סקר לסוף שבוע

dafgol

New member
../images/Emo124.gif סקר לסוף שבוע ../images/Emo6.gif

מה הדבר שהכי מעצבן אתכם
מה הדבר שהכי מצחיק אתכם
מה הדבר שבחיים לא תסכימו לאכול
אם הייתם מגיעים לאי בודד לסוף שבוע ( בלי ילדים, בלי בני\בנות זוג...אתם סוליקו , ויש לכם על האי בית מלון חמישה כוכבים עם פנסיון מלא ) , מה חמשת הדברים היחידים שהייתם לוקחים איתכם
כשקורה לכם משהו טוב\רע , מי הבן אדם הראשון שתודיעו לו
יאללה בואו נכיר אחד את השני יותר טוב כל שבוע.....

dafgol

New member
ועונה לעצמי....

הכי מעצבן אותי : - להמתין בתור ( סופר, דואר , קופ"ח...) - אנשים ניג'זים. - צביעות. - שקרנים. - אנשים שמנצלים חולשות של אחרים. |*[ הכי מצחיק אותי : - כשבר מפתח תאוריות משונות,< הבטיח לגולן שיהיה ילד טוב , יקשיב לי , ישמור על רזי ועלי ויגרש גם את היוונים > - כשבר משבש מילים < יובלי לא מריבה איתי , במקום יובלי לא רבה איתי > - כשרזי מנסה להשתלב וצוחק לפעמים צחוק מאולץ. - הבעות הפנים והקולות של רז. - מאוד אוהבת הומור ציני וסרקסטי.
בחיים לא אסכים לאכול : - מאכלי ים ו
ים - חיות שונות ולא קונבנציונליות מבחינתי.... - גוייבה
חמשת הדברים שהייתי לוקחת איתי לאי בודד : - תמונה של גולן והבנים. - עיתונים ותשבצי היגיון לסופ"ש. - אולי ספר טוב. - משהו טעים לנשנש בזמן שקוראת עיתוני שבת \ ספר \ תשבצי היגיון.המשהו הזה צריך להיות מזהו שבדר"כ לא אנשנש בבית. - מחברת ועט.
כשקורה לי משהו טוב\רע, האדם הראשון שאודיע לו : - כמובן גולן קודם כל. - אח שלי ואח"כ ההורים שלי. - חברה\ות שאחליט לשתף.

frige

New member
גם אני עונה

למרות שאני יכולה לכתוב כנ"ל. חחח. מה הדבר שהכי מעצבן אתכם - חמתי - לשמוע לעיסות של אנשים. ואת השששששש והאההההההה כששותים תה או קפה לידי. אני יכולה למות מזה. ואלי, אלי החוצפן הזה, פתאום באמצע הלילה מתייבש לו הפה והוא לוקח מסטיק ומתחיל ללעוס במיטה ואני מתוך שינה מתעוררת מזה ובא לי להרוג אותו על המקום, מתייבש לך הפה, תביא נשיקה וזהו, מה מסטיק עכשיו. - כל האנשים הדפוקים האלה ברחוב שרואים אותי עם אלעד ואיתי וחושבים שאני נורא מסכנה. סתומים. - כל ה"גברים" הללו שחושבים שהנשים הם רכוש ציבורי. - חמתי - חמתי - חמתי........................................................................................................................................................... מה הדבר שהכי מצחיק אתכם - הילדים שממציאים כל הזמן דברים חדשים. - אלי - אני בכללי מאוד אוהבת לצחוק - הדפיקות של חמתי מה הדבר שבחיים לא תסכימו לאכול - מאכלי ים - צפרדעים - ארנבות ובכלל כל בעלי החיים חוץ מהקונבנציונליים. אם הייתם מגיעים לאי בודד לסוף שבוע ( בלי ילדים, בלי בני\בנות זוג...אתם סוליקו , ויש לכם על האי בית מלון חמישה כוכבים עם פנסיון מלא ) , מה חמשת הדברים היחידים שהייתם לוקחים איתכם - כמובן תמונות של משפחתי - דיסק של שלמה ארצי - בקיני - כסף לכל מיני מסז'ים וספא - חוש הומור כשקורה לכם משהו טוב\רע , מי הבן אדם הראשון שתודיעו לו - אלי - אמא/אבא - אחותי/אחי - חברות טובות - אתם

עונה גם

הדבר שהכי מעצבן אותי: כל השטויות שחמותי מדברת על גיסי וגיסתי (כמה שהיא מסכנה, אוי, אוי, אוי) הדבר שהכי מצחיק אותי: יובל, במיוחד כשהיא לא מקבלת ממתק שהיא רוצה (והיא רוצה כל 5 דקות בערך ממתק אחר) אז היא אומרת לי וללירון בפרצוף כזה מסכן: "מכוערים, מגעיל, מגעילה" ואנחנו נקרעים מצחוק, אתן חייבות לשמוע את זה. וגם: אני מיכנסת (אני נכנסת) בחיים לא אסכים לאכול: שרימפסים ומאכלי ים ולא עקרבים / צפרדעים / סרטנים וכו' אם הייתי מגיע לאי בודד הייתי לוקחת איתי: ספרים כמה דיסקים תמונה של יובל ולירון מחשב נייד בגד ים להשתזף כשקורה לי משהו טוב רע אספר קודם ל: אמא לירון הילה חברה טובה שלי שתיכף צריכה ללדת

S r 35

New member
עונה לסקר.

הדבר הכי מעצבן - אי צדק.
הכי מצחיק אותי - הילדים שלי
וסיינפלד - גם בפעם האלף אני עדיין אצחק מהסדרה הזו.
בחיים לא אסכים לאכול גפילטע פיש.
סופ"ש באי בודד עם פנסיון מלא (איפה מגשים המשאלות, אני רוצה את זה כאן ועכשיו
): ספר טוב, דיסק טוב, כמה תמונות של המשפחה ו... אולי בכל זאת את בן הזוג?
כשקורה משהו טוב/רע אני מודיעה מיד לזוגי, כמובן.

zehaviti2

New member
מתה על הסקרים....סחטיין דפנה!

הכי מעצבן - שקרנים. הכי מצחיק - שאמיר עושה "ברווז"...מוזר אבל לא נמאס לי מזה. לא אסכים לאכול - דברים שזזים...וגם מעופפים! אי בודד - כרית טובה, נעלי בית, פיג'מה, ספר, דיאט קולה וסיגריות (סליחה...אני מעשנת...!) הראשון לדעת - אמא ואמיר. דפנה וכולן, אני כל כך נהנית לקרוא אתכן כל סקר, זה ממש נחמד. נוסף לכך, נחמד לחשוב על
והחיים חולפים...אני בכל אופן. שבוע טוב לכולן!

dafgol

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif ועוד ../images/Emo24.gif

למעלה