שירשור שמירות טובות!

ofir91

New member
../images/Emo124.gif שירשור שמירות טובות!

חח משעמם לי.. אז בוא נעשה שכל אחד יכתוב את השמירה הכי טובה שהייתה לו עד כה... באיזה תאריך היא הייתה? (או שהיא עדיין ממשיכה...) עם מי היית? תארים? מקום בליגה....?

ofir91

New member
לי בערך אין שמירה טובה ../images/Emo7.gif

השמירה הכי טובה הייתה שלקחתי את ריאל ולקחתי איתה את הגביע ליגה וליגת האלופות.. ואז הפסקתי ת'שמירה...(עונה אחת)

Thierry Henry

New member
פשששששששששששששששש

איך עשית את זה?!?! טרבל עם ריאל!! יוווו זה הרי בלתי אפשרי!! אתה מלך!!

ofir91

New member
חחח.. נו ברור ../images/Emo3.gif

ד"א.. זה לא היה קשה כל כך אחרי שמכרתי את הזבל... (קמביאסו,בקאהם,גוטי(לא זבל.. אבל רציתי כסף
)אמ.. עוד כמה זבלים מהנוער ומהקבוצה ב'...) הרווחתי מזה כמעט 100 מיליון.. והיו לי 160 מיליון שקל לקניות.. קשה אה
?

positive energy

New member
אייקס ב01/02

הייתי איזה 4 שנים סגן של p.s.v, אבל זה היה בגלל שויתרתי על כמעט כל הכוכבים הגדולים, והשקעתי בקנייה וטיפוח של ריג'נים וצעירים אלמוניים, אחרי 4 עונות התחילה הפריצה, כמעט כולם הגיעו לנבחרות הצעירות והבוגרות, והייתי בלתי מנוצח כמעט, נראה לי גם לקחתי את הצ'מפיונס, עד שהשמירה נתקעה, זה היה מזמן נכון שלא לקחתי איזה קבוצה נידחת והפכתי אותה לאלופה, אבל אני מתגאה בטיפוח של הצעירים האלמוניים, התוכניות אימונים, והזיון בתחת של p.s.v, אגב היו כמה פעמים שהבאתי קבוצה בינונית מהליגה השנייה לצמרת, אבל זאת הייתה הכי כייפית ורק בשביל f.m עזבתי את 01/02

Thierry Henry

New member
השמירה עצמה הסתיימה ב2009

שמירה עם קלייארי. העלתי אותה 2 ליגות רצופות כאשר בשתי העונות אני מגיע לגמר הגביע ומפסיד ליובה. בעונה הראשונה בסרייה א סיימתי שני. מכרתי את סואזו שהיה מלך שערים 3 פעמים רצופות אצלי בקבוצה. נמכר ב22.5 מיליון למנצ'סטר סיטי. בעונה השנייה בסרייה א השתתפתי גם בליגת האלופות והגעתי לשלב רבע הגמר עד שיובנטוס העיפה אותי שוב
סיימתי באותה עונה במקום הרביעי. בעונה האחרונה שלי הצלחתי להשיג את כל מה שרציתי. גביע, אליפות וליגת האלופות. עונה פשוט מדהימה עם הרכב שכלל בתוכו את: רובינסון ;דה סואזה,היינזה,טל בן חיים,קאמפרי;כ.זאנטי,ורון,ליונברג,קאמארה;טומאסי ,אליארדייר. 4-4-2 קלאסי שפשוט עבד מדהים.

tamirn

New member
חחח עדיין אין לי שמירות

אני לא מבין כלום במשחק הזה ואני חייב שמישהו יסביר לי כמה שיותר מהר

ariko9

New member
השמירה שלי

אמ השמירה הכי טובה שלי במנגר הישן 01/02 היא שלקחתי את שפילד ונסדני עם תקציב של 0 ותוך ארבעה עונות כבר הייתי מקום שני באנגליה ( פרימר ליג ) ואלוף אירופה ( לא אלופות ) המשכתי לשחק עד איזה 2014 אחרי שקיבלתי עבודה מלציו והובלתי אותה לטרבל ( יענו מינו אותי אחרי הצלחותי עם שפליד ) ואז עשיתי פורמט...

moonch

New member
עוד בתקופת CM4

הגעתי בערך ל-2009 או 2010 ודי נטשתי את המשחק. התחלתי "לא טוב" לקחתי את גביע אופ"א לקחתי גביע מדינה ובלי אליפות. שנה אחרי עם שחקנים כמו אנטולי טודורוב, ויקטור בראון, אוסאזה אודמווינגי ולאשה צ'לידזה לקחתי כל שנה אליפות, גביע, גביע אירופה ואפילו את גביע הטוטו!!! ואז באו כמה שנים כאלה שבהם לקחתי גם את הסופר-קאפ... שיחקתי ושיחקתי ושיחקתי עד שהפסקתי לשחק...

