מסיבת ג'יי-מיוזיק הערב

fluttering

New member
../images/Emo124.gif מסיבת ג'יי-מיוזיק הערב ../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif

מי בא? :)

fluttering

New member
את לא יכולה להכריח אותי.

את זוכרת איך אני נראית?!? תשימי לב שאני אראה כמו זונה. ואם תחשבי שיש שם מישהי שנראית מאוד זנותית-- זאת בטח אני. ;)

fluttering

New member
מוזיקה טובה!

קטי (הכבשה למעלה) אספה המון שירים טובים, גם ג'יירוק וג'ייפופ. שי פרטים באתר של אמא"י (anime.org.il), אבל המסיבה היא בחיפה.

Omer Kun

New member
נמאס מזה כבר.

אי אפשר לעשות את כל האירועים האלה במקומות מרכזיים בתל אביב? מה גורם לאמא"י האלה לעשות אירועים ברמת גן ובחיפה? מאוד קשה למצוא את המקומות שהם תוקעים את האירועים שלהם. ואם יש אנשים מהדרום שרוצים להגיע למסיבה? מלא כסף לנסיעות + מחיר כניסה וצריך להסתמך על רכבת שתחזיר אותך הבייתה ולחזור מוקדם כי יש שעה שבה אין יותר רכבות והאוטובוסים נגמרים וכל החרטה הזה...עדיף כבר לא להגיע. ועוד הכנס הזה בבאר שבע... לא לומדים מטעויות? שלא תבינו אותי לא נכון, אני מכבד אותם כל כך על זה שהם מתאמצים לעשות אירועים ולקדם את האנימה והמנגה וההתלהבות מיפן בישראל, ומגיע להם ממש כל הכבוד. אבל זה פשוט לא עובד שזה תקוע במקומות רחוקים ומקומות שלאף אחד אין מושג איך להגיע לשם חוץ מהאלה שגרים שם. וישראטאקו לא לומדים מהם, ועושים "פסטיבל" בבאר שבע. במילא, לא משנה כמה הכנס יהיה טוב, בסוף כולם יחזרו הבייתה ויגידו שהיה חרא XD אז תעשו בתל אביב ונגמור את הסיפור.

innocence

New member
הכנס בבאר שבע הוא לא של אמא"י.

וחוץ מזה, צריך לזכור שאנשים גרים בכל הארץ, וכולם רוצים להנות מלפחות חלק מהאירועים. אז נכון שלחלק זה מקשה על הגעה (אם לא הופך אותי לבלתי אפשרית) אבל לאחרים זה דווקא הופך אותה לנוחה יותר. ובלי קשר, מקום מרכזי בתל אביב = הרבה כסף להשכרה. והרבה כסף שהולך על דמי השכרה לא הולכים אח"כ לדברים אחרים.

Omer Kun

New member
אולי יש משהו במה שאת אומרת.

אבל בכל מקרה, לתל אביב הכי קל להגיע, לא משנה איפה אתה גר בארץ. בקשר להרבה כסף להשכרה, אנחנו משלמים על זה במחיר הכניסה, ואם זה אין לי בעיה. אם עושים את זה במקום לא מוכר ומרכזי, ברור שזה יקשה על ההגעה, וגם יוריד מהחשק של אנשים להגיע.. בכ"מ, את צודקת במה שאת אומרת, למרות שאני עדיין חושב שהכי הגיוני לעשות כאלה אירועים במרכז, כי לשם הכי קל להגיע לא משנה איפה תגור. נו טוב, מגיע גם לאנשים בחיפה שיהיה להם מסיבת ג'יירוק. :)

innocence

New member
אני גם בעד,

אבל אפשר מדי פעם לחרוג מה"הכל במרכז", כל עוד הכנסים המרכזיים והחשובים יהיו במקומות נגישים, ושעושים רוטציה בין המקומות הפחות מרכזיים (שלא כל המסיבות יהיו רק בצפון או רק בדרום.. למשל.)

fluttering

New member
וזה בדיוק מה שעשו הפעם. O_ם

זאת הפעם הראשונה שיש מסיבה כזו בצפון. XD

fluttering

New member
היו כבר כמה מסיבות ג'יימיוזיק בת"א.

לכן הפעם אמא"י ארגנו את המסיבה בצפון במיוחד בשביל תושבי הצפון.

miliOHyes

New member
באסה..

אני אישית תומכת במה שכתבו, זה נורא קשה שעשו בבאר שבע זה לא מסתדר ואני מהמרכז וזה לא יוצא טוב הכי טוב בתל אביב הכי קרוב ואין מישו שלא יכול להגיע לשם.

miliOHyes

New member
תגידו,

אי אפשר לעשות מפגש של הפורום בתל אביב? זה יכול להיות נחמד..

nadav1232

New member
זה יכול להיות נחמד ^^ אבל תלוי

כרגע אנחנו לא נמצאים עם הרבה אנשים בפורום כי הרבה הולכים וחוזרים.. אז אני לא בטוח שחלק מהפורום יבוא.

nadav1232

New member
האלבום THE FACE של בואה הגיע אליי~ ^_^

הזמנתי פעם ראשונה מCD JAPAN~ ממש תוך כמה ימים זה הגיע.. ס.O לא חשבתי שכל כך מהר XDD

למעלה