שרית

dafgol

New member
../images/Emo124.gif שרית

אפילו שזה היה לרגע....היה כיף לראות לך ולבובון המקסים
תינוק מקסים
ואת נראית נפלא

S r 35

New member
שרית - איך אתם עכשיו? ...

מקווה שהיד של אלי במגמת התאוששות. יש חדשות מזירת הראל? ןמה שלום יתר הבונובנים ושלומך? ...

frige

New member
../images/Emo124.gifדפנה?

גם אני שמחתי מאוד לראות אותך, WOW, איך שאת נראית
. שרה - אלי, אלי עוד עם יד מלופפת בנייר טואלט, לפני שתפרו את האצבע שלו, הוא כבר טאטא את הבית, אם כבר מדברים על קוצים בת-ת, לא יכול לשבת לרגע. הוא עושה הכל כל הזמן, אבל עכשיו שינוח קצת, לא, מה פתאום. בגזרת הראל, עדיין עוד אין שום דבר, מחכה למבחן הטובה שייעשה בעוד כחודשיים, עד אז ותמיד כמובן, ה
מתרחב והאהבה מכאיבה בו. ילד מתוק וחכם שלי. אענה פה כבר על כל השירשורים, הראל מתחפש לבטמן אלעד - או אריה או כלב דלמטי איתי - לא אוצה פואים. בסוף, אלעד ואיתי יהיו אריות וכלבים דלמטיים, נחליף להם. שרה - גם אותי הצחיק ה-3 פעמים הודעה שלך. תהנו באילת, איזה כיף לכם. גם הראל היה בשירי ביאליק וממש נהנה. בשבת אנחנו חוגגים 8 שנות נישואים, השנה התאריך הלועזי והעברי נפגשים להם. התחתנו לפני כ-8 שנים בשושן פורים, 2 ליצנים שכמותינו. מצרפת תמונת אמבטיה משותפת. אתמול אחרי שחזרתי עם ארבעתם ממגרש המשחקים, הכנסתי אותם לאמבטיה וקירצפתי את ארבעתם. בטח כולכם מבינות כמה קשה לצלם את הילדים בגילאים הללו, או שהם עושים פרצופים מצחיקים או שהם לא מסתכלים למצלמה. אז... כל פעם אני ממציאה דברים אחרים. הכי קל לצלם אותם בהפתעה, קוראים לילד בשמו ומצלמים מהר, יוצא הכי טוב. אבל שזה את כולם ביחד. אז עשיתי ככה, הכנתי את המצלמה ואמרתי: קו קו ריקו תרנ
ובזה ינון הבין לאיזו משפחה הוא נכנס
.

frige

New member
וכמובן, ../images/Emo51.gifלכולכם על התגובות והאיחולים

לולי72

New member
שרית מותק - מה שלומך?

קודם כל מקווה שאתם כולכם מרגישים טוב יותר, לא הייתי כאן בימים האחרונים אז לא יכולתי לענות לך (לא זוכרת את הסיסמא שלי מהמחשב של הוריי), לירון אמר שמסרת לי ד"ש, הוא לא טוב בזיכרון של אנשים, שוב תודה. מקווה שהכל יהיה בסדר.

למעלה