סקר לסוף שבוע רגוע

dafgol

New member
../images/Emo124.gif סקר לסוף שבוע רגוע

בואו נכיר את עצמינו עוד קצת....ספרו על עצמכם :
4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לעשות בסופ"ש
4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לאכול
מה הצבע האהוב עליך
חיה האהובה עליך
היה לך חלום ילדות שהגשמת
יש לך חלום שאת\ה מתכנן\ת להגשים "על אמת"
ספרי לנו משהו על עצמך שאנחנו לא יודעים עליך...... יאללה נראה אתכם ואח"כ נמשיך הלאה....

dafgol

New member
ומתחילה לענות לי ../images/Emo6.gif

הכי אוהבת לעשות בסופ"ש: - להנות מזמן איכות עם הבנים וגולן - להתנתק מה
ולא לשים לב מה השעה בכלל.... - לקרוא עיתונים של שבת - לישון לפעמים בצהריים
הכי אוהבת לאכול: - מרק עוף\ירקות שאמא שלי מכינה - שניצל ופירה עם הרבה קטשופ - פסטה ברוטב פטריות ושמנת שגולן מכין - מאכלים שסבתא שלי ההונגריה מכינה ובישולים של חמותי.....
צבע אהוב עלי : סגול, כחול, חאקי, שחור
חיה אהובה :
חלום ילדות שהגשמתי : אני עוד ילדה (בת 37)
עם הרבה חלומות ילדות
חלומות שאני מתכוננת להגשים על אמת : - אני עוד אלמד לנגן על גיטרה - אני אהיה בטקס פתיחת אולימפיאדה - ב2012 אנחנו נוסעים ללונדון לטקס הפתיחה, זה באמת חלום ילדות שלי....
- יום אחד עוד אלמד נגרות ועיצוב.
משהו שאתם לא יודעים עלי : ראיתי את המוות מול העיניים, ומאז אני מאוד מפחדת ממנו..... זהו....עכשיו אתם....

frige

New member
גם אני עונה

4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לעשות בסופ"ש - - להיות עם אלי והילדים ביחד, עדיף רק אנחנו. - לישון. - לטייל. - לישון.
4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לאכול - איטלקי - סיני - סלט טוב - פשטידות
מה הצבע האהוב עליך - סגול
חיה האהובה עליך - כלב
היה לך חלום ילדות שהגשמת - תמיד חלמתי שיהיו לי תאומים.
יש לך חלום שאת\ה מתכנן\ת להגשים "על אמת" - אולי בגילגול הבא
ספרי לנו משהו על עצמך שאנחנו לא יודעים עליך...... נולדתי גבר. סתם, סתם, סתם, סתם. מה אתם כבר לא יודעים? אפילו שהייתי רוצה להיות זמרת, אתם כבר יודעים, לא? מה שאתם לא יודעים.... ש.............. בעוד 10 ימים אני הולכת לזכות ב כמה, כמה, כמה? חמישים מיליון. טפו, טפו, טפו. (ואת זה גם אני עוד לא יודעת, שששש, אל תגלו).

frige

New member
ואז...

הדבר הראשון שאני עושה זה עוד ילדים מדהימים ואם ירצה השם חלומי ימשיך ויתגשם ויהיו לנו עוד תאומים. ת`אמת, בלי קשר ללוטו, מאחלת לעצמי את זה והמון בריאות ואושר וגם כושר.

S r 35

New member
עונה גם ...

דברים שאני הכי אוהבת לעשות בסופ"ש: לא ללכת לעבודה. לי
. להיות עם המשפחה והילדים. לקרוא.
דברים שאני הכי אוהבת לאכול: שוקולד, שוקולד, שוקולד ו
(גם לחם טרי טרי עם חמאה מקובל עלי מאוד
)
צבע אהוב: כחול.
חיה אהובה:
חלום ילדות שהגשמתי: להיות מאושרת. אני חושבת שדי הצלחתי.
חלום שאני מתכוונת להגשים: להגיע לכל מיני מקומות שעוד לא ביקרתי בהם ... בעיקר במזרח הרחוק.( סין מאוד מושכת אותי וכדאי שאמהר כי היא משתנה מהר מאוד).
משהו שאתם לא יודעים עלי: ממממ..... בואו נשאיר את זה לא ידוע ....
שבוע טוב לכולם

אז ככה

4 דברים שאני הכי אוהבת לעשות בסופ"ש: 1 - לישון (וכמה שיותר) 2 - לאכול ארוחת ערב טעימה שלירון בישל ביחד עם יובלי 3- להכין עוגה טובה 4 - לישון (וכמה שיותר) ולראות סרטים 4 דברים שאני הכי אוהבת לאכול: זה טיפה בעייתי אצלי כי יש המון 1. שוקולד 2. ספגטי בשמנת ופטריות שלירון מבשל 3. עוגות 4. מרק סלק שאמא שלי מכינה הצבע האהוב עלי: לבן החיה האהובה עלי: כלב - הייתה לנו כלבה במשך 4 שנים ומסרנו אותה :( חלום ילדות שהתגשם: להתחתן כמובן חלום שאני מתכוונת להגשים: אני מקווה להגיע לטיול ביפן ובארה"ב פעם משהו שאתם לא יודעים עלי: אני רגועה בד"כ אבל כבת מזל שור טיפוסית, לפעמים שומרת שומרת שומרת בבטן ואז כמו בלון שמפוצצים אותו - בום, הכל מתפוצץ ומי שנמצא לידי באותו רגע, הוא ממש מסכן , אז תיזהרו

zehaviti2

New member
ארבעה דברים...

