שרית ועדן ,קיבלתן תמונות?? יש לי בעיה

../images/Emo124.gifשרית ועדן ,קיבלתן תמונות?? יש לי בעיה

בתפוז,,כל הזמן צריכה להכנס למערכת,,יכול להיות שזו בעיה של זכרון במחשב,, המחשב דיי ישן,,,, שלחתי לעדן דרך וואלה,,,, בכל אופן ,,מה הבישולים לשבת,,תוכניות??? קדימה בננות,,לא מוותרת לכן,,

לולי72

New member
הי אילנה

עכשיו בדיוק שלחתי לך מסר, לא קיבלתי למייל, אלא למסרים שלי. את והבן שלך נראים חמודים.

עדן,המחשב הסתדר ואשלח לך תמונות עדכניות

שונות לחלוטין,,,,, שם ליאם היה בן 8 חודשים,,היום הוא "איש" קטן,,גם אנוכי הארכתי שיער,,,,, שולחת,,, שבת שלום

בעיה במחשב

אם את תושבת מגדל העמק אפשר לבדוק לך את המחשב ולדעת מה הבעיה איזה סוג מחשב זה מה גודל זכרון

frige

New member
הי אילנה,

כן, כן, בטח קיבלתי. תמונות ממש יפות, יותר נכון של אנשים יפים. כיף לראות מי אתם

../images/Emo24.gifיואא שרית,,בדיוק חשבתי לעצמי באם קיבלת

תודה יקירתי,,גם אתם בכלל לא "רעים",,,
וכאימא לארבעה ילדים את נראת נפלא,,,,, אני אוהבת נשים מטופחות וחושבת שגם אחרי שנולדים ילדים אישה צריכה להיות תמיד במיטבה חוץ משפעת וכאלה כמובן,,
אבל ברצינות חושבת שזה מאד חשוב למרות שאין לי בן זוג אני מדברת על חלק מאישיות של אישה ומה שהיא עבור עצמה! שבת שלום,,אהה,,לא כתבת מה בישלת??

frige

New member
../images/Emo24.gif,

בישלתי דג חריימה, ספגטי בולונז לילדים וקוסקוס. והנה מה שעכשיו מצאתי

שרית,,,זה לא הראל נכון????

מי נרדם שם?? איזה חמודים,,לי זה לא קורה,,,הייתי מצלמת גם,, אני אוהבת תמונות מיוחדות,,ספונטניות,,הן הכי יפות,

frige

New member
לפי הסדר

הראל על הספה ממול, הגדולה. אלעד על הכורסא איתי על השולחן. שלושתם רדומים. ינון ישן במיטתו. רק אני מתה לישון ויודעת שהנה אני אשים את הראש וטראח, כולם יתעוררו. שמחה וששון. מסיימת בדיוק את הבישולים.

frige

New member
הראל ואיתי כמו אבא שלהם

ישנים עם עיניים פקוחות. חלילה לא לפספס משהו

למעלה