שריתוש ??? היכן את?

../images/Emo124.gif שריתוש ??? היכן את?

ערב טוב יקירתי.....
מה שלומך? איך עבר היום? מה שלום
? דואגת
תני סימן.........
לילה טוב

dafgol

New member
שרית השמיעי קול

איך היה אתמול? איך החופש כשאלי בבית כבר ? מקווה שאת מורידה קצת הילוך עכשיו.

frige

New member
קוקוריקו תרנגול

אתמול? רגע? מה היה אתמול? סתם, סתם, היתה הופעה מ-ה-מ-מ-ת כמו ששלמה ארצי יודע לתת. הכי קטע כשהגענו הייתי חייבת לשירותים, וכרגיל בשירותים של הנשים השתרך לו תור ארוךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך, אמרתי לאלי שאני נכנסת לשירותים של הגברים, מה איכפת לי, פיקוח נפש. הוא הסתכל עליי בכזה מבט אבל אני בשלי, בעיקר אחרי שראיתי שמישהי כבר נכנסה לשם, טוב, אני נכנסת ואז רואה בצד שמאל שורה של גברים עומדים עם גבם אליי ו... פחחח, שנייה אחרי זה אני רואה את אייל קיציס
. הכי התפקעתי מצחוק שמישהי יצאה מהשירותים מכסה את עיניה ויוצאת ובדרך אומרת: "אני לא מסתכלת, לא מסתכלת", עניתי לה: "כאילו זה משנה להם אם את מסתכלת או לא, עוד מעט מישהו עוד יסתובב אלייך עם ה... בחוץ ויאמר: "מה אמרת?" כולם נקרעו שם מצחוק. עשיתי להם אחלה חימום להופעה, סטנד אפ בשירותים. ההופעה היתה מעולה, עשינו בשכל ויצאנו 10 דקות לפני הסיום כך שיכולנו לנסוע בכיף הביתה ללא פקקים וללא עיכובים. היום היינו בבריכה בבוקר. חופש עם אלי??? עוד לא יצא לי לדעת, אלי כרגע נמצא במצפה רמון בערב טייסת ואני בבית עם הילדים. עד שהוא יחזור אני כבר אהיה בחלומי ה... מה איתכם? דפנה - מה עם הילדים? שרה - איך רון? ובכלל, מה שלום כולכם? הראל המתוק, לקח עכשיו גיטרה ואמר: "אמא את כתבת לי שיר ביום הולדת אז אני רוצה לשיר לך שיר", ישר שלפתי את המצלמה וצילמתי, מחר אעלה את זה. כזה מתוק שלי.
שרית

dafgol

New member
יה קרועה ../images/Emo6.gif

העיקר שנהנתם
אצלינו...ראי בשרשור למטה, ברי יעבור ניתוח להסרת שלושת השקדים ולהקתם ב 18.9.... מחכה לתמונות
אני

S r 35

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

שרית - אין ספק שאנחנו צריכים כאן הרבה הודעות כאלה ממך
תמשיכו להנות בחופש

למעלה