rby ....

dafgol

New member
../images/Emo124.gif rby ....

מה נגמר עם הגננת ? דיברת איתה? ישבתן את ההדורים? עדכני אותנו...

rby74

New member
לא נגמר....

יצאה להשתלמות.....עד חמישי..................

dafgol

New member
גם אצלינו הן יצאו היום להשתלמות

אבל לשלושה ימים (א'-ג'). מקווה שיסתדר על הצד הטוב ביותר,לך לה ובעיקר לנסיכה.

rby74

New member
יום רביעי היום החופשי שלה...

הבעייה שהיא מחזיקה מעצמה... יש לה מדיניות "האוניברסיטה הפתוחה" כל אחד עושה מה שבא לו.. אפילו במריבות היא לא מפרידה.. נותנת להם להתמודד איתם.. היא אומרתשהם צריכים להגיע לפתרונות של בעיות בניהם לבד"נו אז למה היא פותרת בעייה של הסייעת שלה.. שהסייעת תתלונן בפני הורים על כךך שאינה רוצה שיתקשרו אליה..זה מדהים.. מה גם שבמפגש הראשון היא אומרת לנו ההורים: אני אלמד אתכם להיות הורים, אני אלמד אותכם מהי תזונה נכונה אעשה לכם סדנאות בנושא... מה היא? בוגרת מרכז אדלר להורות שאבין..הגן שלי מלא ילדים כי יש לי שם בעיר... אני אישית לא רשמתי את בתי בגללה פשוט הגן מתחת לאף שלי.. לי אין כל משעות לגננת זו או אחרת מבחינתי כולן אותו דבר...אנני מבינה למה היא מחמיאה לעצמה כל כך.. שהרי כל הזמן אנחנו צריכים להוכיח עצמנו בעבודה, בחיים, ואל לנו לנוח על זרי דפנה ןלהגיד אנחנו מושלמים לכל דבר צרכים הוכחות, לא נוכיח עצמנו נמצא את הדלת...מי נתן לה את הליגיטמציה להגיד אני מושלמת אני נהדרת אין כמוני.. נכון מכל אחד אפשר ללמוד ואכן היא סוחפת המונים ויש לה כישרון דיבור בלתי רגיל אבל דיבורים לחוד ומעשים לחוד... כמה עצוב שאדם כמוה בנה לו חומת זהב ומתלהב מעצמו תני לאחרים לשח עצמך... מודה גם אני נפלתי בקסמה במפגש ההורים הראשון... אבל לעיתים צריכים לעצור ולבוק.. אפילו את מנהיגנו אנחנו בודקים ולא בושה לקבל ביקורות לפעמים... היא פשוט לא נותנת לאף אחד להשחיל מילה , היא הידענית היא תגיד לך מה לעשות למה וכמה....................את האמת עצוב לי.. לא בגלל שהיא פתחה עליי פה פשוט אנחנו לפעמים לא בודקים ומסמכים על המלצות כביכול כאילו כתורה מסיני... טוב יאללה יותר מידי דיברתי.. אין לי כוח לזה...קשה לי המחשבה שאם היא מדברת כך עם הורים כיצד היא מתייחסת לידים שלנו האצר שלנו... שיהיה לך יום נעים............. נשיקותתתתתתתתתתת

שירה763

New member
ועל זה נאמר -

לא כל הנוצץ זהב גם אני שמעתי עליה רבות וטובות - אבל! לטובת הילדה תשוחחי איתה כשהיא תשוב מההשתלמות ותיישרו הדורים.

למעלה