סיכום חודש אוגוסט
~~

nadav1232

New member
../images/Emo124.gifסיכום חודש אוגוסט../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif~~

שם: זמר החודש: זמרת החודש: להקת החודש: שיר החודש: אלבום החודש: משהו טוב שקרה החודש: משהו רע שקרה החודש: תוכנית החודש: איך אתם מסכמים את החופש? איך ההרגשה לחזור ללימודים? (למי שלומד) תמונת החודש:

nadav1232

New member
עונה ../images/Emo11.gif ~

שם: נדב זמר החודש: - זמרת החודש: בואה ואיומי האמאסאקי. ואם אפשר להוסיף, אז גם את היטומי שחזרה לשיר!!!~ להקת החודש: מורנינג מוסומה שיר החודש: קשה לבחור.. אבל השיר שהכי שמעתי בחודש הזה זה SEXY SENORITA של נאנה טאנימורה אלבום החודש: Namie Amuro - BEST FICTION משהו טוב שקרה החודש: נסעתי לאילת ^^ משהו רע שקרה החודש: חוזרים ללימודים T.T תוכנית החודש: MUSIC STATION. אני נהנה לראות אותה XD איך אתם מסכמים את החופש? היה חופש נחמד מאוד. אילת, כנס גאקקון.. היה כיף. איך ההרגשה לחזור ללימודים? (למי שלומד) אני עם הרגשה די טובה. די השתעממתי בחופש אז לא יהיה נורא לחזור.. אני חושב XD תמונת החודש:
בואה בהופעה של -LIVE TOUR 2008 -THE FACE

fluttering

New member
החודש-

שם: ענת זמר החודש: אר, אין? זמרת החודש: לא יפנית אבל- לי היורי. להקת החודש: יפנית - אראשי :"), מערבית- The Academy Is... שיר החודש: Kaze no Mukou e אלבום או סינגל, כן? החודש: Truth/Kaze no Mukou e של אראשי. משהו טוב שקרה החודש: יום הולדת 20! ויש לי לפטופ חדש~ D: משהו רע שקרה החודש: ..... יום הולדת 20? XD תוכנית החודש: ... Maou? איך אתם מסכמים את החופש? איזה חופש??! תמונת החודש: -->

nadav1232

New member
לי היורי מעולה~~

אתמול שמעתי שוב את האלבום הקוריאני שיצא לה לפני חודש XD ~~>

fluttering

New member
שחדלשדחש התמונה הזאת הכי טובה ביקום

כמו השם של האלבום האחרון שלה שדחשל HYORISH לחלוטין....

Yubaru chan

New member
עונה~ ^.^

שם: יובל זמר החודש: מיאבי P: זמרת החודש: נממ אין ><" להקת החודש: kat-tun שיר החודש: as u r - miyavi ו-Seishun Amigo של קאמה ויאמאפי P: אלבום החודש: KAT-TUN Ⅲ - QUEEN OF PIRATES משהו טוב שקרה החודש: הרבה~ משהו רע שקרה החודש: חם ><" תוכנית החודש: attention please
איך אתם מסכמים את החופש? סבבה D: איך ההרגשה לחזור ללימודים? (למי שלומד) T^T תמונת החודש:

Love chan

New member
^^~

שם: דורית זמר החודש: אמ, גאקט?... ס: זמרת החודש: אוטסקה איי
~ להקת החודש: אראשי D: D: אני מכורה לTRUTH ;; שיר החודש: ^ אלבום החודש: אממ של אוטסקה איי, כמה מהם ס: משהו טוב שקרה החודש: אמ, לא משהו מיוחד... סתם הרבה חברים וכאלה P: משהו רע שקרה החודש: nothing special תוכנית החודש: מאהו
איך אתם מסכמים את החופש? כיף ונצנצים ופרפרים~
איך ההרגשה לחזור ללימודים? מתגייסת P: תמונת החודש:

sonaku

New member
<:

שם:ים. זמר החודש:הא אין. זמרת החודש:Aural Vampire? להקת החודש:היזאקי. שיר החודש:HOT BLOOD WORKOUT אלבום החודש: אין >: משהו טוב שקרה החודש: הומולדת. משהו רע שקרה החודש: הרבה. תוכנית החודש: שיהיה טוב. איך אתם מסכמים את החופש? ככה ככה. איך ההרגשה לחזור ללימודים? (למי שלומד) לוללללל לימודיםםםםםם~ תמונת החודש: סיסאן

Omer Kun

New member
D:

