שרית צריכה את עזרתך

dafgol

New member
../images/Emo124.gif שרית צריכה את עזרתך

יש לי חברה שמתארחת בקיבוץ מזרע במהלך הפסח. איזה אטרקציות יש ממש קרוב אליכם שם שמתאימות גם לתינוק ?

dafgol

New member
שרית השמיעי קול ../images/Emo124.gif

דואגים לך פה , נעלמת ונאלמת.... איך גיא ?

frige

New member
הייייייייייייייייייייייי,

אז הנני כאן. האף עדיין לא הפסיק לנזול, אבל פחות סוף סוף. ניסיתי כמה שאפשר לנוח בימים האחרונים ולכן לא הגעתי למחשב. כי חוץ מלהיות כל הזמן עם הילדים ולטייל איתם בחוץ, ברגע שאלי דומם את מנוע הרכב בחניה, רצתי למיטה לנוח כמה שאפשר. חוץ מזה שאלעד ממש, אבל ממש לא נותן לי להתקרב למחשב. רק רואה אותי מתיישבת כבר מתחיל לצרוח ולבכות, יותר גרוע מאבא שלו בזה. אפילו את אלי כבר הצלחתי פחות או יותר להבין שיש לי גם זכות לשעות מחשב ופנאי משלי. אז לאחיינית המתוקה שלי סוף סוף יש שם ושמה בישראל - גיא אריאל (בלי קשר לשחקן). קוראים לה גיא והיא אחות של יובל המדהימה ואסף המקסים. מחר אם אני ארגיש קצת יותר טוב אסע עם אלי והילדים לבקר אותה סוף סוף, אחרי שבוע שלא ראיתי אותה וגם כמובן לראות את שאר האחיינים שלי שאותם בכלל לא ראיתי כבר זמן מה. בקשר לאטרקציות, אני יודעת שיש מן פינת חי במזרע, חוץ מזה נראה לי שאני יודעת בדיוק כמוך. תמיד היא יכולה לעבור את הכביש ולשחק עם ה"חיות" שלי. ושימו
לשינוי החתימה.
שרית

dafgol

New member
חיכיתי כבר לרגע הזה אהובה שלי ../images/Emo23.gif

לא צריך כבר לשמור בסוד
מאחלת לך הריון קלתקין ומשעמםםםםםםםםםם
אוהבתותך המונתלפים
ו
על התשובות, מה עם המשחקייה במרחביה? בעפולה יש משהו ?

frige

New member
כן, יש במרחבייה משחקייה

ובעפולה ראיתי פעם פרסום בעיתונים מקומיים, היה משהו, היום לא יודעת. יש גם את ברווזים בכפר בכפר תבור, יש בקיבוץ הסוללים פינת חי יפה מאוד וגם בגניגר יש משהו. בתל-עדשים יש מרכז רכיבה ואפשר להגיע לראות את הסוסים. וכמובן שגם לרפת לא יגידו לא אם הם ייכנסו לראות את הפרות. הכל שאלה מה הם רוצים לעשות ומה הם חושבים שיהיה מעניין גם בגיל הזה. ו
על הברכות. תמיד את יודעת לרגש אותי.
שרית

לולי72

New member
שריתוש, קולולולו

אפילו שאני אשכנזיה, גם אני כמו דפנה חיכיתי לרגע הזה. היית בבדיקה לאחרונה? מה אמרו? לגבייך עוד אין לי הרגשה אם זה בן או בת, אבל אני בינתיים מהמרת על בת, אני כנראה צריכה לראות אותך לפני שאני אהמר סופית, בסדר? מתי סקירת מערכות? תרגישי טוב, ושתהיי רק מאושרת ומזל טוב לרגל הולדת האחיינית החדשה.

LANIT1

New member
קולולו .. חדשות טיובות הגיעו לבית

מזל טוב שריתוש ... עכשיו תנוחי, בריאות וכח עם הקטנים... בשעה טובה.. ורק בשורות טובות...

למעלה