פורום U2 יקירי-קראו

Tabasco

New member
../images/Emo124.gifפורום U2 יקירי-קראו../images/Emo124.gif

בתור התחלה אני חייבת להגיד שההצלחה של הפורום שלנו היא משהו שאפילו אני לא ציפיתי לו כשפתחתי את הפורום. הכמות והקצב שאתם שולחים הודעות ממש מרשימה אותי ואני לא חושבת שאף מנהל פורום יכל לאחל לעצמו פתיחה יותר מוצלחת של פורום מזאת שלנו. אז כל הכבוד לכם!
אוקיי, ועכשיו לתכל´ס- אני נוסעת היום לסמינר צופים שימשך עד יום חמישי הקרוב בערב. לצערי הרב לא יהיה בהישג ידי שום מחשב (או סוג של טכנולוגיה) אז ערן שלנו, הידוע גם בכינוי- eranmc שגם מנהל פורום בתפוז הסכים ברוב טובו לשמור על הסדר הטוב בפורום. מה שאומר שבימים שאני לא אהיה ולא יהיה מי שישלוט בשירשורים ומחיקת הצפות וכדומה, אתם תשתדלו כמה שיותר לשמור על הסדר בפורום. חבר´ה- ל-ש-ר-ש-ר זאת מילת המפתח, אם אתם רוצים לכתוב הודעה ואתם רואים בעמוד הנוכחי הודעה שמכילה שאלה דומה או נושא דומה לשלכם, אנא- תשרשרו! את התגובה שלכם אתם תקבלו בכל זאת, אבל חבל שהודעות חדשות שעוד לא קיבלו תגובות ידחקו לעמוד אחר בגלל שיש יותר מידי הודעות ראשיות. אז תודה רבה לערן, ואני יודעת שאתם תסתדרו בסדר גמור!
דבר שלישי- כפי שחלקכם אולי יודעים, או משערים, או שכבר יצא לכם לראות, תפוז מעלים מין דבר חדש שכזה שנקרא דף קהילה. הדף הזה יהיה הדף שיפתח לכם כשתלחצו בתפריט הפורומים על שם הפורום שלנו. הדף הזה הוא מין תקציר לכל מה שהלך בפורום ביום האחרון או משהו כזה. יש שם תקצירים של מאמרים חדשים, הודעות אחרונות בפורום, הודעות מומלצות ודברים כאלה כפי שאתם תיווכחו לראות ביום ראשון (מחר) תפוז יעלו הודעה רשמית שתסביר לכם בדיוק מה זה דף הקהילה הזה, אז אל תיכנסו לפאניקה כשלא תמצאו את הרגליים והידיים שלכם כשפתאום יצוץ לכם הדף מול הפנים (פאניקה, איזה הסחפות
). זהו זה, אני יוצאת לי לסמינר (אני אחשוב על הפורום הרבה) ושיהיה לכם אחלה שבוע!
ושוב פעם- תודה ובהצלחה לערן!

למעלה