שאלון לכולם!!!

OrLiTooSh

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif שאלון לכולם!!! ../images/Emo9.gif

תודה ללירון שעזרה לי לעשות ת'שאלוןןן הנחמדון
|סדג 1)מהו שמך? 2)מהו גילך?|סגדש| 3)מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?! 4)האם קראת ספר?ואם כן מה הספר האחרון שקראת? 5)אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלום
מה היית עושה בדקה זו?
6)יש לך דייט יחיד בכל חייך עם והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפ
או עם אורלנדו בלום
במי תבחר?!
7)אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק את יום אחד לחיות מה יית עושה ביום הזה? 8)אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר? 9)אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"? 10)איפה אתה הכי אוהב לבלות? 11)מהו הצבע האהוב עלייך? 12)אוהב פוליטיקה? ----סוף---

OrLiTooSh

New member
עונה כמובן ../images/Emo41.gif:

1)מהו שמך? -אורלי 2)מהו גילך?|סגדש|-16
היה לי מומולדת ב-14 3)מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?!-באיים הקאריביים
4)האם קראת ספר?ואם כן מה הספר האחרון שקראת?לא נראה לי קראתי..לא זוכרת כרגע
5)אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלום מה היית עושה בדקה זו? -הייתי מחבקת אותוווו ואומרת לו עד כמה שהוא מדהיםםםם ו---^$^&%&$&*%* והייתי אומרת לו אם יש לו דקותיים
6)יש לך דייט יחיד בכל חייך והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפאו עם אורלנדו בלום במי תבחר?!--וואי שאלה ממש קשה...אני חושבת שאורלנדו הוא שחקן מצויין אבל לא כמו ג'וני והייתי רוצה לפגוש את ג'וני כי הוא בן אדם מיוחד שאין הרבה ולהגיד לו מאיפה לעזאזל חוש המשחק המדהים שלו?!?!?!?........אבל גם את אורלנדו הייתי רוצה לפגוש
אוף שאלה קשה אני לא יודעת! 7)אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק יום אחד לחיות מה היית עושה ביום הזה?- -משאירה הקדשה ענקית לכל משפחתי היקרה -נוסעת לחו"ל ועושה-סנפלינג,באנג'י,קיאקים בקיצור הכל!!! -תורמת לנזקקים -מבקשת סליחה מכל מי שאי פעם פגעתי בו :[ -הולכת לכותל ומבקשת תוספת לחודש :D 8)אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר?הייתי בוחרת או זמרת או שחקנית אבל נראה לי זמרת כי אני אוהבת מוסיקה מאוד
9)אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"?-את השיר"אמא"של ריקי גל כי הוא שיר מרגש ויפה ואיך ג'קו ביצע אותו בכוכב נולד וואי!! מדהים!!
10)איפה אתה הכי אוהב לבלות?-מממ עם המשפוחה בבית ובחוץ במסעדות וכאלה 11)מהו הצבע האהוב עלייך?ת'אמת צהוב לא יודעת למה פשוט מגיל קטן אהבתי את הצבע הזה 12)אוהב פוליטיקה?לא....אבל זה נחמד להתעניין ולהביע דעה

NeKoGiRl

New member
עונה

1)מהו שמך? שיר 2)מהו גילך?12 וחודש בערך 3)מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?!: לונדוןן
4)האם קראת ספר?ואם כן מה הספר האחרון שקראת?:לא זוכרת שמות..
5)אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלום מה היית עושה בדקה זו?: וואווו..אממ..הייתי מכריחה אותו לבלות איתי שעה
ואז הייתי מציעה לו נישואים..
(הלוואייי
) 6)יש לך דייט יחיד בכל חייך עם והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפ או עם אורלנדו בלום במי תבחר?!: וואי קשה..נראה לי אורלנדו כי הוא יותר צעיר.
7)אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק את יום אחד לחיות מה היית עושה ביום הזה?: וואוו הרבה דבריםם! לא יודעתת.. 8)אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר? או זמרת או שחקנית 9)אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"?: הממ..לא יודעת.. 10)איפה אתה הכי אוהב לבלות?: לאיודעת בכל מקום 11)מהו הצבע האהוב עלייך?: RED RED RED & GREEN GREEN GREEN! 12)אוהב פוליטיקה? לא כל כך..

