שרה???

frige

New member
../images/Emo124.gif שרה???

בוקר טוב, תוכלי לפרט בבקשה אילו פעילויות לילדים יש בקיסריה ותשלום? תודה שרית

S r 35

New member
בבקשה ../images/Emo140.gif

קיסריה: מעבר לזה שהמקום יפיפה וחוף הים מדהים! עכשיו, בחול המועד יש שם (באזור הנמל הישן) פעיליות לילדים אז ככה ... יש שם הרבה פינות יצירה. פחות מדבר אלינו, עם שני פרחחים שובבים לא התעכנבנו שם - אבל זה נראה מאוד נחמד. ילדים הכינו שם פסיפסים, מסכות ועוד כל מיני דברים נחמדים. בהיפודרום הישן יש מופעי סוסים מאוד יפים - שני הבנים שלי היו מהופנטים לגמרי. הם גם הלבישו על המופע סיפור על המלך הורדוס שמשולבים בו נסיכה, סיפור אהבה, רעים טובים ובית-כלא ... בקיצור, כל מה שמעניין את ניר כרגע. יש גם מיצג אור-קולי על ההיסטוריה של קיסריה אבל זה לילדים מעל גיל חמש - ניר נכנס אליו ועוד לא ידע להחליט אם הוא נהנה או פחד שם (כנראה שגם וגם). בטיילת מסתובבים אנשים בלתבושות רומיות ססגוניות ויש גם רכיבה על סוסי פוני. ניר ואני אספנו המון צדפים על החוף ולבסוף כולנו השתוללנו על המדשאה שם. בקיצור, יום נעים ונחמד. כל הפעילויות שהזכרתי מתקיימות בחול המועד. אני לא יודעת מה יש שם בשבתות, אבל תמיד נחמד לטייל שם - אפילו סתם לשבת מול הים. לגבי עלויות - אנחנו לא שילמנו כי יש לנו כרטיס "מטמון" של החברה להגנת הטבע (משתלם ביותר! ומאוד מומלץ!). על סדנאות היצירה, המיצגים וסוסי הפוני משלמים בנפרד (מיצג 17 ש"ח לאדם - את ממש לא חייבת, כי כאמור ניר לא כל כך אהב אותו), הפונים והסדנאות אני לא יודעת בדיוק כמה זה עולה אבל זה לא יקר במיוחד. אגב גם ה
שם משתלמות - אם קונים 3 גלידות מכל סוג משלמים רק על שתיים. תהנו

למעלה