שם: עומר. זמר החודש: XXX זמרת החודש: איי אוטסקה. להקת החודש: JUDY AND MARY שיר החודש: הממ של כל החודש אני לא בטוח אבל כרגע DOKI DOKI של JAM לא יוצא לי מהראש. אלבום החודש: לא נראה לי שיש כזה. משהו טוב שקרה החודש: השבוע האחרון של החופש. (בגלל מה שעשיתי, לא בגלל שהחופש נגמר
) משהו רע שקרה החודש: המון ^_^ תוכנית החודש: ._. .... איך אתם מסכמים את החופש?
איך ההרגשה לחזור ללימודים? קקי בטירוף
תמונת החודש: JAM

ayumi3000

New member
עונה ^_^

שם: טל זמר החודש: kotani kinya זמרת החודש: Angela Aki להקת החודש: Every Little Thing שיר החודש: Angela Aki - Tegami אלבום החודש: ayumi hamasaki - GUILTY משהו טוב שקרה החודש: הורדתי את המשחק PHANTASMAGORIA אחרי שלא שיחקתי בזה איזה 10 שנים D= משהו רע שקרה החודש: לא קרה ממש משהו רע... תוכנית החודש: ימית 2000 אתמול P: איך אתם מסכמים את החופש? חופש P= איך ההרגשה לחזור ללימודים? מעולה... הלוואי שהייתי יכול לחזור ללימודים T_T תמונת החודש: עטיפה ה 3CD+DVD של אלבום האוספים החדש של איו!

RaVeN IYI

New member
אונד, נגמר החודש ס_ס

שם- רייבן. זמר החודש- ג'ון הון! D: הוא במקור קוריאני, אבל הוא שר גם ביפנית. זמרת החודש- אלאן. 3> הסינגל החדש שלה מדהים. ס_ס להקת החודש- הייתי אומרת Chemistry, אבל האמת שSHINee עשו את החודש הזה טוב יותר. :x אז מה אם הם קוריאנים. שיר החודש- Kasumi של 369 Miroku. שיר מדהים. 3> אלבום החודש- Kimeru של קימרו. XD; משהו טוב שקרה החודש- היה מפגשהם! [ארר... לא משנה. XD] משהו רע שקרה החודש- רבתי עם אבא כל יום. <<; תוכנית החודש- Goong~ איך אתם מסכמים את החופש?- היה מצחיק, אנשים רעים אכלו אותה. D: איך ההרגשה לחזור ללימודים?- >: אני מתגעגעת למסגרת המכוערת הזו. תמונת החודש- אני צריכה להפסיק עם 4צ'אן. דחוף.

SuLeRu

New member
מי טוו

שם: דיאנה זמר החודש: אמ... MIYAVI זמרת החודש: נמיאה, איומי, להקת החודש: (Panik (nevada tan שיר החודש: namie amuro- do me more אלבום החודש: namie amuro- best fiction משהו טוב שקרה החודש: חודש באילת, תל אביב, אולימפיאדה.!! זה שהאלבום האוסף החדש של נמיאה מכר מעל מיליוןP: וזה שלאוליביה יוצא מיני אלבום חדש ובחודש הבאP: משהו רע שקרה החודש: הכל היה טוב:] תוכנית החודש: לא ראיתי תוכניות אבל התנחלתי על אולימפיאדהD: וזה מה שעשה לי את החופש! איך אתם מסכמים את החופש? קצר מידיי:[[ אבל נחמד^^ איך ההרגשה לחזור ללימודים? (למי שלומד) לא רוצההההההההההההההההה!!! בגרויותת.... לאאX___X תמונת החודש: טסובסה שליי*_*

SuLeRu

New member
טעות...^^

לאוליביה יוצא מיני אלבום חדש החודש....><''

SuLeRu

New member
tsubasa masokawa

זאת דוגמנית יפנית שמופיעה בהרבה עיתונים מפורסמים... וזהו... ממש מפורסמת וממש חמודה*_*

באיחור קל..

שם: מיכאל / מיכי זמר החודש: יונתן רוזן... =) שמעתי את השיר שלו "אוטומוביל" ופשוט התמכרתי!! זמרת החודש: ayaka. שמעתי את השירים שלה כל כך הרבה פעמים בחודשיים האחרונים. להקת החודש: לא ממש בקטע של להקות... שיר החודש: ~Angela Aki - Tegami ~Haikei Juugo Kimi e.... פשוט לשמוע ולהתמכר!! אלבום החודש: ayaka - Sing to the Sky משהו טוב שקרה החודש: קניתי לעצמי מקבוק בשביל הלימודים, והוא מחשב כזה שווה!! =) משהו רע שקרה החודש: ילדודס חוזרים ללימודים. הורים מעפנים. עצבים. תוכנית החודש: בנות גילמור. ראיתי את כל העונה השישית מחדש, והיא ממש טובה! איך אתם מסכמים את החופש? איזה חופש ואיזה בטיח?! עבדתי כל הזמן!! איך ההרגשה לחזור ללימודים? (למי שלומד) ............. אני שמח שכל הצוציקים חוזרים... p: תמונת החודש: אין לי אותה פה, אבל ראיתי תמונה של אנג'לה אקי אוכלת המבורגר וצ'יפס, והיא נראתה ממש חמודה!! =)

למעלה