לכל בנות הפורום

dafgol

New member
../images/Emo124.gif לכל בנות הפורום ../images/Emo23.gif

מכיוון שמזמן לא נפגשנו כולנו, ומכיוון שאילנה לא מכירה פה אפחת במגדל והיא כבר "אחת משלנו" ( אילנה היה לי כיף לקשקש במסנג'ר עכשיו)....ומכיוון שאלה חזרה לעבוד, ואני הפסקתי לעבוד, ומכיוון ששוקילידה עברה דירה, ומכיוון שיש לנו שתי הריוניות שלא חגגנו להן ,והריונית שאוטוטו כבר תלד לנו.... ומכיוון שפשוט מזמן כבר לא היה לנו ערב בנות כהילכתו....... אני מכריזה בזאת על הקמת מפגש בנות במהרה בימינו.... איפה ומתי נוח לכן? לכולכן? מקווה שכולן יתפקדו ויגיעו וקוראת לסמוויות אם יש....לצאת מהארון
שרית, אניטה, אלה, RBY שוקילידה, יוליה, אורית, ללי, אילנה, עדן, זהבית, סיווי, אילנה, שרה, אני וכל מי ששכחתי בדרך...וסליחה אם שכחתי כמובן.... יאללה מקומות ותאריכים יתקבלו בברכה ורצוי בהקדם......
"אחרי החגים" שמח
אני

בשמחה רבה אצטרף למפגש

באמת הגיע זמן והפעם מקווה שיצא לפועל. אני יכולה רק מתישהו בערב וכמה שיותר מאוחר יותר טוב. ורצוי איזה יום חמישי או שישי ככה שיהיה בלי לחץ של יום עבודה למחרת..אולי חמישי או שישי הבא?

אני אשמח להפגש../images/Emo13.gif

אבל אין לי מושג מתי,איפה,כמה...
כשתקבעו אני אראה אם זה מתאים לי...

Shukilida

New member
אני בעד!!!

כל ערב טוב לי. אפשר באיזה בית קפה רק אנחנו (אולי אדלה? נחמד שם) או איזה משהו פחות רשמי בפארק יחד עם הילדים.

dafgol

New member
בערב בערב בלי ילדים ובלי זוגיים

רק אנחנו על טהרת הבנות.....מוי כייף
נראה לי שיום חמישי בערב זה הערב המועדף לא? טוב נראה מי מתפקדות ומי מגיעות ולפי זה נתכנן מיקום וזמן. איפה זה אדלה? ברמת ישי לא ?

LANIT1

New member
דפגול רעיון מעולה../images/Emo140.gif

אני בכייף מוכנה להצטרף הכיוון בוודאי רמת ישי .. אדלה מצויין , ספגטים, רוסו וכו... לגבי יום אני צריכה לראות לגבי השבוע איך בעלי עובד ... במידה ולא יעבוד ערב שזה עד אחת בלילה זה יתאפשר , במידה ולא אז שבוע הבא ... בע"ה בכיף ברינה ובשמחה חחחחחחחההה ועוד נפגוד את אלן........איזה כייף

dafgol

New member
בכל מקרה לא השבוע

כדי שגם שרה תוכל להצטרף, השבוע אמא שלה עדיין בבי"ח ( מחר כנראה הצינתור) ככה שבכל מקרה מחכים לשרה, אולי באמת חמישי הבא.

LANIT1

New member
מתאים ... צריך אולי גם ערב שכל אחד

תכין משהו ונעשה שולחן גדול מכל מני מטעמים אולי באזור חג שבועות לפני קצת... גם רעיון לא?

S r 35

New member
אני עוד לא יודעת מה קורה איתי ...

למרות שאני מאוד רוצה להיפגש אתכן. ימי חמישי בערב, בעיקרון בסדר גמור (גם בראנץ' בשישי בבוקר זה אחלה, מניסיון) אבל ... השבוע אני כמובן לא יכולה. ביום חמישי של ה 26/4 גם לא, אני מארחת לצהרים ביום שישי שאחרי וזה יוצא לי קצת צפוף. תזרקו רעיונות, אני בטח אתחבר כבר למשהו.

לולי72

New member
לי מתאים שבוע הבא רק לא חמישי ושישי

כי בשישי הבא חוגגים ליובלי בגן יום הולדת וגם בבית ויש הכנות לפני. אבל בעיקרון חוץ מזה, אין לי בעיה.מתי שתחליטו ואיפה שתחליטו.

למעלה