בשרשרת

ZeusMan

New member
../images/Emo124.gif ../images/Emo91.gif בשרשרת ../images/Emo22.gif

לא היה כזה הרבה זמן
ברצוני לפתוח שירשור אחד גדול של המלצות לגבי כל מה שקשור לרגאיי... אני מבקש מכל אלה שיש להם אינפורמציה שימושית בראש שמחכה לשימוש... אני מודיע בכתב רם, לכם באשר אתם... כאן זה המקום והזמן... מוזיקה ישנה, חדשה, חנות ג'מאייקנית/איתיופית, חנות בגדים, מסיבות עתידיות... אנא פרסמו את מילתכם
... זיכרו כל פיסת מידע משמשת ומשפיעה על אדם השואב אותה בדרכים שונות ומשונות, אתם יכולים להשפיע על חייו של לפחות אדם נוסף היום בעזרת המלצה חמה...

ZeusMan

New member
יא מאן !!! בוא נתחיל...

Critical Riddim רבותיי וגבירותי, הוא מבחינתי ה-Drop Leaf של 2006... אומנם יצא בדצמבר אבל הפריצה שלא תכנס לתוך 2006 בתרועות... מרגש בצורה ניכרת, שווה לנסות... Tracklist : 1. T.o.k - In your eyes 2. L.M.S - I adore you 3. Jah Thunder - If you see her 4. Alaine - Jah jah cry 5. Spragga Benz - Give thanks & praise 6. Capleton - Carry on 7. Tanto Marijuann - Music is the head 8. Ginjah - Lilly of the valley 9. Dadigan - Greeting 10 . Lutan Fyah - Equal share 11. Busy Signal & Flava Unit - Upliftment

SaBaGMaN

New member
המלצה

מי שיוצא לו לעשות איזה סיבוב ליקנות בגדים שיכנס לאחת מהחניות של פומה או חנות שמוכרת בגדים שלהם יש שם אחלה חולצות של ג'מייקה גם לא ממש יקרות.. תהנו..

SaBaGMaN

New member
עוד אחת..

Extra Fire Riddim כמו השם שלו פשוט אשששששש!!! רידים דאנסהול עצבני עם בייס ליין חזק! מישהו אמר בוג'ו? בתור אחד ששומע אותו שנים ולא מפסיק לעקוב הבחור חוזר לימים הטובים! נותן בדי ג'יי סטייל מטורף! גם בואנטי לא נישאר חייב ושורף.. קארטל קצת איכזב עם מן כאבר שהוא עשה לשיר ישן (לא יודע את שם השיר) אני מאמין שתישמעו אותו בדאנסים הקרובים או שכבר שמעתם? לא יודע.. אבל שווה ליבדוק! רשימת שירים 1. Buju Banton - Tilly Ben 2. Bounty Killer - Shut the fuck up 3. Voicemail - Club thing 4. Lady Saw - Splurt 5. Cobra feat. Martina - Gal a hype 6. Vybz Kartel feat. Flava Unit - Wine pon man 7. Delly Ranks - Move yu body בתור אחד ששומע בעיקר קונצ'נס ואם דאנסהול וראגא אז את הישנים חייב להגיד שרידמים כמו jamp off ושאר החדשים לא יכולים להשאיר אותי אדיש לדברים החדשים שבאים מהאי.. לילה טוב חבר'ה

למעלה