פורום יקר! אני צריכה את עזרתכם

adi dion

New member
../images/Emo124.gifפורום יקר! אני צריכה את עזרתכם ../images/Emo9.gif

טוב אז כמו שרובכם יודעים, אני מאוד אוהבת את הלנה
עכשיו- ב26 במאי יש לה יומולדת. עלה לי רעיון נחמד לעשות לה אלבום עם ברכות מהמעריצים בארץ. כתבתי את הרעיון בקומונה של הלנה וחשבתי לשתף גם את חברי הפורום כי אני בטוחה שכולם פה אוהבים או לפחות מחבבים גם את הלנה, וככה גם יהיו יותר אנשים ויהיה מגניב
ותחשבו על זה שאם זה באמת יגיע אליה, גם טים יראה את זה
והלנה ממש תתרגש וזה יהיה ממש חמוד ^__^ ולכל התוהים- כן, יש לי כתובת שאפשר לשלוח אליה. אני יודעת שאנשים ששלחו לשם מכתבים קיבלו תשובה מהסוכן/ת שלה ואפילו קיבלו חתימה מהלנה אז יש מצב שהיא תקבל כזה דבר. ואם לא, בכל זאת שווה לנסות לא?
אז כל מי שבעד- פתחתי אימייל חדש בג'ימייל כדי שתוכלו לשלוח לי את הברכות. בינתיים אני לא מקציבה מועד מסויים שאפשר לשלוח, אני אראה איך זה מתקדם קודם
הכתובת: [email protected] אתם יכולים לשלוח ל בקובץ וורד או פשוט לשלוח אימייל שבו תהייה כתובה ברכה ואני אדפיס את זה יפה :) אהה ואם תוכלו באימייל עצמו לכתוב את השם משתמש שלכם שאני אדע מי זה מי, וגם תכתבו בשרשור הזה ששלחתם כדי שלא יהיו פקשושים שאני לא אקבל משו
תודה רבה וסורי על החפירה

wolfyy

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo77.gif אחלה רעיון

תיזמו חברה! באוגוסט יש לטים יום הולדת, ואני חושבת שנאמץ את הרעיון של עדי!

Snow fairy

New member
חח יש לו בדיוק באותו תאריך ושנה של אבא שלי:]

לשניהם יהיה יומולדת 50 ב25 לאוגוסט השנה!

theEscapist

New member
טוב, אני תכף תכף שולחת../images/Emo9.gif

כשתקבלי את הברכה... בא לך להגיד לי מה דעתך? אם זה לא מטופש מדי או משהו?P:

adi dion

New member
טוב אז בינתיים רק ענבר שלחה...

אם תוכלו לשלוח לי כמה שיותר ברכות בימים הקרובים זה יהיה מעולה... אני צריכה להתחיל לזרז עניינים
ואני באמת מקווה שגם מי שלא ממש אוהב את הלנה ישתף פעולה, כי אם יהיו לי מעט מדי ברכות לא נראה לי שאני אעשה את זה בסוף...
אני סומכת עליכם!!

למעלה