עדן ככה יפה? ככה מנומס?

dafgol

New member
../images/Emo124.gif עדן ככה יפה? ככה מנומס?

הבנים ואנוכי רצינו לבקר אתכן היום....אבל לא הייתם בבית.... הפסדתן בראוניז

אני צריכה עזרה.......

לבובתי היקרה בעוד מס' שבועות יש יום הולדת....... והורים שלי וקרובי משפ' הספיקו לעשות חור בראש......!!! מה לקנות...........???????! יש לה הכול, כך אני אומרת לכולם , אבל הם בשלהם!! אנא עזרו לי....... בבקשה. כל תגובה תתקבל בברכה. תודה דנייי

dafgol

New member
פחחחחחח כמה מוכר

ובאמת שיש לבת שלך הכל
אולי ביגוד? נעלים? דברים שימושיים u know ... בפורום השני שלי בדיוק עשינו שרשור מתנות לפי גילאים...הציצי נא

דפנה יקירתי תודה על התגובה../images/Emo23.gif

האמת ראיתי מה שכתבו שם (לפעמים אני מציצה וגם כותב....) אבל...... לא התחברתי לשום דבר.... באמת...... וזה מעצבן, כי רוצים לקנות דברים אבל אני כבר לא יודעת מה????????????! למשל, מהורים שלי (רק לפני שבועיים) קבלה בגדים ונעליי בית, ונעליים יש לה (2 זוגות ) ואין צורך ליקנות עוד כי חבל , היא גודלת ואין צורך כעת.... אולי משחקים???? מכירה? שמתאים לבובתי?! נ.ב אמא שלי שאלה אותה מה היא רוצה אז בובתי :" כליום, תני
" חחחחחחחחח , גאונית
ואז הוסיפה, אני אקנה לדניאלה שמלה יפה......... נו שוין, רוצה להיות יפה. לילה טוב אוהבת דנייי

לולי72

New member
וואו, שכחתי מזה לגמרי

דווקא הגענו הביתה בסביבות 17:30 - והתחלתי לנקות את הבית, שכחתי בכלל, הייתי בסידורים לפני זה - רוצים בראוניז, רוצים, רוצים, רוצים

לולי72

New member
דניי - בוקר טוב

אולי לקנות לה בית בובות, או מטבח קטן עם כלים, יובל מאוד אוהבת את זה ואוהבת לשחק עם זה. בלהיט בראש יש המון צעצועים לילדים שאפשר לשחק איתם, לא עולה לי משחק ספציפי כרגע, אפילו ספר זה יכול להיות מתנה יפה.

בוקר טוב גם לך יקירתי../images/Emo23.gif ולכולם...../images/Emo24.gif

תודה על הרעיונות,,,,, נחשוב. פשוט הגעתי למצב שאינני יודעת מה לקנות???!! האם זה ייתכן? שואלת אני את עצמי??? יכול להיות שכן. המשך יום קסום לכולם אוהבת דניי

לולי72

New member
אין כזה מצב שאין מה לקנות לילדים

אולי אופניים קטנות? ספר? משחק חדש לפיתוח החשיבה והיכולות המוטוריות? בובה חדשה? ספר מדבקות? תמיד יש

לולי72

New member
אני זוכרת שליובל בגיל שנתיים

קנינו חוברת מדבקות והיא הייתה צריכה להתאים את המדבקות - ממש חמוד וילדים מאוד אוהבים את זה גם הבובה שלך תאהב את זה - הנה כבר ארגנתי לך מתנה מאיתנו - אנחנו נמצא לה חוברת כזו ונביא לה מתנה

עדן .......תודה../images/Emo140.gif

חשבתי..... יש לה הרבה ספרים, אבל שוב תלוי איזה ספר..... אפ גירויים אז היא מתעניינת!!! לגבי מדבקות............ יש לי מדבקות סמיילי לתלמידים אז בובתי כבר מצאה להן שימוש והדביקה (את כולם על החולצה שלה) ואמרה : "אני ילדה טובה......... לכן יש לי את כללללללללל המדבקות של אמי" ......... נו טוב,
שיהיה !!! ואם יש משחקי חשיבה לגיל שלה אשמח לקבל רשימה או משחקי מוטוריקה ..... תודה מראש. אוהבת דני ודניאלה

S r 35

New member
משחקים לגיל שנתיים...שנתיים פלוס...

