קפיצות ראווה - צ´לנג´ בוגרים

../images/Emo124.gifקפיצות ראווה - צ´לנג´ בוגרים../images/Emo124.gif

קפיצות ראווה - צ´לנג´ בוגרים במרכז רכיבה כנות 23/24.4.08 מגיעים? לרכב? סתם להתבשל מחום בדשא? לצלם? רוצים תמונות? בהצלחה לכולם!!! למידע נוסף

RoNy S

New member
אני מתחרה ביום הראשון

תחרות אחרונה שלי =\ אני מאוד אשמח לתמונות רוני שנהר על בלרינה ב100 ביום הראשון אני מספר 12 במטר והמספר של בלרינה זה 715 תודה למי שמצלם =]

אניי:]

מגיעים? יאס.. לרכב? להתחרות, כה:] סתם להתבשל מחום בדשא? גם:D לצלם? גם:p רוצים תמונות? מאודדדדדדדדדדדד:]] כל מי שיכול לצלם בבקשה אותי- ענבר אסקוזידו על אוהיו [740] במטר, תודה:) בהצלחה לכולם!!! טנקיו:]

../images/Emo9.gif

עניתי מקודם,שלחתי וזה נעלם
מגיעים?יאפ=] לרכב?לא סתם להתבשל מחום בדשא?גם
חח ולעזור לעידו וענבר ומי שיצטרך. לצלם?כה=] רוצים תמונות?של עידו פרננדו מי שיוצא לו לצלם=] מספר סוס 998 ב120. תודה
בהצלחה לכולם!!!

גולע

New member
איי קאמיינג=]

להתבשל בדשאא
וולצללםם את מי שרוצצה=]]] בהצלחהה=]

ממה שאני יודעת..

ב1.20 דרור לקחה ראשון
:] ב1.10 אינלי מושגג אבל נראלי שזוהר לקחה שלישי:] [?] ובמטר אני יודעת שאשלי מקדרון שני, רוני[
] שלישי
- היה להן ממש ממש יפה!! עומר חמישיי.. מתן פטיש רביעי... ואת הראשון לוזוכרת

RoNy S

New member
תמונות...

יש לי של פחות או יותר כל מי שהתחרה ב120 ומה110 והמטר יש לי של הסוסה של נופית, מיכל, עידו, אסף,שלווה וענבר

sAp14

New member
~תמונות~

-מהיום השני: -אדר ואיירוולף -אורי ואביב(?) -גיא ויוניק פרייד -דן ופורפליי -דניאל ולינה -דנה וסברינה -דרור ורונלד -זוהר וליונל -זהר וסרג'יו -מור ומירמיס -מיכי ופיורה -נעה ולאקי -נעה ולט איט בי -עידו ווגאס -ענבר ואוהיו -רוני וסאם ~שולחת,לא מעלה.~

תמונות:]

משני הימים.. הילה ואופניטה מור וקוזיר בועז וקאטקולור רוני וסאם דרור ורונלד עידו ופרננדו מור ומירמיס דנה וסברינה עידו ווגאס אמיר ומטריקס אורי וסילבסטר מור ופמקה שחף ויולרי אורי ואביב טלי ואוניקס דן ופוס עומר ופריסטייל מיכל ופיורה זוהר וליונל קרן ואניס איתי וז'אן לאה וסקובידו רוני וארגון נועה ולאקי תומר ומייקי אמיר וסר ויליאם תומר וריבלדו אשלי וזאוס מלא מהתמונות גל צילמה אז זכויות לה
ואני שולחת, לא מעלה!!:]

ממממ..

בגלל שיש לי מלאאא תמונות, אז חלק מהתמונות אצל גל
[גולע] והיא תעביר אותן:] אז יש לה של: טלי ואוניקס רוני וארגון דן ופוס רוני וסאם לאה וסקובידו קרן ואניס זוהר וליונל ועידו ווואגס האא והאייסי שלי זה- 335803060 ומסנג'ר מי שרוצה שיגיד לי במסר או משו כי אני לא מתחברת.. אז אני אתחבר!
ולגל תפנו במסרים:]

למעלה