גניבה באופן חוקי

../images/Emo124.gif../images/Emo18.gifגניבה באופן חוקי../images/Emo18.gif

שימו לב, בימים האחרונים/שבועות אחרונים מופיעים שעשועני טלויזיה(לצורך העניין תוכנית "מצלצלים" בערוץ 10) עם חידות וכל צופה יכול לזכות בכסף בזמן אמת. אבל מה על מנת להגיע לשידור ולענות נכונה על החידה המוצגת על המסך- עליך לבצע תהליך הרשמה קצר: 1.שולחים סמס הרשמה בשווי 0.5 ש´´ח. 2.לאחר הרשמה ראשונית זו נשלחת שאלה וכאשר אתם עונים התשובה היא כבר בשווי 4.5 ש´´ח. חשבתם שזהו עולים לשידור? אז זהו שלא! עליכם לענות נכון על הסמס ולענות גם מהר!! כל צופה מנסה כמה פעמים (עם הסמסים) מתוך מטרה לענות נכון על החידה על המסך ולזכות בסכום כסף. ככה לאט לאט מגיעים למספר רב של סמסים שיכולים להגיע עד 100 ש´´ח ויותר כמובן!! אלו ממש הימורים וזה מהמשחקים הממכרים האלו. מה שעצוב זה שאי אפשר להתלונן, אתה אחראי לשליחת הודעות,אתה זה שנסחף. זוהי גניבה באופן חוקי! אז שלא יעבדו עליכם! אל תפלו לזה, זה לא שווה שום סמס. יום טוב

S r 35

New member
ומה חדש בזה?????

מדובר בטלוויזיה מסחרית וכגוף מסחרי הם מרוויחים עלינו המון
גם ה SMSים ל"כוכב נולד" והתכניות השונות הדומות לה מפרנסות יפה מאוד את ערוץ 2 ואת חברות הסלולר - למה את חושבת שצביקה הדר מעודד אנשים לשלוח חמישה SMSים??? (בשנה שעברה, כשבעלי עבד בסלקום, בחבר'ה שלנו צחקו עלינו - אחד החברים שלנו אמר שכל SMS שהוא שולח הוא עוד ליטר דלק באוטו שלנו....) אם תיכנסי לאינטרנט לתקנונים של השעשועונים השונים תגלי חוקים דרקוניים באותיות הקטנות ואי אפשר לעשות כלום נגדם, כי הכל מעוגן במסגרת משפטית עם טובי עורכי הדין (תסמכי עליהם). יותר מזה, גם אם את משתתפת בתכנית וזוכה בכסף את לא תקבלי אותו אם התכנית לא תשודר ותזכה לרייטינג. אפשר להסתכל על זה כעל גניבה אבל אלו חוקי המשחק ואת יכולה לקבל אותם או לא. אף אחד לא מחייב אותך להשתתף/לשלם. רוב האנשים מקבלים, כנראה כי מה לא נעשה בשביל קצת כסף קל, בידור ושעשועים.? .... אותי, אגב, מעצבנת יותר האגרה המיותרת שאני משלמת לערוץ 1. זה המון כסף שמחייבים אותי לשלם בלי לקבל שום תמורה.

S r 35

New member
ההתייחסות שלי הייתה לערוץ 2

כמובן שזה תופס גם לגבי ערוץ 10 - שגם הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי. אני חושבת שאיכות התכניות בערוצים העיקריים היום הם מראה עקומה לנו, כחברה: כי זה מה שמעניין אותנו. והתכניות הללו תימשכנה כי מנהלי הערוצים יודעים על איזה צד של הלחם מרוחה החמאה. אני, אישית, מעדיפה בדר"כ את ערוצי הטבע והמדע או לחילופין את ערוצי הסרטים ולא להתפתות לכל הזבל שמאכילים אותי בערוצים 1, 2 ו 10.

S r 35

New member
ואם כבר מדברים על טלוויזיה...

אתמול ראיתי באחד מערוצי המדע סרט מזעזע שמנסה לבחון מנקודת מבט פסיכיאטרית/קרימינלית איך זה יכול להיות שיש אמהות שרוצחות את הילדים שלהן. התכנית היתה אמריקאית והמקרים שהובאו שם היו של נשים אמריקאיות - שנראות תמימות ורגילות כמו השכנה ממול, לרגע לא היה אפשר לנחש שמדובר לעתים באישיות פסיכוטית של ממש. הגבול הדק הזה שבין שפיות לשיגעון, שעסקו בו בתכנית הזו, הוא קו שברירי ומפחיד מאוד. גם בארצנו הקטנטונת היו כבר מקרים ... עד כמה שזה היה מזעזע, זה היה גם מעניין מאוד. אחרי שהסתיימה התכנית (שעדיין לא יוצאת לי מהראש) הרגשתי צורך עז לחבק ולנשק את שני האוצרות הקטנים שלי, שישנו בשלווה במיטותיהם. ... אבל, הי, אל תראו אותי ככה... אני רואה גם תכניות פחות כבדות. מעריצה שרופה של "האלופה" = סדרה דבילית לחלוטין שמצליחה להצחיק אותי מאוד ולהשכיח ממני את כל טרדות היום וטרדות בכלל...

למעלה