שרה מתנצלת שלא צילצלתי

dafgol

New member
../images/Emo124.gif שרה מתנצלת שלא צילצלתי

נכנסנו רק לא מזמן הביתה, האוטו שלי שבק חיים וחיכיתי עם הבנים לגולן לבוא להטעין את המצבר. עכשיו כבר לא רוצה לצלצל, משכיבה את הטנזימים ומתה לנוח קצת, ובטח גם את באותו מצב
לא שכחתי פשוט לא הספקתי (יום מטורף)
אJי

S r 35

New member
זה בסדר יקירתי - גם אני באפיסת כוחות

הילדים אוטוטו במיטה. ניר לא הרגיש טוב היום - ולא היה בגן. מקווה שמחר עסקים כרגיל. אנחנו נדבר מחר... לילה טוב שרה

dafgol

New member
פפפפפפ

ברי עם התקף סטרידו קשה מאתמול בלילה, פעם ראשונה שחוטף התקף מאז הניתוח.... אני נטולת
, ברי צמוד אליי,וים בדברים לעשות....שכנראה יידחו קצת.... מחכה לשוחח פיינלי יום נעים ותחזיקי מעמד

S r 35

New member
ניר עדיין לא מרגיש טוב. ../images/Emo4.gif

שוב ענייני בטן. הוא לא הולך לגן - אבל התעקש להתקשר לגננת להודיע לה שהוא לא מגיע.
גם ריפוי בעיסוק הוא יפסיד היום, לצערי. אני חייבת להיות בעבודה - אטרף! אתמול ניצלתי, שוב, את מבצע ספרי הילדים בחנות הספרים "יודן" (שלושה ספרי ילדים ב 99 ש"ח) - קניתי שני ספרים כמתנות לימי הולדת שאנחנו מוזמנים אליהם. ולניר קניתי ספר על גוף האדם. קראנו ממנו בערב בבית, וכשהגענו לחלק שמדבר על מערכת העיכול, הוא אמר לי: "כן, אני יודע אמא, לכאן נכנסים הוירוסים הקטנים והמדגדגים שעושים לי כאב בטן." תרגישו טוב יקירתי
אני אדבר איתך כשאני אגיע הביתה.

dafgol

New member
ניר ובר מתואמים אני מבינה

גם בר כאמור נשאר בבית היום, אני מקווה שמחר כבר ילך לגן, בבוקר אני צריכה לעלות עם רזי לבדיקת דם, עדיין נטולת
. אתמול והיום הלכתי "רגלי" להוציא מהגן. אצלי אטראף אטומי, ממש חייבת לדבר איתך ( לא רק על הביופידבק, צריכה לשמוע דעה שקולה והגיונית לגביי משהו שצץ....כבר שמעתי את דעתה של עדן וצריכה עוד כמה דעות לכאן ולכאן...) מעניין הספר על גוף האדם, בר בטח יתעניין בו, אפשר פרטים על הספר בבקשה? תודה על המסר, קראתי אותו רק עכשיו..... מקווה שמחר יתעוררו הבנים ליום חדש ובריא
אחותי....מחר יום חמישי
ואסיים ב.....TWO GREAT MUNDS THINK ALIKE
וכל מילה מיותרת

S r 35

New member
ערב טוב, אחותי.

מקווה שאתם בסדר. אני דואגת לך. לא יודעת, משהו בכללי עושה לי רושם שאת לא בסדר - מקווה שאני טועה. מאחלת לך מכל ה
רק טוב.
אני תמיד אשמח לדבר איתך ולהשתדל לייעץ הכי טוב שאני יכולה... מקווה שמה שצץ זה לא משהו רע, חלילה
נירי מרגיש יותר טוב, תודה. אני מאוד מקווה שהוא ילך לגן מחר. הוא כבר מתגעגע. בכל אופן, כאבי הבטן האלה שחוזרים אצלו מדי תקופה קצת מטרידים אותי - אני רוצה להתייעץ עם הרופאה שלנו אם ואיזה בדיקות כדאי לעשות. לגבי הספר על גוף האדם: ספר מאוד מאוד נחמד. הוא שייך לספרי מידע לילדים, שנקראים "כייף לגלות" (הוצאת ספרים) והוא מציג את כל מערכות הגוף חלקי הגוף, השלד, השרירים, איברי הגוף, הדם, הנשימה , המוח, מע' העצבים... ואפילו מושגים כלליים יותר כמו שינה, תיאבון, חושים, שמירה על הבריאות ו... באים לעולם. הכל בהסברים מאוד מאוד אטרקטיביים, איורים נחמדים, חידונים וניסויים שאפשר לעשות בבית את הספר - ואת כל הסדרה כתב ניל מוריס. כאמור, חוץ מהספר הזה קניתי מאותה סדרה ספר על החלל - מתנת יום הולדת לחבר טוב של ניר, שחוגג מחר, וספר נוסף על חיות מרתקות גם כן כמתנת יום הולדת פוטנציאלית. שני הספרים הם באותה מתכונת כמו הספר על גוף האדם. שלושתם יחד עלו לי 99 ש"ח במבצע - המחיר הרגיל הוא 64 ש"ח לספר, כך שזה מבצע משתלם, בחנות הספרים האהובה והביתית שלי "יודן" = שווה הצצה אם את מגיעה לחיפה, תמיד יש להם מבצעים טובים והם פחות "פומפודוזים" ויותר זולים מסטימצקי למשל. מחר יום חמישי INDEED ותודה לאל !
תחזיקי מעמד

לולי72

New member
דפנה - בוקר טוב

מה קורה עם הרכב שלכם? מה הייתה הבעיה ואיפה נתקעתם אתמול, לא הבנתי בדיוק? מעצבן שהרכב נתקע. אם את צריכה סידורים או משהו, אני בבית אחר הצהריים וגם לירון, אז נשמח לעזור לך.

למעלה