סופ"ש - 1. להיות עם ההורים שלי (אמא בעיקר) 2. לטייל במקום אקזוטי וחדש 3. לנוח עם רגליים למעלה 4. לראות סרט טוב עם טיפ'לה נישנושים. אוכל - אני אחרי 9 קילו מיותרים אז...אני אכתוב מה הייתי רוצה: 1. אלפרדו שמנת ופטריות 2. צלעות לבן על האש 3. גלידת מקדונלדס עם כל התוספות. 4. פיצה טובה 5. ג'אנק פוד של בורגר-ראנץ או מקדונלדס צבע אהוב - לוונדר. חיה אהובה - שהכלבה שלי ישנה, עדיף ליד הרגליים שלי. חלום ילדות שהתגשם - עוד לא התגשם - אשת עסקים עם חליפה ותיק מתוחכם (מה אתן רוצות? גדלתי בת"א...!) חלום להגשים - לעבור לידה טבעית (בבקשה אלוהים, אל תתן לי עוד קיסרי!!!!) משהו לספר שלא ידוע - אני עוברת עוד מעט דירה, לבניין ליד ואני כל כך מאושרת! נחמד, נהניתי לכתוב על עצמי. מקווה שתיהנו לקרוא!

dafgol

New member
אני יודעת שאתם עוברים ../images/Emo3.gif

הכוונה למשהו שאפחד לא יודע עליך.... נגיד....שבעברך היית שב"כניקית או משו כזה
ומאחלת לך שכל חלומותיך יתגשמו

Shukilida

New member
עכשיו אני (למרות שכבר נגמר הסופ"ש)

דברים שאוהבת לעשות בסופ"ש: לישון (אבל לא יוצא לי), לאכול (יוצא די הרבה), להתכרבל עם האיש והילדים ואת יום שישי בבוקר (רק אני והאיש סוליקו) אוהבת לאכול: את כל המאפים בעולם ואת האוכל של סבתא (הונגריה...) הצבע האהוב עלי: צהוב (מזכיר לי את שני האפרוחים שלי וימים של קיץ) חיה אהובה: קוואלה...למה? אין לי מושג - היא נראית לי חביבה כזו... חלום שהגשמתי: להיות אמא חלום שאני מתכננת להגשים: להביא בת |בלונד משהו שאתם לא יודעים: בצעירותי רקדתי בלהקת מחול המון שנים (אפילו היינו בחו"ל בכמה תחרויות)

O n y X

New member
באתי לבקר../images/Emo24.gif

יש לימודים, עבודה (הגיע הזמן), אז לא יוצא לי כ"כ לכתוב 4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לעשות בסופ"ש 1. לישון 2. לאכול 3. לבלות 4. לישון 4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לאכול פשטידה שאני אוהבת להכין שוקולד גלידה פיצה (וגם הייתי שליחת פיצה
) מה הצבע האהוב עליך כולם חיה האהובה עליך אין משהו ספציפי היה לך חלום ילדות שהגשמת אני עובדת על זה עכשיו (אני לא כ"כ רחוקה מהילדות) יש לך חלום שאת\ה מתכנן\ת להגשים "על אמת" ספרי לנו משהו על עצמך שאנחנו לא יודעים עליך- אין לי כוח להתחיל לכתוב... אבל למי שרוצה יש מסנג'ר : [email protected]

LANIT1

New member
על עצמי לספר ידעתי... LANIT1

4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לעשות בסופ"ש לבלות עם הילדים לטייל ביום שמש יפה לשחות בים ולרקוד 4 דברים שאת\ה הכי אוהב\ת לאכול פסטה ברוטב שמנת צלעות כבש / או כבש בכל צורה מאכלי גורמה.. מאכלים חדשים ומשונים. מה הצבע האהוב עליך צהוב ונשאר צהוב חיה האהובה עליך סוס , תמיד בילדותי אהבתי סוס ואבא שלי הבטיח שהוא קונה לי כל הזמן חיכיתי מתי יביא לי אותו תמיד טען שהסוס חולה , בטיפול ועוד מעט יגיע עד היום הסוס לא בא. היה לך חלום ילדות שהגשמת להיות שחקנית... חלק מזה בחיים בחייק המשפחה אני חקיינית ואוהבת להצחיק ולבדר.. בפורום יותר גדול לא יצא לי.. יש לך חלום שאת\ה מתכנן\ת להגשים "על אמת" אולי לפתוח פעם מסעדה ולבשל בא... אולי עם גיסתי סיווי היא קונדטורית בעזרת השם ואני הבשלנית... ספרי לנו משהו על עצמך שאנחנו לא יודעים עליך...... על עצמי לספר ידעתי מה אספר ומה אומר... הייתי ילדה ביישנית שגדלה והבינה שזה לא בדיוק מה שהיא צריכה ו/העולם צריך.. והחיים לימדו אותה להוכיח את עצמה, ולשאוף , ולהגיע למטרה... ועוד תחביבים.. שלי.. אוהבת להתכתב במחשב..לרקוד סלסה ושאר ריקודים.. לטייל בעולם במידה ויתאפשר.. בקיצור לאהוב לנצל ולהנות מהחיים... הפעם מקווה שלא ימחק...

למעלה