סכמ"ש

../images/Emo124.gif סכמ"ש ../images/Emo42.gif../images/Emo28.gif../images/Emo80.gif../images/Emo175.gif

מה קורה אנשנושים ?
שיר השבוע ?
אלבום השבוע ?
קניית השבוע ?
יציאת השבוע (בילוי) ?
יציאת השבוע (ציטוט) ?
מאכל השבוע ?
תוכנית השבוע ?
סרט השבוע ?
משהו טוב שקרה השבוע ?
משהו רע שקרה השבוע ?
היום הטוב ביות בשבוע ?
היום הגרוע ביותר בשבוע ?
משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא ?
ספרו לנו הידעת ?
איך עבר השבוע ב- 1 עד 10 ? משהו אחרון שבא לכם להגיד ?
שבת שלום וסוף שבוע רגוע !

עוונה לעצמי :)

מה קורה אנשנושים ? כדי לא לקבל פיצול אישיות אני אוותר על השאלה הזאת X; שיר השבוע ? רן דנקר - מה שלא הספקתי לומר , מאיה רוטמן - אהבה אסורה , fergie - party people , City Sneakerz - You Dont Own Me ( קצת יותר מאחד .. (= ) אלבום השבוע ? רן דנקר - שווים קניית השבוע ? טבעת יציאת השבוע (בילוי) ? הקניון והסנטר :) יציאת השבוע (ציטוט) ? לבלבים XD (רק ספיר תבין ) מאכל השבוע ? פייייצה
תוכנית השבוע ? היפה והחנון
סרט השבוע ? מעודדות צמודות 3 משהו טוב שקרה השבוע ? קיבלתי את הטבעת שחיכיתי לה :) משהו רע שקרה השבוע ? - היום הטוב ביותר בשבוע ? רביעי - חמישי היום הגרוע ביותר בשבוע ? אולי ראשון ? פשוט היה משעמם.. משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא ? איייילת !!
ספרו לנו הידעת ? ידעתם שרק האיש מהיפה והחנון יכול ללקק רת המרפק ?! איך עבר השבוע ב- 1 עד 10 ? 8.5 ? משהו אחרון שבא לכם להגיד ? חייכו הרבה , זה בחינם :) שבת שלום .

מסכמת ../images/Emo47.gif

כבר סיכמתי יותר מידי אז אני פשוט עושה העתק הדבק מהפורום שלי מה שלומכם? פאאאאאאאנן שיר/י השבוע: אממממממממממממ...... איה כורם- מילים אלבום השבוע: פינקי "עולם ורוד" 3 מקומות שהייתם בהם השבוע: ערד, תל אביב , במכון כושר 3 דברים שעשיתם השבוע: כושר, כיף, ובזבזתי הרבה כסף מאכל השבוע: שניצל עם צ'יפס אייקון שהשתמשתם בו השבוע הרבה: משהו שהתחדשתם בו השבוע: ואו הרבה אבל ברח לי פתאום הכל.. בילוי השבוע: בערד עם סבא, ואני וחברות שלי הלכנו לירדן (הנהר) תוכנית טלוויזיה/סרט השבוע: הלוחשת לרוחות, היפה והחנון, הפוליגרף משהו טוב שקרה השבוע: חסכתי כסף ונסעתי לסבא משהו רע שקרה השבוע: הנסיעה היתה קשה (7 שעות על אוטובוסים) משהו שבא לכם להגיד: רועי איזה מקורי אתה כמה שאלותתתת משהו שלא בא לכם להגיד: כואבת לי הבטן איך עבר השבוע מ1-10: 9.9 משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא: לא רוצה שהשבוע הזה יגמר בכלל שבוע טוב לכולם! גם לך

moryag

New member
עונה

שיר השבוע:רצה הביתה של קרן פלס אלבום השבוע:עבודה עברית קניית השבוע:הדיסק של עבודה עברית יצאת השבוע(בילוי):ים עם חברות (היה כול כך כיף:) ) מאכל השבוע:פלפל סרט השבוע:רישיון לחתונה משהו טוב שקרה השבוע: זה היה בשבוע שעבר אבל היתה כתבה על ראש גדול 5 במעריב לנוער:) משהו רע שקרה השבוע :זה היה שבוע ממש טוב לא היה שום דבר רע השבוע מ-1עד 10: 9 משהו אחרון שבא לי להגיד: ראש גדול כבוד:):) חולה על רועי ויינברג

ספירששש

New member
עוונה :)

מה קורה אנשנושים ? הכל טוב כפרע , מה איתך ? שיר השבוע ? closer - ne-yo אלבום השבוע ? rihanna - good girl gone bad 2008 קניית השבוע ? בגדיים D: יציאת השבוע (בילוי) ? לונה פארק :) יציאת השבוע (ציטוט) ? לבלבים XD ( זכוויות שמוורות לקורלווש כפרע עליה ! ) מאכל השבוע ? רביווולי דווחה
תוכנית השבוע ? - סרט השבוע ? - משהו טוב שקרה השבוע ? באה לבקר חברה מחיפה :) משהו רע שקרה השבוע ? אכלתי רביולי דוחה ! מאוד דוחה !! היום הטוב ביות בשבוע ? ראשון - לונה פארק .. היום הגרוע ביותר בשבוע ? חמישיי - משעמם
משהו שאתם מחכים לו בשבוע הבא ? איייילללת !!
ספרו לנו הידעת ? הידעתם שהרביולי בסבארו זווועה ! לא מומלץ .. איך עבר השבוע ב- 1 עד 10 ? 8 משהו אחרון שבא לכם להגיד ? תבואו לאילת אני יעשה לכם שלוום
שבת שלוום חבריייה

למעלה