gil38

New member
עונה!!=] =] =]

1)מהו שמך?גיל, <אפשר גם גילי> 2)מהו גילך?13.7
)מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?!-אמ..הוואי משהו כמו אי טרופי... 4)האם קראת ספר?ואם כן מה הספר האחרון שקראת?לא זוכרת את השם... 5)אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלום מה היית עושה בדקה זו?: הייתי מחבקת אותו!!, מצטלמת למזכרת!!! ואומרת לו שהוא אדם מדהים ושחקן נהדר ועם אפשר עוד כמה דקות??? 6)יש לך דייט יחיד בכל חייך עם והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפ או עם אורלנדו בלום במי תבחר?!אורלנדו ברור!!!! 7)אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק את יום אחד לחיות מה היית עושה ביום הזה?:נראה לי הייתי עשה צניחה חושית כי זה דבר שאני ממש מפחדת ממנו אבל כל כך מסקרן אותי לעשות אותו.אמ... מחבקת את כל מי שאני אוהבת, מצטערת מכל מי שפגעתי...הרבה דברים!! מנסה לתקשר עם אורלנדו- חחחח ומבקשת עוד כמה ימים!!!! 8)אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר? נראה לי שחקן- הייתי בסדנת משחק כמה שנים וזה עניין אותי... 9)אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"? אמ... לא יודעת 10)איפה אתה הכי אוהב לבלות? - עם החברים והמשפחה,בים, או סתם לשבת בבית 11)מהו הצבע האהוב עלייך?- נראה לי תכלת... 12)אוהב פוליטיקה?- לא כלכך אבל מדי פעם מתעניינת

../images/Emo94.gifעונה נה בננה../images/Emo94.gif

1)מהו שמך?
תאיר שמואלוב 2)מהו גילך?
14 ומשו...[וחצי ככה..] 3)מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?!
ארה''ב או אנגליה... אררגגג..אנגליה חתיכים עם מבטא! 4)האם קראת ספר?ואם כן מה הספר האחרון שקראת?
האמת שאף פעם לא קראתי ספר...האמת שהאחרון היה הארי פוטר ואבן החכמים באנגלית..לעבודה בבצפר..אין יל זמן לקרוא...החופש אני אתחיל לקרוא יותר.. '' איי פרומס..'' 5)אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלוםמה היית עושה בדקה זו?
הייתי נותנת לו מכתב שבו מסופר עליי ובדרך הייתי אומרת שאני ענייה ורוצה להיות שחקנית..ומוכנה לשכב עם כל מפיק אפשרי בתמורה לתפקיד ראשי בסרט.. ומי יודע אולי היה הולך לי...
6)יש לך דייט יחיד בכל חייך עם והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפ או עם אורלנדו בלום במי תבחר?!
אה...בואו נחשוב.. ברור שג'וני דפ...כאילו עם כל האהבות שלי לאורלנדו..אני מעדיפה את ג'וני דפ..[הוא יותר מוכשר מאורלי המסקוס היפה שלנו..
] 7)אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק את יום אחד לחיות מה היית עושה ביום הזה?
דפנטלי מתאבדת!!-מלחיץ.. 8)אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר?
שחקנית&רקדנית!! 9)אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"?
את סוויט הום אלבמה..הייתי עושה משהו מגניב עם זה..
10)איפה אתה הכי אוהב לבלות?
בת''א עם חברות ובבתי קפה...רצוי ארומה או קפה ג'ו.. 11)מהו הצבע האהוב עלייך?
יש ארבעה שחור חום כחול וירוק!!! 12)אוהב פוליטיקה?
לא!!!!!!!

