סקר חדש

dafgol

New member
והנה מה שיש לי להגיד בנושא

אני לא מהעיר במקור ,הורי הגיעו הנה בגיל צעיר ועזבו למקום אחר , אני גדלתי ברמת דוד <בבסיס> ואח"כ בטבעון, בבגרותי גרתי קצת בת"א ובחיפה. כשנישאתי עברנו לפה ופה נולדו הבנים שלי
לגביי העתיד.....אם אנוכל כלכלית....אני מניחה שלא נישאר פה for ever....

כשאני יגדל קצת ויסתדר בחיים אני

בורח מהמקום הזה אין בו חיים לא יודע בא לי לעבור או למקום עם הרבה הרבה רעש מסביב או מקום הכי שקט בעולם אבל שיהיה מה לעשות לפעמים דרך אגב..... יום רביעי או חמישי הראל מויאל במתחם

dafgol

New member
מה בכל זאת יש פה מנקודת מבט שלך ?

הרי גדלת פה , לא יודעת אם יש לך אחים\אחיות מה דעתם? מה ההורים שלך חושבים על זה? השאלה מה כל אחד מחפש גם.... רעש מסביב איכות חיים מערכת חינוך טובה לא מקום עירוני מידי? מה בכל זאת יש למגדל העמק להציע ?

אני גדלתי פה 13 וחצי שנה

אחות אחת שלי גרה בתל אביב האח גר בראשון לציון ומדי פעם הוא בא אחותי השניה היא בצבא פה ביפיע כל אחד במקום שלו סבתא מצד האבא גרה כאן ואבא שלי אמר שהוא לא עוזב את מגדל סבתא מצד האמא גרה ליד קרית גת ואם זה היה אפשרי הינו עוברים לשם אנחנו גרים פה רק בגלל סבתא שלי מצד האבא

ofir201

New member
אני בן 17....

ואני כבר מתכנן את הבריחה מפה בשנה הבאה.

dafgol

New member
חחחחחחחח הבריחה הגדולה ../images/Emo6.gif

יש סרט כזה
עד כד כך נורא פה לבני נוער ? ואני שואלת כי אני באמת לא יודעת....

rby74

New member
באמת אין מה לעשות פה

יבש......................פחד.. אין אטרקציות...

אני גרה פה 15 וחצי שנים

ככה שאני לא יודעת.. קשה להפרד מהמקום הזה, כל הילדות שלי פה, פה למדתי עברית,פה למדתי ועוד.. אז אין לי מושג. {ודרך אגב עליתי ארצה בגיל שנה וחצי, ככה שהמקום שבאנו עם המשפחה זה היה מגדל העמק} אני מתארת לעצמי שבמטרה להתפתח אני אצטרך לעבור לערים בעלי אפשרויות רבות יותר.

dafgol

New member
מאיפה עלית ?

אם לא איכפת לך לענות וזה לא אישי מידי לטעמך כמובן. אני חושבת על הבנים שלי , בעיקר על בר שכבר בן 3 וקצת....מה המשצעות של מגדל העמק בשבילו.....כמובן שכרגע הוא עדיין לא מבין , רק יודע שהוא גר במגדל העמק......ומפרש את זה כפשוטו.....שיש פה מגדל וזה בעמק
אוטוטו יהיה בגן עיריה וחוגים וכאלה.....מעניין איך ירגיש כלפי המקום הזה....

ממולדובה, מכירה?

וזה לא אישי.. לילדים, נראה לי הכי טוב לגור בקיבוץ של פעם {שיתוף של פעם..} ולמגדל העמק לא חסר יתרונות- פשוט הילודדס מתעניינים בדברים אחרים, לא כמו פעם. עדיף יגדלו בעיר קטנה מאשר בעיר גדולה עם סכנות למיניהן.. {פה גם לא חסר סכנות, אבל אני מתכוונת בגדול}

dafgol

New member
מכירה.....בערך....

