ל - SR

לולי72

New member
../images/Emo124.gif ל - SR

אני צריכה את עזרתך במשהו, לא דחוף, כשתהיי כאן באיזור הפורום, אני אנסה לתפוס אותך ולדבר איתך. ביי ולילה טוב.

S r 35

New member
בכיף יקירתי

לצערי, אני לא נמצאת הרבה בפורום כרגע. ימים מטורפים ועמוסים עוברים עלינו אבל את מוזמנת לפנות אלי במסר ואני אנסה להיכנס גם לפורום מאוחר יותר

S r 35

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif

עדן מה העניינים יקירתי? אתמול בערב קרסתי - כנראה שבילוי של אחה"צ שלם בגרנאד קניון עם שני השובבים שלי ועוד חבר של ניר היה מעייף מדי מכדי להישאר ערה עד מאוחר = אבל נהננו מאוד. הילדים שמעו סיפור בסטימצקי (האמהות - חברה שלי ואני - קנינו) ולקינוח אכלנו שם ארוחת ערב. עכשיו אני רצה לפגישה בעוד בית-ספר פרטי בחיפה. חברה ואני הולכות לבדוק אותו. אוף! "שלום כיתה א'" זה עניין לא פשוט בכלל. יום טוב לכולכם כאן
אשתדל להיכנס היום אם כי גם היום אנחנו רוב היום מחוץ לבית ונחזור מאוחר ... אז אל תכעסו עלי בבקשה אם לא ... עדן - בכל אופן את מוזמנת לפנות אלי. שולחת לך את מס' ה
שלי במסר

לולי72

New member
זה סתם, לא משהו רציני

פשוט אתמול אמא שלי ראתה את אמא של לוליטה והיא אמרה שהם חזורים בשבוע הבא לישראל, שמעת על זה??? התכתבנו כמעט כל השנתיים בערך שהם שם (אולי יותר אני לא זוכרת כבר) ופתאום היא נעלמה לי, לא מגיבה למיילים ופתאום אני שומעת שהיא חוזרת. אז חשבתי לעצמי שאם במקרה ההורים שלך יראו אותה אצל אמא שלה שיגידו לך ואת תגידי לי כדי שאני אוכל לתפוס אותה, לא ראינו אחת את השניה כמה שנים טובות. אני מאמינה שאני אתפוס אותה גם בנצרת עלית ושבטח היא תנסה ליצור איתי גם קשר, אבל בכל זאת..... תודה בכל אופן ורשמתי את מספר הנייד שלך.

S r 35

New member
לא ידוע לי ...

אבל אני אשאל מחר את הורי ואעביר לסימה את המסר ממך.

למעלה