"צבעוני לטף" - משחק מקסים של התאמת דיסקיות צבעוניות לדפים מצוירים. ילדים בגיל הזה אוהבים את המשחק הזה מאוד.
הלוטו הראשון שלי - או כל משחק לוטו לקטנים. מאוד מפתח מיומנויות של התאמה, זיכרון, אוצר מילים ואפילו מוטוריקה עדינה (להרים את הקלפים ולשים אותם במקום). רון שלי מאוד אוהב את המשחק הזה.
משחקי התאמה בדוגמת פאזלים: "אני וגורי", "הפכים", "צלליות" וכדומה ... יש הרבה משחקים כאלה.
משחק מדהים שנקרא "קרוב רחוק" - של צעצועי בוקי: נדיר למצוא אותו, אני מצאתי אותו על מדף שכוח אל בחנות "דודלי" בחיפה (אפילו המוכרת שכחה מקיומו
) - הוא עוסק ביחסי מרחב: לפני / אחרי / מעל / מתחת / ימינה / שמאלה. והוא משחק כייפי ביותר.
פאזלים קטנים - אפשר להתחיל איתם אפילו פאזלים של 20 חלקים (רונקי שלי כבר מסוגל להרכיב פאזל של 50 חלקים, אבל הוא משוגע על פאזלים אז אני לא יודעת אם הוא דוגמא).
אפשר לנסות לשחק איתם משחקים כמו "קומבינציה", "מה במשבצת" או "אוניברסיטה לגן" - בגיל הזה הם מסוגלים לפתור את השלבים ההתחלתיים והקלים ואפשר כמובן לשמור אותו הלאה לשלבים הקשים יותר...
יש לי עוד שני משחקים מקסימים בבית, שאני לא זוכרת את שמם כרגע... אעדכן יותר מאוחר. מקווה שעזרתי. שרה

dafgol

New member
יופי באמת....

ככה שכחת אותנו ...נעלבנו
אמא שלי קנתה משהו ליובלי לחורף.....מקווה שהיא תאהב

לולי72

New member
אתם מוזמנים אלינו מחר למשל

אחרי הצהריים או בערב אם בא לכם, לירון ויובל מכינים ברגע זה עוגת גבינה. מחר בבוקר באים ההורים שלו - אז אנחנו מארחים אותם, אבל הם נוסעים אחה"צ. אתם יכולים לקפוץ אחרי שתחזירו את בר, אנחנו בבית.

S r 35

New member
עוד כמה רעיונות ../images/Emo62.gif

משחק "פטריות" בובות כפפה או אצבע למיניהן (תיאטרון בובות) - כייף אמיתי
כלי נגינה לקטנטנים: קסילופון, משולש, תופי מרים, חלילית : ניר קיבל בזמנו ערכה שלמה של כלי נגינה (מוכרים את זה בטויז אר אס) ועד היום היא משמשת אותנו ל"קונצרטים"

S r 35

New member
ובגלל שממש מצ'עמם לי בעבודה...

חיפשתי ומצאתי לך קישור לקרוב רחוק - המשחק שהזכרתי קודם: משחק חמוד מאוד שמפתח מוטוריקה עדינה מלמד על יחסי מרחב וניתן לספר עם הילד המון סיפורים על התמונות שיוצרים. עוד משחק מעולה לגיל הזה: באותו הקשר של מוטוריקה עדינה ויצירת סיפורים מצחיקים הוא "מר תפוח אדמה"

שרוש יקירתי../images/Emo23.gif../images/Emo24.gif

ראשית , תודה , תודה תודה מכל ה
!!! בטח שעזרת לי, אפילו מאוד!!! אין כמוך
. שנית, לכל אלה שישאלו אותי (קרובי משפחה ומשפחה) מה לקנות , אז יהיו לי תשובות, לפחות משחקים מעניינים ומפתחים מחשבה או מוטוריקה (עדינה וכו'), וכך דניאלה שלי תשחק בכייף. לא שחסר לה משחקים, אבל משחקים שציינת עדיין לא רכשתי, והגיעה העת לעשות זאת. שוב תודה ענקית
שולחת לך נשיבוקים

../images/Emo57.gif מצטרפת ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה