מי ראה
מי שמע

dafgol

New member
../images/Emo124.gif עדן איפה את ?

את לא בבית.... מתי הבדיקה שלך ? דברי איתי כשתוכלי . מקווה שהגיעו אליך דפי הצביעה שהדפסתי לכלתי לעתיד
בר מתגעגע ליובלי , הוא אמר לי היום שמזמן לא שיחק איתה כבר

S r 35

New member
אלה של שירז ולירון ../images/Emo24.gif

שלום יקירתי
ותודה על הברכות. אכן, בילינו ביום הנישואים וזה היה מרענן ביותר. אנחנו כמעט ולא יוצאים כך שזה היה בהחלט כייף. יצאנו להצגה ("המפיקים" - הסרט - המקורי של מל ברוקס - מוצלח יותר לטעמי) ואח"כ ארוחת שחיתות בבית-קפה. חזרנו הביתה מפוצצים אך מרוצים. אצל החברה שלי היה נחמד מאוד. התאספנו שם כמה חברים. הילדים שיחקו ואנחנו התפעלנו מאלירן הקטן והמתוק שרוב הזמן ישן. הקטע הוא שילד הסנדביץ שם עושה להם את המוות. הוא מאיים לזרוק את אלירן לפח האשפה וחברה שלי אומרת שהיא לוקחת את התינוק איתה לכל מקום, אפילו לשירותים, כשאחיו בסביבה
למחרת (שבת) טיילנו איתם בגן הפסלים בחיפה ובחוף הקאמל ואלירן הקטן כבר דפק סיבוב הופעות (שוב רובו בשינה). איך את מרגישה? איך שירז ולירון?
ות

dafgol

New member
../images/Emo124.gif מי ראה ../images/Emo35.gif מי שמע ../images/Emo35.gif

טוב....האמת שאצל אלה הייתי היום וראיתי היום
ועם עדן דיברתי ב
ועדיין..... מי ראה מי שמע ? אודיל'ה אורית אניטה כל הא'לפים נעלמו לי או שרק נדמה לי

תעלומת האלפים..../images/Emo6.gif

אני פה באיזור, "קורסת" תחת עומס אני מחר בבית הספר מהשעה 8 בבוקר ועד שמונה וחצי בערב...(מתי יתחילו לשלם לי על המשמרות האלו??) ויש כל מיני מבחנים לא קשורים באמצע.. וזהו בעיקרון.. אבל אני פה וקוראת מידי פעם

הי שרה!

מה זה ההודעות שלך בשעות המוזרות? ולמה רק עכשיו אני רואה? משהו מוזר, לא? לעינייננו...אני עדיין מתפלא מהתיאום כמעט מושלם עם השמות לבנים. נכון? גם לירון שהוא בעגלה הוא ישן נהדר. וגם ככה עד לפני כמה ימים ישן ממש טוב. בימים אחרונים לקראת ערב קצת השתבש לו משהו. בוכה המון והנראה כבר כואבת לו הבטן. שירז מתיחסת אליו ממש נהדר. דואגת לו ונוזפת בי אפילו, אם אני לא מתיחסת אליו מספיק מהר שהוא בוכה.
בן כמה ילד אמצעי של חברה שלך? בטח 2-3? זה גילאים נורא קשים וממש לא רציתי שזה יקרה לי המצב הזה וחיכיתי שילדה תגדל. וכדאי שנאמצו את העיניין של הבילוי שלך עם בן זוגך. זה תמיד כייף ותורם לזוגיות.(גם אני הייתי רוצה, אבל עכשיו כנראה יקח קצת זמן עד שנחזור לשגראת הבילואים שלנו)

למעלה