שרשור התחדשויות

adika60

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo124.gifשרשור התחדשויות../images/Emo100.gif

מקווה שבסדר לפתוח שרשור חדש.... אז אחריי שהצקתי לאפי והייתי בהיסטריה לגבי גורל החבילה שלי - קיבלתי אותה סוף סוף השבוע! לקים של ZOYA
כבר המון זמן אני זוממת עליהם, וסוף סוף הזמנתי מאיביי לפני כשבועיים וחצי. הזמנתי 6 לקים כ"סיפתח", אבל עכשיו אני כבר מתכננת את ההזמנה הבאה שלי.....
טרם ניסיתי אותם (אבל אני כבר מאוהבת) מכיוון שאני עם הנייל אנבי של OPI השבוע (כן, אני יודעת שאפשר לשים מעליו לק, אבל מכיוון שזה השבוע הראשון שלי אני מעדיפה לשים אותו ישירות על הציפורן, לפחות השבוע). אז מה הזמנתי? 3 לקים מקולקציית ה - DARE מימן לשמאל: PINTA, CIARA, VANESSA (כן, VANESSA הגיע ללא הכיתוב ZOYA בחזית...קצת מוזר אבל אני לא מתכוונת לעשות מזה סיפור)

adika60

New member
והשלישייה השנייה

2 לקים מקולקציית ה - TRUTH (מימין לשמאל): SALMA, DREW ולק אחד מקולקציית ה - MATTE VELVET (השמאלי ביותר): SAVITA נראה לי שהלק היחיד שיאכזב אותי הוא ה - SALMA. נראה קצת כתום מדי, אבל כמובן שאנסה לפני שאגבש דעה נחרצת.... זהו! במה אתן התחדשתן לאחרונה?

Marble Arch

New member
תתחדשי!!!!../images/Emo100.gif

מהלקים שהזמנת יש לי את Drew- ואני ממש אוהבת אותו, אני הולכת איתו המון! תהני מהלקים של זויה... אין עליהם!!

adika60

New member
כן, בהחלט מסתמן שהוא יהיה אחד הפייבוריטים שלי

אה....ותודה!

מ ס ט י ק

New member
יש לי את סביטה ואני ממש אוהבת

איך ונסה? גם אני רוצה להזמין אותו אבל אני מתלבטת בנוגע לגוון שלו, הוא יותר אדום או וורוד? אגב - מאיפה הזמנת? תתחדשי כמובן

adika60

New member
תודה!

אני מניחה שהוא יותר אדום מוורוד, אבל הוא לא אדום "קלאסי". יותר גוון דובדבן הזמנתי מ - sparklig nails באיביי

Simply Blonde

New member
תתחדשי!!

יש לי את הפינטה והדרו והם מהממים! זויה היא החברה הכי טובה שנתקלתי בה עד עכשיו! תהני!

סקרמנטה

New member
תתחדשי :) גם אני התחדשתי עם 2 לקים של שיק

לא ממש התכוונתי לקנות, אבל טו' בשבט... אז זכרתי ש-299 ראשון ברשימת הקניות שלי אבל לצערי לא היה להם. ניסיתי להיזכר בשני ברשימה ולא הצלחתי... לאכזב את עצמי? אין מצב. סובבתי את הסטנד ועיניי אחזו בלק מס' 277 שנראה סגול חום שזיף (ואח"כ על הציפורניים יצא חום שזיף אדמוני מהמם), על הדרך תפסתי גם את 314 שבתאורה של החנות נראה בורדו משגע... התקשתי לבחור אז קניתי את שניהם. בבית הסתבר שה-314 הוא אדום כהה נועז מאוד
ולא רק שהוא לא הטעם שלי אלא גם לא מתאים לי כדתיה... איזה באסה! מקווה שאוכל לשלב אותו עם צבע אחר על הציפורן כדי שייצא פחות נועז. המסקנה: לא לסמוך על התאורה בחנות!!!

צונית

New member
תתחדשי! ../images/Emo140.gif

314 הוא גוון מתעתע ביותר! גם 309 הוא כזה שניהם נראים אחרת לגמרי בתוך הבקבוק ועל הציפורניים... די מבאס העניין הזה. לא מכירה את 277, אבל נשמע מעולה! אשמח לראות איזה תמונה שלו בבלוג שלך

Ultra marine

New member
מסקנה מצוינת!

אני יצאתי עם גוון מייקאפ לא נכון
אז אני לגמרי מבינה אותך וגם אם הצבע לא היה נועז סתם משעמם לאללה זה היה מבאס

Ultra marine

New member
תתחדשי!

אין ספק שקולקציית ה dare וה truth הורסות לגמרי! כולי ירוקה מקנאה.. עדיין לא הגעתי למצב שאני מזמינה זויה אבל נראה לי שהזמן שזה כן יקרה מתקרב עם כל ההתחדשויות זויה שמקיפות את חברות הפורום
כמובן שאשמח לראות סווצ'ים שלהם כשתגיעי לזה
שיהיה שבוע צבעוני!

צונית

New member
וואה וואה ווי וואה!

הרסת לי את הבריאות עם הלקים האלה!
הגוונים משגעים, תתחדשי ותהני!! לא רחוק היום שבו יהיו לי גם זויה משלי...
(<-- אם תרצו אין זו אגדה..
)

למעלה