילים. 29. סדרות טלוויזיה מועדפות: סיינפלד לנצח!
אהבתי גם את "תרגיע" ואת "רומא" 30. האדם האחרון שיצאתי איתו לארוחה: חברה. פירגנו לעצמנו ערב בנות, סוליקו. 31.
אני בעד האירופאיות 32. למה אני מקשיבה עכשיו: לשקט (לשם שינוי) 33. צבע אהוב: כחול 34.ים, אגם או נהר: ים 35: כתובות קעקע: אין 36. נגמר לי הדלק במהלך נסיעה: לא 37. מישהו שאני אוהבת עכשיו: כמובן, בעלי והילדים
38. שעת סיום השאלון: הלך לי לאיבוד השעון - מה שבטוח שעה לקחת את הילדים לגן ... ומי זה ההוא שהשאלון הועתק ממנו ...
בוקר נפלא לכולם

למעלה