shaya23

New member
גמאני עונה

)מהו שמך?? שי )2)מהו גילך?? כמעט 14 3))מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?!? לוס אנג'לס 4))האם קראת ספר?ואם כן מה הספר האחרון שקראת?? כן.. תנו לגדול בשקט 5))אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלוםמה היית עושה בדקה זו?? אהה.. לא יודעת.. מדברת איתו?? 6))יש לך דייט יחיד בכל חייך עם והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפאו עם אורלנדו בלום במי תבחר?!? ברור שאורלנדו.. ג'וני כבר נשוי חוצמזה 7))אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק את יום אחד לחיות מה יית עושה ביום הזה?? את כל מה שלא הספקתי לעשות עד אז וכל מה שלא היה לי אומץ לעשות.. 8))אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר?? זמרת ברור... 9))אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"?? אהה.. לא יודעת.. 10))איפה אתה הכי אוהב לבלות?? עם חברים 11))מהו הצבע האהוב עלייך?? כתום וכחול 12))אוהב פוליטיקה? לא חחח

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifיא חזרת ../images/Emo2.gif../images/Emo24.gif

כמה טוב לראות אנשים ותיקים קצת ^_____^

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifHuzzah.

1)מהו שמך? Shmirius Shmack ^_^ 2)מהו גילך? 15 וחודשיים או משהו 3)מהו המקום שהיית בוחר להיות בו עכשיו חוץ מישראל?! Anywhere? אמ. סן פרנסיסקו/ל"א/נ"י/לונדון/באת'/סקוטלנד/אוסטרליה. 4)האם קראת ספר? ואם כן מה הספר האחרון שקראת? אר... אמ אני בערך קוראת את Northanger Abbey של ג'יין אוסטין. 5)אם היו אומרים לך שיש לך דקה בלבד לבלות עם אורלנדו בלום מה היית עושה בדקה זו? ממ מדברת איתו? :) 6)יש לך דייט יחיד בכל חייך עם והבחירה שלך היא או עם ג'וני דפאו עם אורלנדו בלום במי תבחר?! אר. First thing's first, I'd probably kill myself כי אני אדם רציונלי [או לפחות רוצה לחשוב על עצמי כאחת כזו] ואם כל הכבוד לכמה שאני מעריכה את שניהם, I'm more into the kind that it's legal for me to date... אבל אני מניחה שאורלנדו. 7) אם היו אומרים לך שמחר סוף העולם..ויש לך רק את יום אחד לחיות מה יית עושה ביום הזה? אנישונאתאתהשאלההזוואנילאהולכתלענותעליה. :) 8)אם הייתה לך עבודה מובטחת כאומן בכל דברים שתבחר מבין אלה: זמר\במאי\שחקן\תסריטאי במה היית בוחר? או וואו קשה... הלוואי והייתי יכולה להיות זמרת כי זו הדרך שלי להביע את עצמי אבל אני לא שרה טוב בכלל, אז אני מניחה ששחקנית. אבל הייתי מאוד מאוד מאוד רוצה לכתוב גם. ולביים, אבל זה קצת פחות. 9)אם היית צריך לחדש שיר כלשהו איזה שיר היית מחדש{כמו הראל סקעת שעשה את "בתוך"?} א', אני לא רוצה לעשות דברים כמו הראל סקעת P: וב'... ארמ לא יודעת? יש יותר מדי. 10)איפה אתה הכי אוהב לבלות? בבית. P: וללכת. בקיבוץ, איפה שיש אוויר טוב. אבל לבד. 11)מהו הצבע האהוב עלייך? אין. שחור, לבן, כחול, ירוק, אדום, סגול, כתום, אפור... זה מאוד תלוי. כל אחד אומר משהו אחר. *Shrugs* חוצמזה, ש. 12)אוהב פוליטיקה? אמ, לא. כרגע במיוחד לא. למי אכפת אם אנחנו נלחמים את המלחמה של מר. בוש או את שלנו? אנשים מתים בלי סיבה.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifהא, בעצם

לשאלה 9, אולי את "מצטערים" של אביב גפן או את Against All Odds של פיל קולינס. 3> אבל באמת שיש יותר מדי P: הייתי גם מתה לעשות את Cherry Lips של גארבג' ^___^

למעלה