חמותי באה משם , והמשפחה של אבא שלי פחות או יותר מאותו איזור. ומסכימה עם כל מילה שלך

אממ

מגדל העמק יכול להיות מקום שניתן לגור בו לכל החיים, אבל תלוי למי. בעקרון אנשים טוענים שהמקום יבש ואין מה לעשות שם שסברה זו בהחלט נכונה, אבל זה תלוי איזה סוג אנשים אתם. יש את האלו שכל היום הולכים לעבוד וחוזרים הביתה מאוחר לטפל בילדים, בדר"כ רובם לא צריכים מקומות בילוי. מספיק המתחם החדש ועוד מקומות. יש את הנוער שסובל מאוד מאוד מאוד ומקומות הבילוי היחידים שמכירים הם בחיפה, עפולה והסביבה... זה לא רק הנוער, הרבה גברים "רודפי שמלות" יוצאים למצא את עצמם במועדונים בחיפה. ו... תמיד יש את הילדים שמכורים למחשב, כך שזה לא הבעיה בשבילם (בן דוד שלי, אני). מבחינת איכות חיים, מגדל לא המקום הכי איכותי וזה ברור... אך כל אחד עושה את השיקולים שלו. למשל, אצלנו, רוב המשפחה - דודים, בני דודים וסבתא שתחייה לשנים רבות גרים במגדל העמק. כך יוצא שכל ה"חמימות" של המשפחה מתרכזת במקום אחד, כולם מכירים את כולם, מקום קטן ונחמד. אפשר לומר גם של צ'אחצחים וברברים, אבל אישית זה חלק ממה שאני אוהב במגדל העמק... כל מה שקשור למקום הזה, אני מקבל באהבה. אישית תמיד אהבתי לבוא למגדל העמק, ואין במקום הזה שום דבר מיוחד. אז מה כן? פשוט יש לי שם משפחה חמה ואוהבת, שמגיל קטן פינקו אותי ואהבו אותי כל כך, והמקום זכור לי לטוב. מקום קסום. השוק הקטן, קניון לב העמק, גן הראשונים
בכל מקרה, גם המשפחה שלי שגרים שם לא כל כך מרוצים, וסבתא שלי רוצה לעבור דירה, אבל מפחדת... רגילה לדירה, למקום, לשכנים... אחרי שנים רבות שגרים ומשתקעים במקום, קצת קשה לעזוב אותו. מה שכן, אנשים שמגיעים מבחוץ (ערים שונות), לא ישמחו ויסוסו לגור במקום הזה. בכל זאת - מי שישמע, "מגדל העמק"... אפשר לחשוב, עיירת פיתוח קטנה ולא מיוחדת כל כך. אמנם דירות במחירים נוחים, אך איכות ירודה (חוץ משכונות חדשות, שגם זה בספק) ודי יבש במקום, עד שרוני סופרסטאר מגיע וזה משהו מיוחד. אין צל של ספק שלא משווים את ירושלים או ת"א למשל, למגדל העמק. י-ם או ת"א - ערים גדולות, יש לאן לצאת - קניונים, תאטרונים, איצטדיונים או לחובבי השופינג - רשתות מותגים, מקומות עבודה רבים, אנשים... זה כמו עולם אחר
ושוב, כמובן, מבחינת איכות חיים - מגדל העמק זה לא המקום, לפחות לא לדעתי. ושלא תביני אותי לא נכון, אני בנאדם שלא יוצא, כל הזמן בבית. יש מפשחה? יש חברים? סיבה נחמדה לגור במגדל, אבל גם לא מספיקה. זהו... כל אחד או משפחתו - והשיקולים שלהם.

אה, ו... ../images/Emo6.gif

תסלחו לי, אני גם חושב שזה דבילי, אבל משיחה עם גברים על מה הם חושבים על מגדל העמק, הם טוענים שהמקום יבש, אין כוסיות... כולם כונפות
יש המון רודפי שמלות - סוטים וחרמנים במגדל העמק, המון! גם הנוער דוחה... ככה זה בכל מקום. אבל כמו שאמרתי - כל אחד והשיקולים שלו. מה לעשוץ, יש אנשים שזה כל החיים שלהם...

למעלה