סקר ....אינטרנט

dafgol

New member
../images/Emo124.gif סקר ....אינטרנט

אתם מוזמנים להיכנס לסקר החדש בנושא הגלישה באינטרנט. אתם מהמכורים או מהמשתמשים הקלים
( אני דרך אגב נמצאת די הרבה באינטרנט , בכמה וכמה פורומים וקומונות ב
ובכלל. ) וכמו שחלקכם יודעים....את בעלי הכרתי באינטרנט
אם יש לכם חוויות או קטעים מצחיקים , משונים ובכלל שקרו לכם ברשת...אתם מוזמנים לספר ולשתף. בטח יהיה מעניין

אני מכורה קשה ביותר

כרגע משתתפת בשני פורומים פה ובאתר אחר, וגם אני הכרתי את בעלי באינטרנט, נו תספרי את הסיפור שלך, זה מעניין ואם לא, אני אסחוט את הסיפור מחר:)

כן וזה אפילו הגיע לאחותי באילת

שהתלהבה כי היא כבר לא ראתה את יובלי שבועיים. הם יצאו מה זה מתוקים. ומה זה מה שקראתי פה שברבור שלך מחליף חברות??? אני דורשת ועדת חקירה, הייתי בטוחה שרק יובלי היא חברה שלו

dafgol

New member
זהו שעכשיו הוא סגור על יובל ../images/Emo23.gif

אבל את יודעת איך הנוער של היום.....
שמחה שאחותך אהבה את התמונות , מחר נצלמן עוד
אולי נצליח לצלמן גם סרטון קטן
במיוחד לאחותך
גולן עובד מחר אחה"צ לצערי ( אומנם זה חד פעמי אבל עדיין מבאס אותי ) , אני אשתדל לרדת עם הבנים...בסביבות 18:00 כשכבר לא יהיה חם כל כך, אביא את המצלמה ונצלם עוד- מתאים לכם ? אולי נביא גם את אלה של שירז
ועדת חקירה זה באמת הולך היום טוב בשוק
ושמחה שעברתם אלינו , בר כל הזמן מדבר על יובל עכשיו.

כן, כן, נצלם את כל השובבים ביחד

אני אצל ההורים שלי כרגע, ישנה אצלם, האמת שזה מצחיק שאני בת 29 ומפחדת
לישון לבד, אבל בגלל שלירון יצטרך לעבוד מעכשיו גם בלילות, אז אני אצטרך להתרגל, או לא לישון, או לגרום לאחותי שתבוא לישון אצלי, או לנסות להירדם בדד. לירון עובד גם היום וגם מחר מ - 8:00 עד 20:00 ככה שלא ראיתי אותו היום כל היום (היה קצת שקט, אף אחד לא נתן לי הוראות מה לעשות עם הילדה
) וגם מחר ככה, אז מחר בבוקר אנחנו נוסעות עם אמא שלי לקיבוץ גבת לבריכה, יש לנו שם מנוי, אבל זה מ - 9:00 עד 12:00 ככה, לא בשעות החום הנוראיות וגם, רק בצל, ובערב נחזור בחזרה וניפגש איתכם, ואני אביא גם את המצלמה שלי, חוץ מזה שכמה ימים טובים לא ראינו אתכם, אז יהיה נחמד שוב להיפגש. שירז זו גם ילדה מהמעון?

dafgol

New member
מ3חיקולה....

מה יש לך לפחד ? אנחנו פה ! (בחודש הבא גולן נוסע מהעבודה לאנגולה
ואני אהיה עם הבנים לבד.....האמת שאני בטח אתחרפן אתגעגע ואשתגע ...אבל אחרי שעברתי פה את האזעקות והנפילות לבד עם הבנים....כבר לא מפחדת מכלום ). ברצינות...אנחנו מרחק יריקה מכן.....אין לך מה לפחד....רגע לירון לא השאיר לך הוראות הפעלה ?
שירז לא מהגן , היא הבת של אלה ( פה מהפורום ) שגרים מולינו - מהצד השני של הכביש. שירז ובר נולדו באותו תאריך בהבדל של שנה
מחכה למחר כי מאז הבדיקה עוד לא יצאתי מהבית ואני די נחנקת כבר....

אני פחדנית שחבל לך על הזמן

את עוד לא מכירה אותי, את יודעת, איך שהגעתי לחדר לידה (וגם האמת, הרבה הרבה לפני זה) נכנסתי לחדר מיון נשים ובקול בכי אמרתי לאחות שהייתה שם, "אני רוצה אפידורל", והייתי רק בפתיחה של 1 ס"מ, נו, אמרתי לך שיש לי שריטה... לירון - הפולני - בטח השאיר, כבר היום כשהוא הגיע לבקר אותנו (בהסעה) כבר אמר לי לנסוע מחר בזהירות, למרוח לה קרם הגנה, לשים לה צמר גפן באוזניים, מה שנקרא פולני למופת.

frige

New member
תיזהרו, עלולה עוד להפתיע

אם לא יהיו התחייבות אחרות כמו ההורים שלו וכאלה. ואת זה אעשה רק אחרי שכולם יצאו מפה. מחר מזמינה את כל המשפחה שלי עם אחותי ואחי והנספחים + ההורים לארוחת צהריים חגיגית לחגוג לאמא שלי ולחברה של אחי יומולדת. ואז נראה. דרך אגב, אפשר להיכנס לצ'ט ולצ'וטט כולם. גם יהיה נחמד. הגוף שלי כואב מכל היום. אז הולכת לשים אותו במיטה (בפעם השניה) ולישון. חייבת מסג' דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף. יש מתנדבים???? לילה טוב

למעלה