שרשור נוכחות~

nadav1232

New member
../images/Emo124.gifשרשור נוכחות~../images/Emo124.gif

כל מי שעדיין נמצא בפורום שיסמן
בזמן האחרון כל הפורום ממש נעלם.. \=

מ א י י ק

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo19.gif

בואו נעשה שרשור התפקדות סופ"ש, יכול להיות נחמד ^^

nadav1232

New member
כן גם חשבתי על זה

אבל יש גם את הסיכום שנת 2007 במוזיקה היפנית אז לא נראה לי שמהשרשור התפקדות סופ"ש הפורום יתעורר..

Nora Shu

New member
לא בהכרח.

אני בטוחה שכבר ישבת וניסית לחשוב על דרכים "לעורר" את הפורום, אבל אולי זאת לא הגישה הנכונה? אין לי משהו קונקרטי להציע (לא שיש לי מספיק נוכחות בפורום להציע משהו מלכחילה) אבל רציתי לזרוק את הדיעה שלי לתוך זה. למרות שכיום אנשים נחשפים יותר לתרבות יפן, עדיין אין נוכחות חזקה של אנשים שמתעניינים במוזיקה יפנית. ואלו שכן מתעניינים ובאים לכאן לרוב שואלים שאלה ועוזבים כי אין לפורום מה להציע להם. אלו שכן כותבים כאןבאופן פעיל ושוטף יודעים על מה הם מדברים (שזה נהדר ומעולה, אני ממש לא מעבירה ביקורת) ומבינים בסצנת מוזיקה היפנית. אז אולי מה שעדיף לעשות זה איזשהי מהיפכה, או "קמפיין" כלשהו? אני יודעת שזה נשמע כמו שטויות אבל יש סיבה למה הנוכחות כאן מזערית, וכשיש שאלוני נוכחות זה לרוב אותם אנשים שעונים. המצטרפים החדשים הם מיעוט וזה חבל, כי יש לפורום פוטנציאל. אם קהילת האנימה/מנגה הישראלית בחיתולים, אז קהילת המוזיקה היפנית/אסיאתית עוד לא נולדה. :D אולי הגיע הזמן שנתייחס לזה כך? אולי עם יותר כתבות מעמיקות על מוזיקת פופ עכשווית בנוסף לסגנונות אנקה וכדומה? זה השנקל שלי, לפחות. XD

Nora Shu

New member
>>

סתם מבקרת כשאין לי דברים אחרים לעשות (i.e עבודה :x). ומה התירוץ שלך, הא?

Hao Asakura

New member
........

מעבידים אותי כמו חמורה #@$%^%#$^ העבודה החדשה שלי כל כך קקי, אני שמחה שהיא תסתיים החודש ואני יזיז את התחת שלי לעבודה חדשה וקלה יותר תרוץ טוב מספיק? D: ולמה לעזאזל לא נכנסת למסן החדש שלי? ><

oracle

New member
חמוד השנקל הזה ../images/Emo8.gif

אני לגמרי מסכימה איתך וזוכרת היטב את המאמר המוצלח שתרגמת על ההיפ-הופ. בכל מקרה, צמיחה והתפתחות של סצינת המוזיקה היפנית בארץ בכלל, ובפורום שלנו בפרט, תלויות במידה רבה בכולנו - בכמה נרצה לחלוק בידע שלנו ולהפיץ אותו. אני מניחה שזה נושא שהדיעות עליו חלוקות, ולכן זה לא מקרי שהוא מקרטע P: אני לא מוותרת על הפורום, למרות שהוא בנסיגה בזמן האחרון. זהו מהלך טבעי של קהילות ואין לנו מה להיבהל ממנו. כל פורום חווה עליות וירידות לאורך זמן, ואנחנו באוויר כבר יותר משנה וחצי, שזה זמן לגמרי לא מבוטל ^^ בתור יריית פתיחה להתעוררות התחלתי עם ריכוז חומר בבלוג שפתחתי, שיקושר לכאן, ואני מזמינה כל מי שרוצה לתרום ולשתף בידע שלו לעשות זאת, ובכך לעזור לקהילת המוזיקה היפנית בתפוז לצמוח (ולכבוש את היקום... מוההאהאהאהא...) בתקווה לימים סוערים ופעילים יותר ^_^

למעלה