לתושבי נחל צבי

לולי72

New member
../images/Emo124.gif לתושבי נחל צבי

האם זו רק אני או שגם אתם שומעים רעשים חזקים, כן, כן, חזקים, לא של
, לא של נחירותיו של לירון, רעשים של הזזת פחי אשפה וגם דיבורים בטונים גבוהים ביותר בין השעות 00:30 בלילה לבין 4:00 לפנות בוקר? אתמול זו הייתה ממש חוצפה, עד שהצלחתי להרדם אחרי ערב לא קל עבורי, חצי שעה של רעש והחלפת הפח החדש וכאילו שהם באמצע הצהריים, דיבורים בקולי קולות, האמת, שאני לא יודעת למה לא צעקתי עליהם, לא בטוח שהם היו שומעים אותי, אבל השופט שלי אמר שאסור להם לעשות את זה ושזו עבירה על חוק עזר עירוני ולכן מחר הולכת לשלוח מכתב נוזף וכועס אל העיריה בתקווה שישנו משהו, איזו חוצפה לבוא ולהעיר אנשים באמצע הלילה? וזו לא פעם ראשונה, עובדי העיריה האלה עושים מה שבא להם.

dafgol

New member
האמת....לא שמעתי כלום

אולי כי אתם יותר קרובים מאיתנו לפחים פה....

זה גם אצלנו ברחוב קרה לא פעם אחד

ככה בין 1 בלילה ל4. כל פעם בשעה אחרת. כבר התלוננו כמה פעמים במוקם עירוני ואמרו שיבקדו את הנושא. פעם אחד אמרו שמשאית זבל אחד התקלקה אז הם הביאו משאית אחרת והיו צריכים אותה בבוקר במקום אחר, אז לא הייתה להם ברירה. אבל זה באמת מרגיז.

מסכימה איתך בהחלט!!!

מוכנה להיות עדה לזה! זה נורא מרגיז וצריך לעשות משהו. אצלנו אני מקווה שזה גם לא יחזור יותר אחרי שהתלוננו כמה פעמים

לולי72

New member
הי, דיברתי עם איציק רוזיליו

ויש לי גם את מס' הפלאפון שלו, כמו שאמרת אלה, גם לי הוא אמר שהמשאית השניה התקלקלה ולכן זה יתוקן בעוד 3-4 ימים (מתי הוא אמר לכם את זה את זוכרת?), אמרתי לו שאני מחכה לפעם הבאה ואם זה יקרה שוב, אני אצלצל אליו באותה שעה כדי שגם הוא לא ישן בלילה ויבוא לבדוק מה קורה. הוא אמר שאין לו מה להגיד והוא מתנצל והם עובדים 24 שעות ביממה. מה שקצת מוזר לי, בכל זאת אנחנו לא עיר כזו ענקית, אתם רוצים להגיד שב - 8 שעות ואפילו נניח ב - 12 שעות עבודה, נניח מ - 7:00 עד 19:00, לא יכולים לפנות את כל פחי האשפה בעיר? נשמע לי תמוה אבל אני לא אעזוב את הנושא הזה בשקט.

או שזה תירוץ הקבוע שלהם או ש..

זה קרה לפני חודש אוליץ לא ממש זוכרת.אבל לא פעם ראשונה ולאשלישית אפילו. מה שהבנתי שהם עובדים רק בשעות בוקר עם הזבל(חם להם או לא יודעת מה). אבל כל הכבוד על האיכפתיות. אני איתך.

לולי72

New member
וגם היום לפנות בוקר זה קרה

בשעה 3:00 בערך, אפילו בעלי שמע, אני אתן להם עוד שבוע ואז אכתוב מכתב תלונה גם אל אלי ברדה ואני אבקש תגובה במהירות האפשרית, זו עבירה על החוק שהדין שלה הוא מאסר עד חצי שנה. ממש חוצפה, מסכנים בעיריה, אין להם כסף לעוד משאית אחת, ממש כואב הלב.

dafgol

New member
לא שמעתי כלום הלילה

כנראה שאני עייפה מידי וישנה קצת טוב בזמן האחרון
גאה בך על היוזמה והמעשה

rby74

New member
התקשרתי לחזות העיר ואמרו.....

כל מי שיש לו בעייה בנושא זה יתקשר ל:רוזיליו 0547911012 התקשרו... אני כבר התקשרתי הציפו אותו בטלפונים............................

rby74

New member
הבעייה שזה גם מעיר את הילדים הקטנים בבהלה...

איזו חוצפה..........

לולי72

New member
אם זה יחזור על עצמו, זה מה שאעשה

ותגידו לי מה דעתכם: באים לרוקן את הזבל בשעה 2:00 נניח לפנות בוקר, גם רוזיליו וגם ברדה מקבלים טלפונים באותה שעה. אם אני מתעוררת מהרעש ואחרים גם, גם הם צריכים. נכון או לא? בתקווה שלמחרת אודי לא יעלה כתבה על "אישה ממגדל העמק התקשרה אל ראש העיר באמצע הלילה ונעצרה"
ועוד עובדת בבית משפט

Shukilida

New member
יש רעשים והלילה ראיתי מה זה

מפנים את הפחים. אתמול זה היה ב3:30 ולפני יומיים ב - 1:00. קמתי לראות וזה מה שראיתי. אנחנו שומעים את זה ממש חזק - זה בקצה הרחוב

לולי72

New member
אל תדאגו, זה לא יעבור בשקט

אנחנו נחכה עוד שבוע ובאמת מי ששם לב, שיגיד לי ואני ארשום את זה. כל הכבוד שאתם שמים לב לזה, אנחנו לא נעבור על זה בשתיקה, זה לא בסדר, אנחנו עובדים חלקינו ואם מתעוררים בלילה קשה אח"כ להרדם וקשה לקום בבוקר וחוץ מזה שזה מפריע, מטריד, מרעיש ובניגוד לחוק.

איך אפשר לא לשים לב לזה תגידי?

שהפח הענק נמצא מתחת לחלון בהחדר שינה שלי ואני גרה בקומה ראשונה? זה רעש שאי אפשר לתאר אותו. ועוד שילד מתעורר ומתחיל לבכות בבהלה. אצלנו ברחוב בנתיים שקט. אבל אם הבטיחו לך שזה חד פעמי וזה חוזר שוב אז זה כבר באמת דורש טיפול מיידי שלא כדאי לחכות ולפנות לגורמים המשפיעים בעיריה

למעלה