מיפגש פורום

אורora

New member
../images/Emo124.gifמיפגש פורום

מזמן לא ניפגשנו (כבר יותר מחודש
) אני מזמינה את כל חברות הפורום למפגש פורום שיערך בשבת הבאה (3.2.2007) החל מהשעה 9:30. המפגש יערך באיזור השרון, פרטים על מקום המפגש המדויק ימסרו במסרים כרגיל. שרשור אוכל ייפתח לקראת המפגש. המיפגש מותנה במזג אויר טוב, אם יהיה מזג אויר גשום נאלץ לדחות. המקום הוא מקום פרטי חצי סגור חצי פתוח, ומגודר היטב
חברות פורום חדשות שעדיין לא היו במפגשים ורוצות לבוא (נשמח מאוד להכיר אתכן ) אנא שלחו מספר טלפון להתקשרות במסר אלי או אל קטנוע על מנת שאפשר יהיה לדבר איתכן (הדבר נעשה כאמצעי זהירות בגלל שאנחנו באות עם הילדים למפגש).
שימו לב: הודעה זו מחליפה הודעות בנוגע לתאריכי מפגש אחרים שחלקכן קיבלתן במסרים

דש1דש

New member
../images/Emo45.gif נשמח מאוד להגיע../images/Emo70.gif

באמת מזמן לא נפגשנו!

galizoe

New member
עכשיו אני בדילמה...

אני רוצה להשתתף ולא יכולה בתאריך זה (הצצה מהירה בחתימה שלי תסביר למה...) אז: להתפלל לגשם כדי שהמפגש ידחה? או לשמש כדי שכמעט 40 האורחים שלנו בשבת לא יצטרכו להצטופף רק בסלון (בלי הגינה) ?
בכל מקרה, תבלו!

אורora

New member
לא הולך איתך

כל שבוע יש לך תרוץ אחר
לא נורא , אנחנו מתכננות מיפגשים תכופים יותר. בפעם הבאה.

galizoe

New member
'צטערת...

איך שלחצתי 'שלח' על התשובה למסר ישר קפץ לי לראש 'ווי... עכשיו ידחו בשבוע ושוב לא אוכל...' נשבעת שזה לא בגללכן... זה בגללי... מבטיחה לבוא מתישהו

נוRית

New member
מקווה שנגיע

יש יותר מדי דברים כרגע שמונעים הגעה, אבל יש עוד שבוע וקצת - אולי העניינים יתבהרו (בתקווה שהשמים ימשיכו להיות בהירים
) עד אז....

הילה ד1

New member
בשמחה רבה נבוא

למרות שאנחנו קצת חולים עכשיו, כן כן זה לא "עבר" אותנו בלי - וגם אנחנו במעגל. אבל לשמחתי הבונבון לוקח את זה בקלות - קצת נזלת, חום שעולה ומטפס במהירות הבזק בלילה עם הרבה נורופן לפני טיפוס החום (כמובן בהוראת הרופא). נשמח לקבל מסרים ולבוא.

אופירה10

New member
התאריך קצת בעייתי לי

עלי לבדוק ולראות, אולי נבוא.... בכל מקרה שלחי לי פרטים במסר...

הרמוניה

New member
אנחנו נשתדל להגיע

(קישטה מרפי אל תשמע.....) הרמוניה שבחודש האחרון כל השבתות שלה היו עם ילד(ה) עם חום

lollla

New member
רוצים להגיע - כמובן בכפוף למחלות

שהתנחלנו אצלנו בזמן האחרון

גשם111

New member
אז את מביאה?

לא נעים לי להגיד לך אבל אם את מתעקשת להיות מזוהה עם קויאר את מסתכנת בלא להיות מוזמנת לבריכה... איפה הציור המקיא שלך עכשיו?

ג e ש e ם

New member
פעם אחרונה

לפני שיאשימו אותי בהטיית השרשור מעדיפה לאכול קויאר ולא לותר על הזכות הזו.

למעלה