א מ י ר 7

New member
וואי לי יש חתיכת שמירה, תקראו

לקחתי את גרימבסי מליגה שלישית באנגליה, עונה ראשונה עליתי ליגה, אחר כך לקחת לי שתי עונות לעלות לפריימר ליג ומשם מתחיל הסיפור.... באותה שנה היו הרבה שחקנים חופשיים אז החתמתי מספר שחקנים חופשיים ועוד כמה מקבוצות קטנות בחו"ל (גם שחקן אוסטרי שיותר מאוחר חתם בברצלונה) סרקי שהיה אצלי ואני מניח שהרבה מכירים אותו, הפך לאחד החלוצים הטובים והמבוקשים בעולם, בקיצור בשנת 2014-2015 כבר הוצאתי דאבל של אליפות וליגת האלופות כשויין רוני משחק אצלי בקבוצה (והוא לא השחקן הכי טוב שם) אךךךךךך איזה זכרונות

20מתן

New member
קבוצה מליגה שנייה באנגליה בCM4

זה היה ממזמן ואני אפילו לא זוכר את השם שלה... תוך 4 עונות לקחתי אליפות והגעתי איתה לגמר ליגת האלופות

yanbrmic

New member
נוטינגאהם פורסט בCM4

עונה ראשונה העלתי אותם ליגה בשיניים . עונה שניה החתמתי כוכבים כמו רוביניו דייגו דודגבארטו דייגו ... האטם בן ארפה (צעיר בן 17 מליון) ריאן באבל מאייקס טום דה מול מאייקס. וככה החזרתי את נוניגהם לימי הזוהר שלהםפם משנות השמונים , קיצר עונה ראשונה בפמייר לייג סימתי מקום שלישי לקחתי אתגביע אופא בעזרתה הגרלה קלה מאוד ברוב השלבים , לקחתי גם את גביע הליגה ,והפסדתי בגמר הגביע , עונה שניה לקחחתי אליפות, גביע והפסדתי בחצי גמר גביע הליגה והגעתי לרבע גמר ליגת האלופות . עונה שלישית לקחתי אליפות גביע וצמפיונס.

א מ י ר 7

New member
עוד סוג שמירה שכדאי גם לכם לנסות..

לקחת את מנצ'סטר ומכרתי את כל שחקני ההרכב (חוץ מרונאלדו ופלצ'ר) והתחלתי לשחק עם שחקני נוער ועם שחקנים שקניתי בני 19 ומטה, עידן חדש במנצ'סטר תנס זה מאוד כיף להתחיל עם מנצ'סטר מאפס

OFIR 10

New member
השמירה שלי

זה היה בסימס לקחתי משפחה והבאתי אותה לפלוס 2.5 מליון בלי קודים..!! נולדו לי 7 ילדים (דתיים) ולי (הבעל
) היו גם לא פחות מ-9 פילגשות !! אבל מה זה קשור לכאן
סתם, שמירה טובה, מה לא
?

מילאן

New member
גלזגו רייינג'רס CM2 עונת 96/97

שיחקתי 10 עונות לקחתי 2 גביע אלופות, 1 גביע מחזיקות. ישירות מהארכיון של פורום CM (ובכך אני חוסך מתומאש לנסות ולהיזכר בטלפורד יוניטד).

TALASL

New member
השמירה שלי

לקחתי קבוצה בשם פידליס אנדריה מהליגה הרביעית או החמישית באיטליה במנג'ר4, קבוצה עם תקציב של 80 אלף דולר להבאת שחקנים ומקסימום של 100 אלף דולר לעונה משכורת(בתחילת המשחק). קניתי את ויקטור בראון התותח הבאתי עוד כמה תותחים בהשאלה, ככה כל עונה עליתי ליגה ובעונה הראשונה שלי בליגה הראשונה לקחתי אליפות ובעונה הראשונה שלי בליגת האלופות זכיתי בגביע. הפתעתי את עצמי מההצלחה שפשוט הפסקתי לשחק אחרי זה כי לא היה אתגר...

למעלה