תכנון שבועי

Robin Sparkles

New member
../images/Emo124.gifתכנון שבועי../images/Emo175.gif

ראשון- שני- שלישי- רביעי- חמישי- שישי- שבת-

h e n y

New member
יאללה..

ראשון- יש מצב נוסעת למפגש פורום עם אחי שני- ערב חג..הולכת לאחותי בקיבוץ לטיול אופניים ואחר כך נראה.. שלישי- חג..אין לי מושג איפה..ההורים שלי מפליגים ואני לגמרי לבד:( רביעי- חוזרים לשיגרה...:\ חמישי-שישי-שבת: סוגרים שבת בבסיס...כל כך באסה:(

Robin Sparkles

New member
"You cannot imagine how much i miss you baby

cuando no tengo cerca I feel im going crazy" ראשון-לראות את כל הפרקים של שושלת טיודור. ולהשלים פערים עם העונה השלישית של גיבורים.. שני-בערב אצל סבא וסבתא נראה לי..ולראות עקרות בית נואשות שלישי-לראות איך פגשתי את אמא,מגרש ביתי,גוסיפ גירל,סמנתה מי רביעי-לגשת לתיאוריה. ולראות 90210-סופסוף...
חמישי-בצפר (שכבר היו עושים לנו גשר,סתם באים ליום אחד..). בערב לנסוע עם בת דודה שלי שישי-לנסוע בבוקר לקנות קצת בגדים שבת-

JAP Noa

New member
השבוע הכי לא מתוכנן בחיייים../images/Emo12.gif

הרבה זמן לא היה לי כזה שבוע מלא חורים.
ראשון- בבוקר אני הולכת לשמור על תומרי הקטן שלי
ב16:30 יש לי אימון אישי
אח"כ אני מקווה קניון עם אמא, אני צריכה איזה סווצ'ירט ובא לי על כל מיני ספרים
שני- בבוקר אימון..איןלי מושג באיזה שעה. בצהריים לביתקפה עם ההההההההההאחת והיחידה שמתגייסת לי ביום רביעי
ובערב בגלל שחג בטח יהיה משהו..נזרום
ולראות B&S
שלישי- ארוחת חג עם כל המשפחה, משהו בסביבות ה-50 אנשים.
אז ירושלים. אני ממש ממש מקווה ללכת עם בתדודה שלי לממילא בערב אם יצא. אם לא אז בטח סתם נלך אלייה אומשו. וכמובן לראות גוסיפ
רביעי- ההההההההההההההאחת והיחידה מתגייייייייסת לייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
בבוקר תחנה מרכזית, אח"כ עם הבסט פרינד לקריון, לשופינג שיעודד אותנו אחרי המשבר הזה. השלמות אחרונות להפלגה אם אני אצטרך. [מה כבר צריך?
] בערב לראות פריוולדג'ד
חמישי- בבוקר שיעור נהיגה, בתקווה שאחרון בחיייייי.
אח"כ לביתספר, ללכת לדבר עם מחלקת בחינות. [מי היה מאמין שאני אלך לביצפר. פחח
] בערב אני לוקחת את אחותי וחברות שלה לבכורה של היי סקול מיוזיקל, ובטח גם הבסטפרינד תבוא איתי..נשב ונטחן פופקורן ו"נעשה בייביסיטר"
שישי- הפלגה
ובע"ה מתישהו ללכת למשרד נסיעות אאאאאאאא

למעלה